Skocz do zawartości
phase

Bede W Polsce 9 Stycznia I...

Rekomendowane odpowiedzi

I jak by ktos chcial abym przywiozl cos z rzeczy komputerowych z usa to swiadcze swoje uslugi :)

Bym przyjal zamowienia od 2-3 osob, ale sa pewne restriction;

- jako ze jade do bialegostoku to najchetniej widzialo by mi sie zamowienie cos dla osob z bialego, chyba ze ktos by byl chetny z warszawy, to tuz po przylocie (lub przed odlotem) bym sie spotkal i dal paczke, wysylanie paczek nie wchodzi w gre

- niechce wozic nic duzego bo ograniczony bagaz mam,, procki, grafika, ipody, itd moze byc,. plyta glowna i wszystko wieksze nie z bardzo

- pieniadze. z tym to albo przy odbieraniu paczki (najlepiej w walucie usd), albo przez paypal. Jak jakies drozsze zakupy to musze wziass 15% zaliczki (tylko kosztuje 'return fee' na newegg.com)

- jako ze odlatuje niedlugo i niechce testowac nowych sklepow, to tylko cos z www.newegg.com oraz www.amazon.com

 

Jak ktos jest chetny to prywatna wiadomosc wyslicje do mnie i odpisze was moje gg i mozemy pogadac. W ten weekend bede zamawiac.

Z gory przepraszam jezeli zly dzial :).

____________________________________________________

 

Ok, juz mam pelna liste osob.

Jak bede leciec na wiosne lub wakacje to tez dam znac :)

Edytowane przez phase

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i Ja się podłączę jak ktoś by chciał coś z Egiput to bardzo chętnie, prócz wielbłąda i piramid.

Jutro jadę na sylwestra na pustynię miasto nazywa się SAKALA (nie wiem czy dobrze napisałem) pięć kilometrów od HURGADY

:D :lol:

 

znalazłem hotel

Edytowane przez Dziuby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i Ja się podłączę jak ktoś by chciał coś z Egiput to bardzo chętnie, prócz wielbłąda i piramid.

Jutro jadę na sylwestra na pustynię miasto nazywa się SAKALA (nie wiem czy dobrze napisałem) pięć kilometrów od HURGADY

:D :lol:

Hmm a moze jakis stuff egipski przemycisz? Szysze? Byle nie łąjno Wilbłunda :> Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm a moze jakis stuff egipski przemycisz? Szysze? Byle nie łąjno Wilbłunda :>

Szysze już ma tylko tytoń mi się skończył, będę musiał dokupić z pięć kartonów, na jakieś balangi jak znalazł :D :lol: .

 

 

Nie ma co sie bać jechać do Egiptu, połowa (+/-) ludności w tym kraju to wojsko i policja. Problem jest tylko jeden jak wychodzisz na miasto to nie ma zbyt wiele miejsc żeby się napić browaru. :lol: :D

Edytowane przez Dziuby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziuby, a oryginalny tytoń smakowy do sisz mógłbys sprowadzić?

Nie chodzi mi o taki z Allegro - bo nie smakuje mi za cholere, no moze oprocz jabłka - tylko siakis natrualny tzn. nie suszony jak to bywa w przypadku Allegro..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jo jo. polowa to wojsko i policja, a reszta to handlarze zywym towarem i inne zakapiory. no, ale nie wszyscy maja pecha... :)

 

a helmuty do polski ciagna jak muchy do miodu. nie widze u nich takiego strachu. oni wala drzwiami i oknami, zeby $ zaoszczedzic, choc to powoli sie konczy.

Edytowane przez pnhd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziuby, a oryginalny tytoń smakowy do sisz mógłbys sprowadzić?

Nie chodzi mi o taki z Allegro - bo nie smakuje mi za cholere, no moze oprocz jabłka - tylko siakis natrualny tzn. nie suszony jak to bywa w przypadku Allegro..

O rany ale ceny ten kosztuje w Egipcie 2 funty egipskie czyli 1.2 zł (złoty dwadzieścia-- jeden dolar sześć funtów egipskich) (informacje z przed dwóch lat)

 

Który chcesz ten tytoń - karton mogę przywieść , no może dwa (+ opłacasz koszt wysyłki) :D :D

Dołączona grafika

 

Moja szisza

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Średnia szisza (50 cm)kosztuje około 10$ karton tytoniu +/-, 3-4$ (tylko informacje które posiadam są z przed dwóch lat).

:D

Ps

sziszy na pewno nie przywiozę Bo trzeba ją chować do bagażu głównego a ona trochę waży. :D no i ma swoje gabaryty

Edytowane przez Dziuby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziuby, a jesli chodzi o tyton to rozni sie dosyc mocno ten egipsko/arabski od takiego co mozna w polsce dostac albo na czechach ?

Dzis palislismy truskawe i brzskowinie ale... po chwili zero samku. Tez tak masz cyz raczej dlugo czuc aromacik ;>

Jakie smaczki polecasz? I czy dalbys rade podeslac paczuszke po powrocie do polski?

 

POzdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziuby, a jesli chodzi o tyton to rozni sie dosyc mocno ten egipsko/arabski od takiego co mozna w polsce dostac albo na czechach ?

Dzis palislismy truskawe i brzskowinie ale... po chwili zero samku. Tez tak masz cyz raczej dlugo czuc aromacik ;>

Jakie smaczki polecasz? I czy dalbys rade podeslac paczuszke po powrocie do polski?

 

POzdro

Arabskie są bardziej aromatyczne, (pięknie pachnie nawet przy grilu) no i przy piwku można sie trochę ujarać.

:D

Smaczek to różany , jest dla mnie nalepszy, a bananowy najgorszy.

 

Podeślę paczuszkę :D obiecuję.

Jak przyjadę to na PW napiszę co i gdzie wysłać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Phase, a przywiózł byś mi paste do zębów czekoladową? =D Słyszałem że można tam takową kupić, w polsce i we francji szukałem ale nie było :( Ile taka pasta kosztuje? A i jak byś mógł to w dzień odlotu do polski zakup oryginalnego pączka - donut'sa =D Wsio odbiorę z lotniska ;) podaj mi swoje gg na PM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...