Skocz do zawartości
Twój Pan

Ati Powah!

Rekomendowane odpowiedzi

- P4 631 @15x320 1.3v

- Asus P5W64

- Corsair XMS @ 960MHz CL4-3-2-4

- Abit Radeon X300SE 128MB @ 637/364(730) VGPU ~1.71v, VMEM 2.72-2.74v

- Antec True Power 550W

- chilled air (~ +5'C)

 

http://service.futuremark.com/compare?2k3=5181128

http://service.futuremark.com/compare?2k1=9137982

 

WR w 3DM03 i 3DM2001SE w kategorii X300SE, drugie miejsce w pełnych X300, jeden z najwyżej taktowanych rdzeni X300 na świecie (tylko jeden lepszy znalazłem). Poprzez ślamazarne taktowania procka, ludki z A64 3GHz i C2D @4GHz są nieco przede mną. Ale to tylko wstępne sprawdzenie możliwości karty, a nie śrubowanie wyniku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko AC, na procku Freezer7 pr0, na grafie Zalman kanapka ;)

 

Najpierw chcę osiagnać max grafy dopiero potem cpu/mem i optymalizacje. Wyniki na systemie który pamięta 3 mobo, 7800GTX, 6600GT SLI jak i wrzesień 2006 :D

 

Gpu skaluję się do ok 1.6v, powyzej zero przyrostu ;) :

 

1.47v - 550MHz

1.61v - 625-630MHz

1.71v - tyle ile widać :D

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja skaluje sie do 1,65 ;) tez na ac, z tym ze robi nedzne 580 tylko....

 

najgorzej mam z memkami, robia max 275 na stock, zrobilem vdimma to poszly na 279 (yeeee), ale vdimm zaczal cos dawac dopiero jak wykminilem vddq (nazwa wymyslona dla beki, zeby nie mowic o tym vXXX, w kazdym razie pomaga ramkom) i ida na jakies 290 (mega takty).....

 

ale ma czas grafa.... narazie troche dennie:

http://img227.imageshack.us/img227/2341/20221asq3.jpg

 

chwilowo nie mam na nią czasu.

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaSell kto wyprodukował twoją kartę - ofiarę ? Pokazał byś może jakieś foto dręczonej :lol: Ja mam jakiegoś HISa x300se - może bym mu zrobił jakiegoś malego moda :D

Edytowane przez wisnia666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaSell kto wyprodukował twoją kartę - ofiarę ? Pokazał byś może jakieś foto dręczonej :lol: Ja mam jakiegoś HISa x300se - może bym mu zrobił jakiegoś malego moda :D

pewnie chinczycy.... :P zreszta co to ma do rzeczy?

 

a foto tez bym chcial.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, ze mnie przypomniałeś o fotkach. Dopiero wczoraj aparat do mnie przyleciał (dosłownie :D ), to mogę strzelić kilka fotek ;) :

 

Dołączona grafika

Zwykła karta ;)

 

Dołączona grafika

Prądzik ;). Vmem obecnie bez masy.

 

Dołączona grafika

Skończyła mi się termokurczka, więc izolacja roxuje :D

 

Dołączona grafika

B)

 

Dołączona grafika

A tak wyglądała mniej więcej platforma testowa. Obecnie siedzi tam jakiś GF7600, inna zasiłka i nieco więcej ramku ;)

 

Dzięki zalmanikowi, co pamięta jeszcze 4ti i R9500pr0 na codzień można pracować pasywnie, a z dobrym nawiewem i 2v na gpu nie będzie straszne ;)

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo tam jest 5 modów :ploom: z tym ze dwa nie działają, a kabelki zostały :D

 

jak robilem te mody to lutowalem długie kable i przykladalem potki - ja tam z tych datashitów nic nie kumam, wiec robilem na pałe - moze zadzaiala ;) w koncu podpasowal mi jakis mod od vLDT z ECSa na socket 939 i jakos tak zostało. Nie bede tego przelutowywał, bo i po co, wazne ze sie kupy trzyma i nic nie lata po budzie, tfu biurku :D

 

Masełku podaj nazwy ukladow od vgpu i vdimm

 

skoro wam sie nie podobaja moje mody na x300 to co powiecie na vdimma na w64:

 

http://img486.imageshack.us/img486/7347/p1010899do7.jpg

 

biedak wisi juz tak od mieisaca i nie chce sie komus go ładnie zrobic.

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kszonek masz jedne z najbrzydszych modow jakie w zyciu widzialem.

dzięki ;] sam robilem :D

 

ale w zasadzie to co sie Wam nie podoba :ploom: Co moze byc przydakiego w potku i dwoch kawalkach kabla...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kszonek mozesz podlinkowac ewentualnie pojasnic jak wykonac Vgpu i Vmem - pcb mam chyba takie samo jak ty, dzis mi sie juz niechce karty wyciagac ale jutro juz dokladnie popatrze.

 

btw. Testowalem chyba kilkanascie roznych wersji sterowniki i najwiecej markow mialem na UniANCatalyst1153...

 

@MaSell -> ram juz wyslalem :P

Edytowane przez Spookie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kszonek mozesz podlinkowac ewentualnie pojasnic jak wykonac Vgpu i Vmem - pcb mam chyba takie samo jak ty, dzis mi sie juz niechce karty wyciagac ale jutro juz dokladnie popatrze.

 

btw. Testowalem chyba kilkanascie roznych wersji sterowniki i najwiecej markow mialem na UniANCatalyst1153...

 

@MaSell -> ram juz wyslalem :P

vmem Ci nic nie da bez vddq. Podlinkowac modow nie jestem w stanie, bo vgpu to mi ktos pomogl przez gadu, a reszte robilem na chybil trafil.

 

ja testowalem stary to najwiecej mialem na najnowszych xtreme-g, z tym ze ja mailem kilka dodatkowych optymalek, bez ktorych najlepsze były omegi na 6.12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ta nf7 co była w gda? bo tam były ładne mody :E

Bo na tej mobo większośc modów była spod mojej ręki, choć i tak nie były specjalnie ładne i estetyczne :P A wszystko dlatego, że do vdimm i vtt zabrałko helitrymów... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Esteta od 7 boleści :D

Jakieś mody sie nie podobały ? B-)

 

Masell -> pamietaj, że wiem jak wyglądasz i długo Cie nie bede musiał szukać :D :mrgreen:

 

PS. ryba -> pokaż może jak pięknie naprawiałes myszke :D to był hardkor :D

PS2. Albo lepiej skonczmy ot :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...