Skocz do zawartości
Dziuby

Jak Wgrywać Na Http://rapidshare.com/

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli możecie to mi pomóżcie z tym http://rapidshare.com/, http://rapidshare.de/.

Strona jest po murzyńsku i nie mogę sobie poradzić jak wgrać plik. i udostępnić linka.

Nie mam nikogo w pobliżu, kto by znał języki angielski.

Czy wgrywanie na rapida jest za free ????,

Z pobieraniem to wiem co i jak :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na stonie glownej jest ramka z przyciskiem wybierz,

wybierasz plik i robisz upload,

kiedy sie "zuploaduje" dostajesz do tego link

na koncu klikasz na -> just give me the link (i ten pierwszy to jest to, a drugi kasuje to co zaladowales) B-)

Edytowane przez AndiX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

stronka jest w jezyku ktorym posluguje sie wiekszosc cywilizowanych ludzi.

widocznie nie zycza sobie byle burakow, zeby dodawali tam jakies bzdety.

:mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli możecie to mi pomóżcie z tym http://rapidshare.com/, http://rapidshare.de/.

Strona jest po murzyńsku i nie mogę sobie poradzić jak wgrać plik. i udostępnić linka.

Nie mam nikogo w pobliżu, kto by znał języki angielski.

Czy wgrywanie na rapida jest za free ????,

Z pobieraniem to wiem co i jak :D

Nie no rozwaliłeś mnie tym idiotycznym postem. Nawet manuala nie trzeba czytac zeby umieć cokolwiek zrobić. :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli poradziłbym sobie to bym nie pisał..

pokazuje mi się taka strona i nic wjęcej nie mogę zrobić - kliknięcie na dolny link nic nie daje

2489832[/snapback]

stronka jest w jezyku ktorym posluguje sie wiekszosc cywilizowanych ludzi.

widocznie nie zycza sobie byle burakow, zeby dodawali tam jakies bzdety.

:mur:

Jeżeli to jest twoja pomoc to lepiej się nie odzywaj, oczywiście o poczuciu humoru nie wspominam.

Trochę kultury wafelku w czekoladzie :lol2:

Edytowane przez Dziuby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim to powinieneś dostać bana za określenie "murzyński język". To że jesteś rasistą nie oznacza że musisz się z tym eskalować. Po drugie angielski nie jest "murzyńskim językiem" tylko jakby ci to powiedzieć europejskim... Po trzecie, faktycznie obsługa rapidshare wymaga napisania manuala :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na ... odkopujesz wątek sprzed dwóch tygodni nie mając nic ciekawego do powiedzenia?

Wg mnie oduczanie ludzi pewnych poglądów (jeśli takowe występują) jest wystarczająco ciekawą informacją. Nie spojrzałem na datę ostatniego posta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest takie przysłowie „przyjaciół poznaje się w biedzie”

 

Większość ludzi uwielbia kopać leżącego zwłaszcza w temacie, który dla wielu może okazać się idiotyczny. Po to jest takie miejsce jak to żeby czasami zapytać o banalną a czasami głupią rzecz. Ja to zrobiłem a większość Was mi do waliła.

O poczuciu humoru nie wspominam, bo dla wielu takie pojęcie nie istnieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest takie przysłowie „przyjaciół poznaje się w biedzie”

 

Większość ludzi uwielbia kopać leżącego zwłaszcza w temacie, który dla wielu może okazać się idiotyczny. Po to jest takie miejsce jak to żeby czasami zapytać o banalną a czasami głupią rzecz. Ja to zrobiłem a większość Was mi do waliła.

O poczuciu humoru nie wspominam, bo dla wielu takie pojęcie nie istnieje.

To masz dość specyficzne poczucie humoru:P Mimo twojej wiadomości do mnie "kolego kolorowy" na priv, to jednak nie napiszę niczego potępiającego cię. Koledzy wyżej napisali ci jak rozwiązać problem. U mnie działa wszystko w jak najlepszym porządku, spróbuj w innej przeglądarce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...