Skocz do zawartości
males66

Delta 350w Pfc Noise Killer

Rekomendowane odpowiedzi

aha. No to dzieki za informacje. Trza bedzie zmienic. Myslalem ze modecom to nie jest zly ale widze ze seria feel to porazka.

 

Ciekawi mnie tylko 1 rzecz. Czemu w zadnym sklepie tych delt niema skoro one taka dobre( np w porownaniu do modecoma)

Edytowane przez males66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha. No to dzieki za informacje. Trza bedzie zmienic. Myslalem ze modecom to nie jest zly ale widze ze seria feel to porazka.

 

Ciekawi mnie tylko 1 rzecz. Czemu w zadnym sklepie tych delt niema skoro one taka dobre( np w porownaniu do modecoma)

Bo te Delty to nie sa nowe zasilacze tylko kilkuletnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic nie poupadlo nic jej nie wykupilo ma sie dobrze.

w pl mozna je kupic pod marka chieftec (nie wszystkie) oraz czesto sa montowane do markowych kompow.

pewno te co znalazles na allegro to wlasnie stad sa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzupełnię:

Zasilacze delty sprzedawane jako nowe w sklepach (nie mylić z allegro) są u nas pod markami:

Chieftec, Enlight oraz Asus(chociaz koleś z Asusa upierał się że mają osobna fabryke i wogóle :lol: ).

 

Być może jeszcze istnieją inne labele z deltą w środku ale osobiście więcej nie stwierdziłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co lepsze, ta Delta czy takowy Fortron? :)

 

Fortron FSP350-60THA-P

Mam tego fortrona, mogę polecić - jest bardzo cichuteńki, ciągnie A64 3000+ @ 2.8GHz, 3 dyski, 4 wentyle w budzie, wyżyłowanego do granic 6200 :lol2: i resztę graciarni z siga i nawet się ciepły nie zrobi :)

Choć delta z pewnością nie gorsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś przeczytał post powyżej i pomyślał to nie zadawał byś głupich pytań.

Nie zrozumiałem do końca, Ty jesteś za deltą a mookie raczej za fortronem.

Nie jest powiedziane konkretnie co lepsze( tak przynajmniej zrozumiałem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Delta 350w (pojedyncze 12V 18A -> ~200w) wg. mnie bardziej nadaje się pod starsze kompy (inne linie mocniejsze).

Fortron THA-P podpasuje bardziej pod pci-ex etc.

 

btw. ja u siebie na NEOtecu 380W mam właśnie takie parametry V na poszczególnych liniach, a ostatnio bawiłem się w o/c Sempa i po podniesieniu zegara @ 1920MHz po pewnym czasie grafie prawdopodobnie zaczęło brakować W bo artami zaczęła sypać (all napięcia na default, grafa także standard) a to tylko 73GT (coprawda pod agp ma dodatkowe zasilanie). Coprawda moje psu to nie Delta (choć cena 5-6-krotnie wyższa od Delty...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Delta 350w (pojedyncze 12V 18A -> ~200w) wg. mnie bardziej nadaje się pod starsze kompy (inne linie mocniejsze).

Fortron THA-P podpasuje bardziej pod pci-ex etc.

To niech sie Tobie nie wydaje. Ta delta będzie dobra, zwłaszcza na symetrycznie zasilane cpu 12V i grafa 5V, ale także na nowe budżetowe i nawet trochę drozsze komputery z cpu i grafą z 12V. Do lekko podkręconego wenecjusza i 6600gt jak najbardziej pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z tematu ;) Szukałem ostatnio zasiłek do dwóch tanich kompów i takie cuda znalazłem ostatnio na allegro: LINK

sądząc z tabliczki:

Dołączona grafika

2 linie 12V 14 i 15A, 300W - to powinno to udźwignąć c2d 6300 stock na 945, 1GB RAMu, dysk i 6800GT i podobny konfig, tyle że z P4 3000 i R9550. Chyba, że Waszym zdaniem lepiej jednak rozejrzeć sie za czyms innym?

Edytowane przez Subvoice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pociagnie z palcem w d*pie nawet c2d podkreconego na 3GHz z hakiem, generalnie zasilacz ma mozliwosci zblizone do hk350ap

kupiłem 2 tyg. temu zasilacz Delta 350PB-2 o mocy 350 W z Allegro i chyba padł bez żadnego ostrzeżenia, co za szajs. :mur: Objawy są takie że po włączeniu kręci się tylko wiatrak na CPU i słychac jakieś buczenie, terkotanie ale wiatrak w obudowie i zasilaczu się nie kręci. Niby jest gwarancja ale co to za sprzęt, myślałem że będzie lepszy od starego codeszita 300W a tu taka lipa, jestem mocno :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem 2 tyg. temu zasilacz Delta 350PB-2 o mocy 350 W z Allegro i chyba padł bez żadnego ostrzeżenia, co za szajs. :mur: Objawy są takie że po włączeniu kręci się tylko wiatrak na CPU i słychac jakieś buczenie, terkotanie ale wiatrak w obudowie i zasilaczu się nie kręci. Niby jest gwarancja ale co to za sprzęt, myślałem że będzie lepszy od starego codeszita 300W a tu taka lipa, jestem mocno :angry:

Coz.. Niedawno wymienilem GF4MX na 7600GS od Galaxy, na nastepnie do istniejacych 512 DDR PC3200 Adaty dolozylem 512 DDR PC4200 na Samsungach TCCD. Po tym dodaniu ramu, sprawdzeniu kosci osobno, powtarzajace sie restarty kompa sklonily mnie do zmiany starego zasilacza (Rubikon 300W, 13A na +12, wg Biosu (tak, wiem) na starcie mialem 11,4 na 12). Wybor padl na taniutka Delte 350PB-2 z allegro , skusilem sie przez 18A na +12 i 29,99PLN. Zasilacz doszedl - yeah w koncu pogram. A tu j** - dalej bryndza. Windows sie nie wlacza. Po zmiane timingow na 8-4-4-2,5 (@200Mhz, o zgrozo), windows jakos poszedl. Odpalam instalke gry, 3 minuty, restart. Patrze w BIOS - 11.2 na +12... Nie wiem, jutro biore miernik i jesli sie potwierdzi to odslylam im to gowno, ch** mnie strzeli chyba.

Edytowane przez Kh4N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Loteria z tymi deltami i fortonami. Albo trafisz na nuwkie funkiel sztuke i ci dziala jak ta lala albo padaka. To samo sie tyczy fortonow. Coz. Ja na szczescie dobrze trafilem :D

Edytowane przez males66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...