Skocz do zawartości
maSTHa212

Wasze Choinki

Rekomendowane odpowiedzi

panowie.. niektóre choinki bez polotu... Może za rok ogłosimy konkurs na najlepiej zmodowaną choinkę :D

 

ja niestety nie posiadam nic co choinka można by nazwać :)... może w przyszłym roku.. jeśli mi się uda to będzie "mały" wypasik :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie.. niektóre choinki bez polotu...

Bo to nie moja (w sensie drzewko), naszą nam sąsiad zapier...ł (leżały 2 choinki w ogrodzie i wziął tą którą pierwszą zobaczył czyli naszą) i został nam taki patyczek zamiast pięknej choinki ;] Brzydkiego patyczka to nie idzie nawet ładnie ubrać ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

hary przyznaj się że ci się nie chciało po lesie chodzić tylko wziąłeś pierwszą lepszą ;] :lol:

 

było wytłumaczyć sąsiadowi że, zęby nie grzyby, nie odrastają :D

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choinek się nie chodzi po leise i nie szuka bo to niezgodne z prawem :lol: Choinki się kupuje ;)

 

Sąsiadowi za dużo tłumaczyć nie można bo to dobry znajomy, a wzial nasza przez przypadek bo w sumie nie wiedział jak wygląda nasza a jak jego, siet happens ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda troche po czasie, ale temat mi umknal wczesniej, a IMHO mam sie czym pochwalic w tej kwestii ;)

Choinka jest sztuczna.. co roku ta sama, bo idealnie pasuje nam do pokoju. Zloty pasuje do drewna, a granatowy do dywanow, fotela i kanap, ktorych akurat nie widac.

 

post-295-1167770643_thumb.jpg post-295-1167770681_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooby z was ;x Choinki to się ubiera w Wigilie a nie tam na początku zimy ;x Dziadek mróz was ukarze!

Dołączona grafika

Wersja biurowa ;] Nawet nie chce mi lampków podłączyć, wtedy choinka zamienia się w lampę nocną ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...