Skocz do zawartości
huta

Zagadka!

Rekomendowane odpowiedzi

czesc

mam problem już od 2 lat nie rozwiązany !!! :(:(

otóż dzis kupiłem sobie nagrywarke dvd ASUS-a i...... nie moge nagrywac w nero !!! miałem wcześniej nagrywarke cd i problem był ten sam

przez windowsa moge nagrywac ale np przez nero już nie :(

włączajac nero zaznaczam co chce dodac do nagrania klikam dalej i niestety nie mam podświtelonej opcji ZAPISZ :(:(

czy ktos wie co moze byc tego przyczyną ??? moze zworki ????

aha zapomnialem dodac że oprócz nagrywarki mam również zwykły czytnik dvd

bardzo prosze o pomoc

dzieki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba nawet tego nie robił ;) wystarczy odpalić Nero Burning ROM przycisnąć ctr+r lub otworzyć zakładkę Nagrywarka - > Wybór Nagrywarki....

 

nero pewnie łapało dvd :D

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy wyborze nagrywarki jest napęd widoczny?

widzi moją nagrywarke i moge tez zmienic na IMAGE RECORDER i wtedy ZAPIS mam podświetlony

 

 

chyba nawet tego nie robił ;) wystarczy odpalić Nero Burning ROM przycisnąć ctr+r lub otworzyć zakładkę Nagrywarka - > Wybór Nagrywarki....

 

nero pewnie łapało dvd :D

 

nie wiem o co ci chodzi :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zworki raczej nie mają tu nic do gadania.. Wybór nagrywarki także, bo Nero przecież sam rozpoznaje co jest nagrywarką i wtedy masz wybór w okienku.

 

Sprawdziłbym jakiś inny program do nagrywania. Polecam Ashampoo Burning Studio 6. Jak dla mnie lepsze od Nero ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz bardzo zabytkową wersję Nero :lol: , albo jakiegoś Nero OEM-a z innej nagrywarki. I dlatego nie rozpoznaje nagrywarek. No i dlatego nie możesz nagrywać w Nero :wink:

musze cie uspokoic.... zainstalowałem NERO które miałem w zestawie razem z nagrywarką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musze cie uspokoic.... zainstalowałem NERO które miałem w zestawie razem z nagrywarką

 

To nic nie znaczy, ja tez mialem, kolega też miał taki przypadek że te wersje Nero, co były dolączone, nie wykrywały nagrywarki :mur: Na serio to pisze.

Może też mialeś takiego pecha trafic na taką partię gdzie była dołaczona jakaś stara wersja Nero, co nie widziala nagrywarki :? . Sciągnij sobie jakąś nowszą wersję, to się przekonasz. Bo to jest niemożliwe aby Nero nie obsługiwało twojej nagrywarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...