Skocz do zawartości
Camis

Tp Znosi Limity W "neostradzie Tp"

Rekomendowane odpowiedzi

No faktycznie ciężko nie zrozumieć :lol2:

 

http://www.tp.pl/prt/pl/klienci_ind/intern...welacyjna_cena/

 

Mi tam taka promocja wystarczy ;) I jeszcze bez limitów. Właśnie kumpla przekonałem żeby sobie sprawił NEO 512.Żebyś mi nie pisał że są lepsze oferty to napiszę ,że sporo ludzi ma dostęp tylko do Neo to dla nich jest to zbawienie. Mam kumpla co miesza poza Wrockiem i ma dostęp albo do Neo ,albo do jakiejś tam sieci za 70 zl (512kbps). Także 28zł a 70 to jednak różnica. I o takich sytuacjach miałem na myśli. Więc imo teraz ich oferta cenowa ze względu na większą dostępność oraz brak limitów jest po prostu lepsza. Coś jeszcze nie rozumiesz ?

Wiesz teraz po zniesieniu tych limitów ,będzie lagowało. Z czasem to pewnie poprawią ,ale czy na pewno tak szybko. Ja tam na razie z DSL od Dialogu nie rezygnuję.

A.. o to Ci chodziło .. ; ]

 

Fakt, oferta kusząca.. ale nie dla mnie..

Neo poprostu u mnie nie działa! w godzinach 16-21, i nic mnie do nich nie przekona.. byle do maja, moze bedzie lepsza oferta..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w miescie sa dwa wyjscia albo neo albo rdi 512 za 57zl wybralem neo za 56 zl 1mb u mnei chodzi super 24h na dobe takie same lacze zero skokow i rozlaczen do centrali mam 200m moze to dlatego :D Po zniesieniu limitow nie zauwalylem zadnych zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmmmm w sumie ten koles nic nie powiedzial a na miejscu kazdego korzystajacego z tpsa przeszedlbym do netii bo cena nizsza i bratk tpsa sam sie od nich uwolnilem :) mam juz chyba pol roku:

- toyanet 1024/768 limit :( 25gb ALE miedzy 1 i 7 rano limit nie jest naliczany a to daje nam prawie 2,5gb przy max laczu na dzien publiczne IP i max jaki sciagam to tylko 120kB brakuje tych 8KB ale juz pol roku neta mam i na bank cos sie zmieni a bylbym zapomnial w TPSA za ruchenek telefoniczny srednio 100zl aktualnie w Toyatel 30zl max bo 22zl abonament + bezpłatne rozmowy na toyatele (ciocia, babcia, druga ciocia) tylko troche jakości w tym toyatelu brakuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co po zniesieniu limitow mialo wszystko zaczac mulic - u mne jest wrecz przeciwnie - podczas sciagania leci trnfer max strony laduja sie szybko. Oby tak dalej.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co po zniesieniu limitow mialo wszystko zaczac mulic - u mne jest wrecz przeciwnie - podczas sciagania leci trnfer max strony laduja sie szybko. Oby tak dalej.

 

Pozdrawiam

 

U mnie tez chodzi super :D Neo dalej sie rozlacza po uplywie 24h?? kiedy po 24 h sie rozlaczala po to aby naliczyc limity a teraz tez tak jest?? Chyba nie bo skoro nie ma limitu....

Nic tylko pozazdrościć Wam.. u mnie coraz gorzej, dzis zółwia neo zaczęła sie od ok 11, teraz jużnie da sie prawie nic na necie zrobić, np ten post miał być napisany ok 14: 46 a jest.. ;(

 

Neo powinna się dalej rozłączać żeby IP zmienić..

Przynajmnjiej u mnie dalej tak jest..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też neo dział lepiej, chyba nie będę zmieniał bo właściwie tylko o te limity mi chodziło :)

Edytowane przez eQ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze nie zadali pytania, dlaczego osoby ktorym za free zmienili predkosc z 128->256 beda placic mniej niz osoby, ktore maja umowe na 256kbit.

normalne, obowiązuje dana promocja w danym dniu podpisywania umowy :] w sieciach GSM też masz to samo - jeden za 50 pln będzie miał 60 minut, inny 100 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o promocje.

 

Tylko teraz bez zadnych promocji czy podpisywania umow, zmieniaja ludzia predkosc za free z 128 na 256.

 

Czemu niby uzytkownicy z 128kbit maja byc bardziej uprzywilejowani?

Edytowane przez SKRYTOBOJCA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko pozazdrościć Wam.. u mnie coraz gorzej, dzis zółwia neo zaczęła sie od ok 11, teraz jużnie da sie prawie nic na necie zrobić, np ten post miał być napisany ok 14: 46 a jest.. ;(

Mam dokładnie to samo :mur: Nie wiem od której godziny bo dopiero teraz jestem przed kompem. Wczoraj było identycznie o tej porze.. :angry:

 

 

 

EDIT: Literówka

Edytowane przez Cortezon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie chodzi cacy, żadnych lagów nie zuwazyłem, ze stron jak i p2p ściaga pełną prędkością (neo 512) a mieszkam dość daleko od centrali. Co do cen neostrady to nie są takie duże już nie przesadzajcie. 1mb 2zł droższy niż w netii, tak samo 6mb, a neo ma dużo wiekszy zasięg jednak.

