Skocz do zawartości
.:Max:.

Asus Commando Nr.1

Rekomendowane odpowiedzi

P35/X38/X48 blokuje FSB na 45nm do 520-570 MHz,

Hahaha

 

(nawet 700, ale proców takich nie ma, tzn. tylko jeden jest)

Hahaha

 

600-620 MHz na 45nm co bardzo się może przydać przy E8200 @ AC/WC

Hahaha

 

Trzymałeś chociaż jedno commando w rekach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha

 

Po części ma rację - X38/X48/P35 nie mają odpowiedniego strapa, takiego jak ma P965

 

Hahaha

 

No cóż trochę dziwnie to wygląda :D

 

Hahaha

 

Nie każdy P965 zrobi 550 - 580 FSB, a co dopiero 600. Tak samo jeśli chodzi o takty memek.

 

 

Trzymałeś chociaż jedno commando w rekach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bawił się ktoś Commando z 4 kostkami RAMu? Niebawem będę miał dodatkowe 2 kości Goodramów PRO i tak zastanawiam się czy je od razu sprzedać, czy może warto zostawić i puścić jako 4x1GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bawił się ktoś Commando z 4 kostkami RAMu? Niebawem będę miał dodatkowe 2 kości Goodramów PRO i tak zastanawiam się czy je od razu sprzedać, czy może warto zostawić i puścić jako 4x1GB.

Aktualnie mam 4 kostki D9GMH w commando...

 

I sobie ladnie wszystko smiga na codzien 6x566MHz ramy 1:1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Otoz mam nastepujacy problem, a raczej dylemat. Plyta ta zostala mi polecona przez jednego z uzytkownikow forum od ktorego kupilem procesor E8200. Generalnie zalezy mi na wydajnosc, ale za odpowiednia cene :) Myslalem nad plytami Abit-IP35 badz Foxconn P35A-S. Cene maja podobna, ale stac mnie doplacic do Asusa Commando. Waszym zdaniem oplaca sie ? Proc ponoc ladnie sie kreci :) Teraz pytanie co z wydajnoscia takiego configa...4,4Ghz na asusie vs 4,2Ghz na abicie, badz na innej p35. Pamieci leca spokojnie na 1100Mhz 5-5-5-15 i wyzej nie probawalem, karta graficzna 8800Ultra. Chcialbym poznac opinie uzytkownikow, ktorzy mieli doswiadczenie z asus commando i innymi plytami na p35. Z gory dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sector19

 

Mam aktualnie wlozonego e8400 i mam ich jeszcze 20 sztuk do przetestowania, a pozniej zabiore sie za q6600... mysle ze przed sobota sie nie wyrobie, ale dzis postaram sie dac foty :) (po 17 bo w pracy ejstem)

 

Ps. przy ustawieniu 1,25v z biosu pokazuje mi IDENTYCZNE napiecie w cpu-z jak podales :P (co nie zmienia faktu ze na mierniku jest ok 1,25v)

 

No cóż, pisałeś tego posta w piątek. Minęła sobota, niedziela... Teraz kończy się środa a zdjęć z vdroopem rzędu 0,001V (czy właściwie jego brakiem) jak nie było tak nie ma. Chyba obaj się zgodzimy, że nie ma sensu abym dalej tu zaglądał. Bez odbioru :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sector19

 

 

 

 

No cóż, pisałeś tego posta w piątek. Minęła sobota, niedziela... Teraz kończy się środa a zdjęć z vdroopem rzędu 0,001V (czy właściwie jego brakiem) jak nie było tak nie ma. Chyba obaj się zgodzimy, że nie ma sensu abym dalej tu zaglądał. Bez odbioru :lol2:

Niektórzy po prostu nie maja czasu/nie maja baterii 9v do miernika... jak ostatnio sprzątałem zostawiłem go niestety załączonego... przykro mi... ja nie muszę sobie udowadniać jakiego mam vdroppa...

 

EDIT:

 

Sie zrobi... wkocu mamy wolne :P

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie z serii dziwnych :P . Chcę zmienić mobo i chciałem brać DFI T2, ale widzę że commando można mieć za dużo mniejsze pieniądze. Opłaca się wymienić P5N-E na Commando (wydaję mi się, że tak, ale chcę się upewnić)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie z serii dziwnych :P . Chcę zmienić mobo i chciałem brać DFI T2, ale widzę że commando można mieć za dużo mniejsze pieniądze. Opłaca się wymienić P5N-E na Commando (wydaję mi się, że tak, ale chcę się upewnić)?

