Skocz do zawartości
halus

Radeon 9200 Vs 9800 Pro

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Radka 9200 256 MB, mam mozliwosc kupienia Radka 9800 Pro. Co sadzicie o takiej zmianie? Oplacalna. Dalej pokaze Wam reszte info na temat Radka. Czy to sporo poprawi mi wydajnosc? Mam Athlona 2600, 1gb ram.

 

 

Model : RADEON 9800 PROChipset : RADEON 9800 PRO AGP (0x4E48)RAMDAC : Internal DAC(400MHz)Video BIOS : BK-ATI VER008.017D.027.000VGA Compatible : NoTotal Memory : 128MB (128MB Video) (118MB System)Texture Memory : 251MBSupports DIME Texturing : YesAGP CapabilitiesVersion : 3.00Command Queue Length : 256Fast-Writes Enabled : YesIsochronous Mode Enabled : NoAddressing Enabled : 32-bitData Transfer Modes Support : 4x 8x Current Data Transfer Rate : 8x Video BIOSDate of Manufacture : 3 kwietnia 2004Version : 6356.P03Current Video ModeMode : 1280x1024 16M+ TrueColour (32-bit)Current Refresh Rate : 85HzVirtual Desktop Size : 1280x1024Video DriverModel : ati2mtag.sysVersion : 6.14.10.6652Expected Windows Version : 4.00Video Acceleration : YesScreen Saver Active : 10 minutes(s)Screen Saver Name : C:\WINDOWS\System32\logon.scrLow Power Saving Active : 20 minutes(s)Power Off Saving Active : 20 minutes(s)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pytanie to na serio, czy żartujesz?

Jak na serio to bierz 9800pro! Ta karta jest 4X szybsza!

EDIT: Może i 8 :). 9200 to najwolniejsze karty z serii 9xx0, a 9800 najszybsze, więc nie ma o czym mówić.

Edytowane przez HucK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji zapewne zajdzie konieczność zmiany zasiłki (jaką posiadasz? firma i moc).

To jest na tyle istotne, że może sie okazać że komp z 9800 sie nawet nie włączy ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakas roznice 40-50 zł przeżyje. Proszę o wiecej propozycji

Za 350 można bez problemu wyrwać używanego 6600GT :)

To jest na tyle istotne, że może sie okazać że komp z 9800 sie nawet nie włączy ..

Pamiętam, jak przesiadłem się z 9200 na 9800, Codi ledwo rade dawał, to go na Chiefa wymieniłem ;)

Jak to dawno było, ze 2 lata temu, jak ten czas leci...

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale to już 400 stówki. Więc albo dokłada 50 albo 100. Szczerze jakbym miał brać coś pod PS 3.0 to coś z średniej/wysokiej półki. Skoro można dozbierać do 400 to może i równie wziąć to:

 

http://www.allegro.pl/item157074524_galaxy..._agp_1_2ns.html

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie tutaj

Ale w grach ta roznica i tak bedzie wyraznie nizsza, a czasem nawet na niekorzysc 6600gt.

 

 

PixelShader3 w karcie tej klasy i tak jest niepotrzebny, bo splinter cell DA badz R6 Las Vegas beda chodzily moze w 5 fps'ach :lol:

 

 

Chodz moim zdaniem gdyby karty byly w tej samej cenie to lepiej brac 6600gt, a tak to wolalbym zaoszczedzone 100zł wydac na zasilacz.

 

 

@Devil zgadzam sie

Juz, bo to przeciez AGP :wink:

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale to już 400 stówki. Więc albo dokłada 50 albo 100. Szczerze jakbym miał brać coś pod PS 3.0 to coś z średniej/wysokiej półki. Skoro można dozbierać do 400 to może i równie wziąć to:

 

http://www.allegro.pl/item159647412_galaxy...6mb_1_2_ns.html

 

ew. szukać tanio x1800 GTO

 

http://www.allegro.pl/item159753477_sapphi...pci_e_ddr3.html

Ale on szuka na agp ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...