Skocz do zawartości
Boxster

Ufo: Afterlight

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

 

UFO: Afterlight, oddaje w ręce graczy przyszłość ludzi na Marsie. Naszym zadaniem jest takie wykorzystanie dostępnych kolonistom środków, by zdołali przetrwać. Jeżeli chodzi o przebieg rozgrywki, to zasadniczą różnicą w porównaniu do poprzednich odsłon jest otoczenie w jakim toczy się akcja. Tym razem to nie znajoma Ziemia lecz całkiem nam obca Czerwona Planeta. Środowisko w jakim poruszają się żołnierze jest w pełni interaktywne, możemy niszczyć obiekty, wchodzić do budynków wielokondygnacyjnych, używać termowizji itp.

Zapowiada się całkiem, całkiem...

 

Strona oficjalna: http://www.ufo-afterlight.com/pages/hq.html

Demo: http://files.filefront.com/UFO%3A+Afterlig...;/fileinfo.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być ciekawie. Poprzednie części przeszedłem po 3 razy :D A to zapowiada się jeszcze lepiej. Tyle że żadne nowe UFO xxxx nie dorównuje 2 pierwszym X-COM-om. Ale może kiedyś wyjdzie taka gierka. Jest już przewidywalna data wydania??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie pogralem w demo ... zapowiada sie ciekawie, grafika bardzo ladna, smiga strasznie fajnie w max detalach przy 1920x1200. Gra sie bardzo przyjemnie ale niestety demo ograniczone czasowo ... i zabardzo nie duzo mozna wykombinowac bo konczy sie czas :/ ale zapowiada sie pare dlugich wieczorow spedzonych przed kompem :) z niecierpliwosco czekam na premiere :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również zapoznałem się z demem, po przejściu mam mieszane odczucia, ale oceniam ogólnie na duży plus, zaciekawi mnie na pewno, chociaż to wszystko za bajkowe(wolałbym ciarki na plecach:P) chodzi mi o tryb samej walki umyka trochę klimat który buduje częściowo mapa strategiczna (muzyka robi swoje), bardzo podoba mi się mnogość opcji rozbudowy bazy, broni itp. w pełnej wersji jestem pewien będziemy zalani jeszcze większą ich ilością . czekam z niecierpliwością na pełną wersje gdyż coś mi się wydaje że udało się odzyskać ten niezapomniany klimat pierwszej części. pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po demie zaryzykuje stwierdzenie, ze ufo z altar coraz bardziej zbliza sie do pierwowzoru - dodając oczywiście całą mase nowych rzeczy. rozumiem purystów którym te zmiany sie nie podobają, ale dla mnie seria zmierza w dobrym kierunku. bardzo podoba mi sie pomysl z zarządzaniem kolonistami. Każdy ma swoje nazwisko, twarz i umiejętności. nie są już tylko statystyką. coś mi się zdaje zresztą, że w tej części życie ludzi będzie nadrzędną wartością, bo z tego co mówią w tutorialu wybudzenie z hibernacji dodatkowego człowieka ma trwać rok. Budowa bazy jest już bardziej konkretna niz w poprzednich czesciach

teraz tylko czekam na premierę - mam nadzieje, że cena się nie zmieni względem poprzednich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wysłałem maila z pytaniem do cenegi i jedyne co dostałem to lapidarna informacja:

 

Wkrótce oficjalnie poinformujemy o tym tytule. Prosimy o cierpliwość.

jak na razie, nie ma tej gry nawet w ich zapowiedziach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako minus trzeba wytknąć, w dalszym ciągu, szwankującą pracę kamery i dość schematyczny przebieg misji (za mało w tym taktyki). Być może to przypadłość jedynie wersji demo, ale powinni to poprawić. Fajny trik z tą Utą Heinemann :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak gral juz ktos w pelna ? premiera przedwczoraj byla :) ja zamowilem wysylkowo, ale pewnie dopiero we wtorek albo srode przyjdzie wiec jeszcze poczekac musze te pare dni :(

Gdzie dokładnie zamówiłeś grę? Trochę googlowałem, ale bezskutecznie w tym zakresie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy przyjemność podać szczegóły dotyczące wydania nowej gry tworzonej przez grupę Cenega - UFO Afterlight: Bitwa o Marsa. Ta doskonała strategia, przedstawiająca walkę ludzkości o przejęcie kontroli nad Czerwoną Planetą pojawi się w sprzedaży już w marcu, w polskiej wersji językowej z napisami. Cenę gry ustalono na przystępnym poziomie 59,90 złotych.

wiecej info tutaj

 

cena mnie troche zaskoczyla - to, zdaje sie, dwa razy wiecej niz placilismy za gry serii ufo do tej pory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...