Skocz do zawartości
BiAłY

Kto da więcej 3Dmark 2003 :)

Rekomendowane odpowiedzi

Mistrzu masz delyre ?

Już skasowałem nadmiar postów Tyana.

 

Będę musiał pociągnąć tego 3Dmarka. Ciekawe ile będę miał na tym kompie, przy którym teraz siedzę (mój jest w serwisie) - config to: Celeron T 1,2GHz na ASUSie TUSL2-C, 512MB SDRAM i Riva TNT2 Ultra. Nawet chyba nie będę puszczał i poczekam na mojego kompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaah talibowie ukradli 3DMarka 03 - nie mogę nigdzie pliku znaleźć - wszędzie pisze, że pliku nie ma - kilka razy zdarzyło mi się też, że za dużo ściągających.

 

BTW to dziwne, bo przysiągłbym, że napisałem tu niedawno posta, ale go nie mogę znaleźć.

 

edit...

 

Fajnie już ok, ale na dole pisze mi, że jestem na stronie 6 z 5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaah talibowie ukradli 3DMarka 03 - nie mogę nigdzie pliku znaleźć - wszędzie pisze, że pliku nie ma - kilka razy zdarzyło mi się też, że za dużo ściągających.

 

BTW to dziwne, bo przysiągłbym, że napisałem tu niedawno posta, ale go nie mogę znaleźć.  

 

edit...

 

Fajnie już ok, ale na dole pisze mi, że jestem na stronie 6 z 5.

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ave

No a jak wypada w tym tescie (czyt. 3Dmark 2003) MATROX Parhelia?

Moze tu pokaze na co stac te karte?! :)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ave

No a jak wypada w tym tescie (czyt. 3Dmark 2003)  MATROX Parhelia?

Moze tu pokaze na co stac te karte?! :)

pozdro

Cieżko sobie sprawdzic na stronie futuremarka?Wczoraj sprawdzałem jej wyniki to z tego co zapamiętałem najlepszy wynik to 1k , bardzo słabiutko sobie radzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.sirius.pl/ftp/benchmarki/3DMark03.exe

Zasysam z Siriusa i leci caly czas 30KB/s

Mam juz 82%

Bedzie dzisiaj testowanko.

Podkrecam kompa na maksa

Dzisiaj odblokuje wysokie mnozniki, zapodam wentyle na fulla i huzia na rekorda na KT133A i R9000Pro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aprpo 3dmarka 2003 nie warto przejmowac sie roznica punktow pomiedzy kartami obsugujacymi dx9 a dx8 to normale ze tak jest chocby 3d mark 2001 mial podobnie geforcy 2 odtawaly wyraznie poniewaz tracily punkty gdyz nie mogly wykonac niektorych testow. no ale i tak pora wymienic karte :lol: a tak wogole to ja nawet tego marka nie sciagnalem :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze niech ktos zalozy temat dla poszczegolny kart grafy i prockow a nie no bo nie ktorzy maja gf 2 mx a inni r9700 i wtedy jest lekkie zamieszanie :) to oczywiscie tylko propozycja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje wyniki to 1502 marek na Athlonie XP 1168 MHz, Gainward Gf 4200 128MB, AGP 4x, 250/444, STERY 42.86

1603 marek, karta jak wyżej tylko Athlon 1913 Mhz

1938 marek, Athlon 1813 Mhz, gf 4200 300/570

1740 marek, Athlon 2001 Mhz, gf 4200 315/615

Byłoby więcej ale system troszkę zaśmiecony i nie powyjmowane są wszystkie niepotrzebne usługi.

Ogólnie muszę powiedzieć, że 3dmark 2003 jako "The gamer's benchmark" się absolutnie nie sprawdza. :( A demo? Żałosne... :? W starszych wersjach można przynajmniej było zobaczyć wszystkie testy, wiec jak ktoś nie miał to mógł je zawsze zobaczyć.

Aha, nvidie miałem za solidną, do tej pory... Dlaczego? To niech każdy sobie obejrzy test z serią 40 albo 41 i porówna z seriami 42 albo 43. Toż to istna hańba. :evil:

Jak ma mi tak w grach obcinać jakość co w marku to ja niestety ale wysiadam. Nie ma dla mnie najlepszych efektów tj dymu i ognia. :x

Te stery to jedna wielka d...!!! :x :evil: :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...