Skocz do zawartości
j@kubof

Wiki Psp

Rekomendowane odpowiedzi

Pod [TYM] adresem znajduje się pierwsza wolna encyklopedia o PSP. Jak narazie nie ma w niej nic, ale mam nadzieje, że dzięki waszej pomocy stworzymy niezły zbiór informacji.

 

Aby stworzyć artykuł o czymś, wyszukaj te słowo oraz:

[qoute]Nie ma stron zatytułowanych "iso". Możesz utworzyć tę stronę lub spróbować pełnego przeszukiwania.[/qoute]

 

Pisanie artykułów nie jest trudne wystarczy podejrzeć istniejące artykuły na Wikipedii.

 

P.S. Będzie też główna taka jak na Wikipedii, logo i reklamy.

Edytowane przez j@kubof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi 'Wiki' kojarzy się z czymś poważnym i wartościowym, jak zobaczyłem te:

Narazie nic się nie dzieje... :P Narazie nic się nie dzieje... :P Narazie nic się nie dzieje... :P Narazie nic się nie dzieje... :P Narazie nic się nie dzieje... :P Narazie nic się nie dzieje... :P Narazie nic się nie dzieje... :P Narazie nic się nie dzieje... :P Narazie nic się nie dzieje... :PNarazie nic się nie dzieje... :PNarazie nic się nie dzieje... :PNarazie nic się nie dzieje... :P

no szlag mnie trafił.. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nerwowo :lol:

 

Serwer nie odpowiada :oops: Tak to jest z darmowymi serwerami :mur:

 

Encyklopedia jest w fazie testów i przygotowań, ale można już (jak serwer zadziała) pisać artukuły.

 

Mam kilka pytań i problemów:

-da się zrobić aby w drugiej tabelce (Lista artykułów), artykuły same sie dodawały?

-jak wstawić, w którym pliku reklamy google, któr znadowały by się na samej górze?

-jak wstawić butony po lewej stronie pod menu?

-na początku mediawiki była skonfugurowana, aby nie dodawać obrazóe, jak to zmienić i jak je dodawać i jak dodawać obrazy z innych żródeł np. image shack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no sorry ale tekstem jak wstawic reklamy google mnie troche rozwaliles, niema jeszcze NIc 0 artow 0 info i ty juz chcesz na tym zarabiac ?

Najpierw troche wkladu wlasnego a potem mozesz myslec o reklamach przynoszacych $$.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artykułów jest więcej http://www.wikipsp.ovh.org/index.php?title...cjalna:Allpages a licznik

na głównej http://www.wikipsp.ovh.org/ pokazuje 11. O co chodzi? Da sie zrobić, aby licznik pokazywał liczbę wszystkich artykułów?

 

 

http://wiki.psp-team.pl/ nowa domena nowy hosting

Edytowane przez j@kubof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wikipsp:Dary pieniężne

From Wikipsp

Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Jeśli ktoś chcę mi pomódz niech mi przeleje trochę kasy na konto !! Zbieram na komputer min. 5000zł :) kontakt na pw SEX SEX SEX SEX

ahahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwość jej customizacji sprawia, że możemy m.in. zmieniać wygląd XMB naszego PSP.

No sorry, ale teraz to poleciałeś. XMB powinno być linkiem, a neologizm "customizacji" nie znajduje się chyba w słowniku języka polskiego, więc nie powinno go być na stronie. Polski odpowiednik to "dostosowanie do własnych potrzeb/wymagań/gustu" (w zależności od kontekstu).

Mniej slangu w encyklopedii - tłumaczenie pojęć opiera się na używaniu możliwie najprostszych, najbardziej znanych słów, a nie np: tak:

"Lilo - rodzaj boot managera" - prosty użytkownik nadal nic z tego nie wie. :]

Edytowane przez ULLISSES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...