Skocz do zawartości
Gość Bio

Koszulki Hokeistów

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu poszukuję takich "hokejowych koszulek" ale nie umiem się doszukać... mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi ( http://www.mtv.com/news/images/archive/Xzi...-x-vid-loud.gif - niestety tylko fragment - lepszej foty nie umiałem znaleźć)

Edytowane przez Bio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AAF jakieś info?

 

a bluza z pingłinsami XXXL (jak pomierzyłem to będzie ciut bardziej niż styk ale bardzo mały ciut :] ) właśnie do mnie leci :]

Edytowane przez Bio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu poszukuję takich "hokejowych koszulek" ale nie umiem się doszukać... mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi ( http://www.mtv.com/news/images/archive/Xzi...-x-vid-loud.gif - niestety tylko fragment - lepszej foty nie umiałem znaleźć)

X na tym zdjęciu ma koszulkę NFL a nie hokejową :] I takiej radzę Ci szukać, bo są o wiele ładniejsze ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obie mi się podobają :] ale jak patrzałem wdzianka NFL to oni mają takie gumki ściągające na rękawach przy końcu... (chu=oby w jakimś polo albo coś) - i don't like this

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie jeszcze do kompletu bialy t-shirt do nadgarstkow i czapke fifti centa ;>

spoko kupiłem bluzę :] jutro ląduje u mnie a po za tym to moja sprawa co ubieram i bez takich cynicznych postów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...