Skocz do zawartości
KRECIO

Co jest w d u p e??O/C DURONA Z V-mod!!

Rekomendowane odpowiedzi

Tak wiec zrobilem sobie V-moda na 2.1V (nie wiedziec czemu tylko 2.1V skoro uzylem trakiego samego rezystora jak ostatnio a wtedy mialem 2.2V :( ) i ku mojemu zdziwieniu najwiecej ile wyciagnolem stabilnie do tej pory to 1120!!!!dlaczego tak molo??procek wydziela 76Wciepla temp.40*C niby wszystko git ale za chiny nie idzie dalej :( znaczy niby wstaje nawet na 1200 ale tuz przed logowaniem WIDNY XP restartujre sie komp :( do windy moge wejsc jeszcze na 1150 a wyzej to juz nie :( co gorsza na 1150 jak obciazam procka (burn-in w sadrze) to tez mam restart!!!!!

Czy to moze byc wina za slabego zasilacza??bo mam chyba 250W ale to jakis NONAME a napiecia strasznie spadaja!!3.3V-->3.09, 5V-->4.76, 12V trzyma sie w miare wysoko nawet dochodzi do 12.30V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze by ktos cos napisal??Moze by ktos cos napisal??

Po prostu doszedłeś do końcowych możliwości swego procka. Tak jak i mój pomimo 1,9-1,92 na stałe nie chce działać 100 % stabilnie wyżej. PRzy otwartym balkonie i temp. w stresie 16 stopni w miarę stabilnie działał w okolicach 1240, na 1250 jeszcze trochę, a wyżej już nic...

Na 1266 jeszcze się komp włącza ale gdy dochodzi do ładowania systemu od razu kupa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze by ktos cos napisal??Moze by ktos cos napisal??

Po prostu doszedłeś do końcowych możliwości swego procka. Tak jak i mój pomimo 1,9-1,92 na stałe nie chce działać 100 % stabilnie wyżej. PRzy otwartym balkonie i temp. w stresie 16 stopni w miarę stabilnie działał w okolicach 1240, na 1250 jeszcze trochę, a wyżej już nic...

Na 1266 jeszcze się komp włącza ale gdy dochodzi do ładowania systemu od razu kupa...

to też jest mozliwe, a nawet całkiem prawdopodobne ale zawsze mozna zazucić pelta i wodne i zmienić zasilacz i zobaczyć czy to coś da.... moim zdaniem powinno :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze by ktos cos napisal??Moze by ktos cos napisal??

Po prostu doszedłeś do końcowych możliwości swego procka. Tak jak i mój pomimo 1,9-1,92 na stałe nie chce działać 100 % stabilnie wyżej. PRzy otwartym balkonie i temp. w stresie 16 stopni w miarę stabilnie działał w okolicach 1240, na 1250 jeszcze trochę, a wyżej już nic...

Na 1266 jeszcze się komp włącza ale gdy dochodzi do ładowania systemu od razu kupa...

No to jestem zasmucony :( myslalem ze bede sobie smigal na 1200 a tu D U P A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...