Skocz do zawartości
serek_x

2.1, Czy Dobre 2.0 ? Które Głosniki Lepsze...

Rekomendowane odpowiedzi

Mała ciekawostka http://proline.pl/shop.php?prodid=CT+2.0+GIGAWORKS+T40 mam wątpliwości czy to będzie równie dobre co stosunkiowo małe t20... Ostatecznie teraz te są jsporo większe, a za tę cenę można już pomyśleć o czymś strikte profesjonalnym...prawie

Coś "prawie" profesjonalnego (pseudo profesjonalnego) to i tak większe pieniądze. Jestem ciekaw jak wypadają w pomiarach te T40 bo T20 były dosyć nierównomierne w paśmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała ciekawostka http://proline.pl/shop.php?prodid=CT+2.0+GIGAWORKS+T40 mam wątpliwości czy to będzie równie dobre co stosunkiowo małe t20... Ostatecznie teraz te są jsporo większe, a za tę cenę można już pomyśleć o czymś strikte profesjonalnym...prawie

 

Panie ale jaka cena prawie 4 paczki za to tT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem szczesliwym posiadaczem geniusow sp-hf1250x. i powiem tyle cudow nie ma to moje pierwsze wrazenie po ich zakupie, ale drugie i najwazniejsze spostrzezenie to: zajebisciie bardzo dobre glosniki, no po prostu piatka z plusem (oczywiscie w tej kategorii cenowej). juz je bardzo chwale, a nie wiem jak spisuja sie na dobrej dzwiekowce, bo mam niestety integre sis7012albo7020 (niedlugo oczywiscie zmieniam). wszystkim polecam, jedyne co boli to (ale to oczywiscie plus) ze polowa sciagnietych z niewiadomo skad empetrojek nadaje sie do.... B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo będę miał okazję przetestować te Geniusy na karcie Esi@Juli z dobrym kablem RCA za 120zł, to zobaczymy co potrafią te głośniki i ile naprawdę są warte. Jako że słyszałem naprawdę wiele głośników komputerowych to będę mógł zrobić dokładne porównanie.

Edytowane przez RBEJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...