Jako byly wlasciciel P5N-e sli moge Tobie powiedziec ze odczujesz kolosanlna roznice na + ... bo P5N-E to taka problemowa plytka byla... czego nei mgoe o commando powiedziec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze nie... plyta wyjeta bezposrednio z pudelka :)

jaka masz rewizje plyty? chodzi oczywiscie o comandosa...

 

bo moze sam z ciekawoasci wyciagne swojego z pudelka =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako byly wlasciciel P5N-e sli moge Tobie powiedziec ze odczujesz kolosanlna roznice na + ... bo P5N-E to taka problemowa plytka byla... czego nei mgoe o commando powiedziec.

No ja z nią nie miałem problemów, ale jeśli jest różnica na + to i tak wezmę bo tylko około 50zł muszę dołożyć.

 

Oczywiście mówię o zwykłej, nie ROG (o ile się różnią).

Edytowane przez _Mistrz_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na Commando wejdzie Mugen, bez modyfikacji chłodzenia chipsetu? Czy w razie czego płyta jest zaplombowana, tak jak zdarza się to z DFI?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Seria 8X00 kręci się bogato a czy kręcił ktoś E7200?? Może na tej płycie rozwija skrzydełka. pozdr

Oczywiscie ze krecilem... nawet sobie pare selektow znalazlem i bardzo fajnie wszystko smiga :)... na codzien 3,8GHz (9,5x400) ramki 1200MHz i jest piknie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello

Odwierze nieco temacik, zeby ludziki wiedzieli ze mobas jest jeszcze na chodzie gdzies w polsce :)

 

pytanko dla ludzi co kiedys mieli i wiedzieli cos wiecej niz ja :>

 

Mam wgrany najnowszy bios(bo poprzednio wieszal keyborda) i nie moge regulowac Vcore

wskakuje auto i jedyna regulacja to AUTO, natomiast po reboocie i wejsciu do biosu mozna znow regulowac.

restrart, wejscie do biosu - juz nie mozna....tak w kolko - troszke to irytujace.

pozatym bez klopotow - ogolnie relax w porownaniu do P5Q DLX :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello

Odwierze nieco temacik, zeby ludziki wiedzieli ze mobas jest jeszcze na chodzie gdzies w polsce :)

 

pytanko dla ludzi co kiedys mieli i wiedzieli cos wiecej niz ja :>

 

Mam wgrany najnowszy bios(bo poprzednio wieszal keyborda) i nie moge regulowac Vcore

wskakuje auto i jedyna regulacja to AUTO, natomiast po reboocie i wejsciu do biosu mozna znow regulowac.

restrart, wejscie do biosu - juz nie mozna....tak w kolko - troszke to irytujace.

pozatym bez klopotow - ogolnie relax w porownaniu do P5Q DLX :D

 

Hehehe nie tylko je jeszcze posiadasz =p

 

pozatym jakie wyniki na Comandosie? Ja na swojego jeszcze nie wsadzalem 45nm

 

I chyba nie wsadze =/ dzis jak ogladalem mobasa przyjrzalem sie soketowi i wyglada na to ze sa wykrzywione 3 piny =/

Ale chyba je wyprostowalem tylko nie mam jak sprawdzic czy dobrze =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzone i dziala:

490x9@1.42 1:1 4-4-4-12 PL-7

Vnb - 1.4

Vfsb - 1.35

Vmem - 2.1

 

Chwilowo utknolem z fsb - 495 nawet na 8.5 nie smiga, a na wiecej testow narazie czasu nie bylo.

Zaczne od przeczytania doglebnie topicu, moze cos waznego sie dowiem.

Jak ktos ma chinta pod reka, to byloby milo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szybkie pytanie. Kumpel sprawił sobie Commando i włozył w nia proca P4 na szynie QBP 533 Mhz. Ramy ma A-Daty 800 EE. I jedyna częstotliwośc jaką może ustawić to włąśnie 533 Mhz dla ramu. Nie ma na tej płycie żadnnej mozliwości przestawienia ich na 800 Mhz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wgrany najnowszy bios(bo poprzednio wieszal keyborda)

Hej hej wlasnie tez wgralem twego 1801 i tez mi wiesza keyboarda, jak pozniej wgrales nowy bios??? Masz na to jakis Sposob??

 

Ps. Plytka commando to bardzo fajny sprzet do 45nm spokojnie cignie 600MHz FSB (pozniej poszperam to znajde jakies screeny z 6xxMHz) tylko najpierw musze ja raz jeszcze odpalicc bo narazie to mnie ten keyboard dobija bo nic nie moge zrobic :)

 

Jak cos to poprosze o ten bios 1901... bo inaczej bede musial wgrac bete 1802.

 

Edit:

 

O juz sobie sam poradzilem z biosem :P Druga plyta sie przydala :P

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...