Edytowane przez el_gringo_dado

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiec - jako pracownik tak znienawidzonej przez was firmy (to WY podpisaliscie umowy, a wiadomo ze nikt nie dba o ludzi zwiazanych umowa bo oni tak czy tak zaplaca - a nieliczne wyjatki tylko potwierdzaja regule) pragnę potwierdzić z pierwszej ręki - Nie Ma Juz Limitów Na Neostradzie!

Operacja zdejmowania limitów potrwa przez cały luty. Tak samo operacja 128->256.

Zdejmują na stałe.

A co do przyspiesznia styczniowego do 1mb... Tepsa nie powiedziala na ten temat ani jednego słowa. To poszla plotka ktora urosla do rozmiarow gory lodowej... A tu juz oficjalnie, wszystkim powiedziane.

 

Boje sie teraz tylko o lacza polpaku... Masakra. Siec po prostu padnie. Dzieki bogu ze ja lece na NASKu :]

 

A w polsce długo nie zobaczymy takich lacz jak w Szwecji lub UK. Problemem sa... sieci szkieletowe. Lacza kosztuja fortune i sa relatwynie wolne, a klienci chca tanio i szybko... Dopuki nie zmieni sie sytuacja z sieciami szkieletowymi doputy nie bedzie w polsce łacz powyzej 15mb dla koncowego uzytkownika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo. Forum ładuje się kilkanaście sekund, download na neo 2mb się waha - raz jest 30KB/s, raz maks.. Pingi w css - 200, choke 30 loss 30.. masakra

 

Na swoje usprawiedliwienie mam to, że firefox nie wykrył błędu :)

Edytowane przez andrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teges... jakby to powiedziec... sugeruje wierzyc w to co bylo w tamtym newsie propo 062.

Reszta - coz. Tepsa poszla za daleko w promocjach i troche za duzo ludzi poszlo na to. Polpak nie jest wcale taka swietna siecia szkieletowa jak mozecie myslec.

Coz... Polecam dzwonic 0800102102 i uzbroic sie w cieprliwosc. Dzwonic, dzwonic, w koncu wam wymienia centrale cala i powinno wrocic do normy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiekszosc userow Neo, nie przekraczalo limitow... pewnie dlatego, ze nie chcieli byc przycinani :P i tylko dlatego.

Moge sie zalozyc, ze siec tepsy bedzie tak przeciazona, ze te najszybsze lacza nie beda osiagaly umownych transferów.

 

 

Ciekawe co na to Chello :) Moze tez zdejma limity :P

 

edit ort fipa

Edytowane przez fipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem ze strefy 62 tez mam taki problem po godz 15 do 22 prędkość wynosi 24 do 33 kb/s i tak samo jest przez cały weekend.

 

Starał się już ktoś o zwrot pieniędzy??

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ze strefy numerycznej 062.

I muszę przyznać że jakiś większych problemów z neo nie mam.

Może oprócz tego że ciężko jest osiągnąć transfer rzędu 60kb/s, najczęściej mam coś koło 50-55kb/s. Neo 512

 

Czy to jest powodem do reklamacji??

 

Co do pongów to mam takie:

 

post-104975-1170687096_thumb.jpg

 

Myślę że są w normie.

 

Co do Neti, Gls to mogę mieć jakoś od 1 marca. A umowę o neo mam do końca roku. :mur:

 

Jak zmienię na netie, gls to czy też będzie mi tak brakować trochę tego transferu jak teraz, czy powinno być w porządku?

 

 

EDIT:

 

@wlacha skąd jesteś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja nr 2: O akcję TP spytaliśmy także rzecznika prasowego Urzędu Komunikacji Elektronicznej, Jacka Strzałkowskiego:"Nic nie wiem o tym, by TP S.A. miała zdjąć limity transferu dla klientów neostrady tp. Nie byłem zapraszany na wczorajszą konferencję TP, ale dziś w relacjach prasowych też takiej zapowiedzi nie widziałem" - stwierdził Jacek Strzałkowski - "Gdyby jednak TP chciała w przyszłości znieść limity transferu dla abonentów korzystających z neostrady tp (co niewątpliwie byłoby z korzyścią dla tych użytkowników), wówczas na 30 dni przed planowanym wprowadzeniem takich zmian w życie TP ma obowiązek przedstawić Prezesowi UKE projekt zmienianego regulaminu i cennika neostrady tp do akceptacji".Rzecznik UKE dodał, że aktualnie jedyną znaną mu deklaracją TP dotyczącą zniesienia limitów jest deklaracja zrezygowania z ograniczeń transferu dla operatorów korzystających z oferty Bitstream Access."O sprawie przyspieszenia transmisji danych w usłudze neostrada tp juz było w prasie na początku stycznia bieżącego roku, ale TP temu zaprzeczyła" - przypomniał Strzałkowski.

http://itbiznes.pl/art24619.html

 

na stronie tpsa wrocil mi licznik pobranych danych (Ilość pobranych danych: 6,50 GB do dn. 05.02.2007 01:22:47) :razz: dobra chyba wole nie ryzykowac, dzwonie do gts-a... :lol2:

Edytowane przez alvin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...