Skocz do zawartości
turin

6800le@16p,6v Vs 7300gt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Posiadam Asusa 6800Le 16p,6v, karta chodzi na 375/870. Czy opłaca mi się zmiana na Galaxy 7300GT Zalman? W gry gram bardzo rzadko a jeśli już to spokojnie wystarcza mi wydajność mojej karty. Myślę że na allegro mój 6800 pójdzie za ok 380zł a za taką cene można już kupić 7300GT. Wiem że nie będzie jakiegoś super wzrostu wydajności ale czy kręcony 7300GT będzie chociaż trochę wydajniejszy od mojego 6800?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie zmieniał 16p robi swoje, no chyba że bardzo chcesz zmienic to nie zmieniaj na 7300GT tylko na 7600GS sonic od palita na ddr3 jego pamieci z 1000mhz spokojnie robia 1500mhz no i cena ok 380zł.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

=>macias84

zdaje sobie sprawę że 3dmarki i gry to jednak troszkę inna sprawa

 

=>maruh

niestety pality na agp są za mniej więcej 450zł a zbyt mało teraz gram aby dokładać do kompa

Edytowane przez turin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na egiełdzie jest test 7300GT od Galaxy , karta jest miejscami wydajniejsza niż pełny 6800GT czy 6800 12/5@16/6 - ale przeważnie jest to różnica kilku fps , czasami ułamka fps ( vs. 6800GT ) .

 

Nie opłaca się brać 7300GT , wzrost wydajności bedzie o góra 10-15 FPS , szczególnie w nowszych grach korzystajacych z PS-ów , w starszych grach LE@16/6 będzie szybszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...