Skocz do zawartości
BiAłY

Kto da więcej 3Dmark 2003 :)

Rekomendowane odpowiedzi

hehe chlopaki nie ma sie co pieklic.... jak juz wyjdzie to najpierw bedzie trzeba sciagnac 177 mb :) potem instalka, a pozniej rozczarowanie i płacz ze nam grafa charczy i trzeba wymienić wysłużonego gf3 ti500 :P starego procka xp2000 i dokupić ramu bo 512 nie starcza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe chlopaki nie ma sie co pieklic.... jak juz wyjdzie to najpierw bedzie trzeba sciagnac 177 mb :) potem instalka, a pozniej rozczarowanie i płacz ze nam grafa charczy i trzeba wymienić wysłużonego gf3 ti500 :P starego procka xp2000 i dokupić ramu bo 512 nie starcza :D

W Twoim przypadku, to masz racje (chodzi o grafe) bedziesz mogl obejrzec AZ JEDEN test :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Twoim przypadku, to masz racje (chodzi o grafe) bedziesz mogl obejrzec AZ JEDEN test :lol:

wiem wiem, ale co, przeciez nie kupie sobie nowej karty graficznej tylko po to aby sobie zapuscic nowego 3d marka i sie podniecac jak to demo ladnie zrobione jest i jaka fajna muza, i jak to ładnie wygląda :P

 

z reszta nie gram praktycznie w gry wiec na grafie mi nie zalezy, a prawda jest taka ze takie 3d marki to tylko sa po to aby napedzac rynek hardwareowy :) bo ludzie myslą .. oo nie chodzi mi, mam przestarzaly sprzet wiec trzeba wymienic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego sie zalozy nowy watek z samymi wynikami :)

tylko pierwszy topic ma juz byc z wynikiem a nie ze zaraz dam, bo to nie sprawiedliwe. Z 3dmarkiem 2001se to gosc zapodał swój wynik, i ic poza tym nie pisał. A potem to juz jakos tak samo z siebie pobiegło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak wam, ale mnie sie zdaje ze ten zegar znacznie przyspieszyl odliczanie...

nom faktycznie, teraz to 4x szybciej chodzi niz popzedni czyzby premiera 18:30 wg mojego czasu??? mam teraz 18:23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki wpadam godzine pozniej patrze a tu z 3 wypowiedzi zrobily sie 2 strony :D. Spokojnie opanujcie emocje :D. Jak to pisze to jeszcze 35 minut jezeli ktos chce odliczac sekunda po sekundzie to zapraszam tu Zegar w SI macie minutka po minutce :D. A więc o 19 powinien byc do sciagniecia chyba, ze panowie z futuremark kreca jakiegos wala :evil: , to ich sie zaskarzy o zasmiecanie forum :D.

Pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe tez jestem ciekawy ile tyk 3dmarkow bedzie ile stawiacie no ja mysle ze jezeli teraz mam ok 13000 na 2001 to na 2003 bedzie ok 8000??? jak myslicie jaka bedzie roznica??

Ja obstawiam miedzy 5000-6500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak wam, ale mnie sie zdaje ze ten zegar znacznie przyspieszyl odliczanie...

nom faktycznie, teraz to 4x szybciej chodzi niz popzedni czyzby premiera 18:30 wg mojego czasu??? mam teraz 18:23

Tak samo bignie teraz - taka sama szybkosc mi wyszlo ze bedzie za 26 minut, tak samo jak wczesniej podtrzymoje ze skonczy sie o 19 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chociaz te sekundy ciezko nazwac sekundami bo u mnie zagarem sie spieszy - jak na sekundy :]

 

Eh zagmatwalem troche

chodzi mi oto ze na tym zegarku sekunda jest szybsza niz w zeczywistosci , heh wiecie oco mi chodzi :]]

 

heh ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh Futuremark miał niezły pomysł z tym licznikiem niektórzy tak jak Allen3 mają przez emocje jakieś licznikowe omamy wzrokowe :):):)

Hehe. Ponoc jak 2001 wychodzil to tez byl zegar :D, ciekawe jakie jazdy odchodzily :D. A teraz uwaga 24minuty! :). To lepsze niz odliczanie w sylwestra :D bleheehe :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak wam, ale mnie sie zdaje ze ten zegar znacznie przyspieszyl odliczanie...

nom faktycznie, teraz to 4x szybciej chodzi niz popzedni czyzby premiera 18:30 wg mojego czasu??? mam teraz 18:23

Tak samo bignie teraz - taka sama szybkosc mi wyszlo ze bedzie za 26 minut, tak samo jak wczesniej podtrzymoje ze skonczy sie o 19 :)

 

Przez pewien okres czasu to przyspieszył , jakas minute moze wiecej smigal szybciej. Ale teraz to chyba na pewno bedzie 19:00 jesli zadnych kawałów futuremark sobie nie zrobi i wyskoczy a ku ku mamy cie, jeszce 3 miechy do premiery :lol: :lol: :lol:

Wiesz pomylilem sie z licznikiem bo tychsekund nie wzialem pod uwage tzn. pomieszaly mi sie cyferki :D :lol: :lol: 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wyobrazcie sobie ze teraz ze 100 000 ludzi teraz sępi na stronie future marka i jak tylo zegar przestanie odliczac , to sie wszyscy rzuca i jeszcze dojdzie do tego ze servi im padna :lol: :lol: :lol:

 

 

ale bylaby polewka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh Futuremark miał niezły pomysł z tym licznikiem niektórzy tak jak Allen3 mają przez emocje jakieś licznikowe omamy wzrokowe :):):)

Hehe. Ponoc jak 2001 wychodzil to tez byl zegar :D, ciekawe jakie jazdy odchodzily :D. A teraz uwaga 24minuty! :). To lepsze niz odliczanie w sylwestra :D bleheehe :P.

I co klamiesz? Jeszcze 15 min ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...