Skocz do zawartości
Gość mariush190

Livebox Tp > Dioda Adsl

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ludwiczek

Najgorsze jest to logo TP świecące się... :mad: próbuje zasnąć leże w łóżku i tylko co chwilę widze na suficie jak jest światełko i powoli znika... jest światełko... znika..... po 5 minutach takiego leżenia mam ochotę wyjąć to pudło i trzepnąć nim tego kogoś kto musiał zrobić tak upierdliwą reklamę którą trzeba za każdym razem wyłączać :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę :D Kolejne ofiary Telepsa i Liveboxa :lol:

A miało być tak pięknie.. wywiady... telewizja :lol:

 

Wyrazy współczucia dla uzytkowników Livebox TP ;)

Edytowane przez SAVER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, dzięki ;) Mój brat właśnie trzy-cztery dni temu przyniósł liveboxa do domu... brr!

 

Trafiłam na to forum, gdyż mam identyczny problem. Dioda ADSL wciąż miga i nie mogę się zarejestrować. Rozumiem już mniej więcej na czym rzecz polega (że trzeba poczekać ok. tygodnia, jak piszecie...), ale mam pytanie innego typu.

 

Czy monter, kiedy przyszedł, wyjaśnił na czym problem polegał? (chodzi mi o to, iż może można załatwić to samemu, a my z bratem nie wiemy po prostu jak...) i czy i ile się płaci za to, że monter przyjedzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj sie na ;iveboxa; wpisz adres 192.168.1.1 admin jako nazwe i haslo i zobacz czy ma przyznane ip z sieci. Czasem się psują w ten sposób, że nie wypuszcxzają neta poza liveboxa; miałem kilka takich przypadków u ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, dzięki ;) Mój brat właśnie trzy-cztery dni temu przyniósł liveboxa do domu... brr!

 

Trafiłam na to forum, gdyż mam identyczny problem. Dioda ADSL wciąż miga i nie mogę się zarejestrować. Rozumiem już mniej więcej na czym rzecz polega (że trzeba poczekać ok. tygodnia, jak piszecie...), ale mam pytanie innego typu.

 

Czy monter, kiedy przyszedł, wyjaśnił na czym problem polegał? (chodzi mi o to, iż może można załatwić to samemu, a my z bratem nie wiemy po prostu jak...) i czy i ile się płaci za to, że monter przyjedzie?

jedyne co mozesz zrobic samemu to reset liveboxa do fabrycznych i sprawdzenie podlaczenia do gniazdka (mikrofiltry i te sprawy) najwiecej problemow jest na linii centala - dom, a tym juz sie tepsa zajmuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...