Skocz do zawartości
DetektyFF

>> Samsung 931bw (19" Panorama) <<

Rekomendowane odpowiedzi

Ja potrzebuje takiego trybu co jakis czas i zastanawiam sie czy oferowana przez 931BW 1440x900 jest wystarczajaca do tego. W sumie w modelu 205BW jest juz 1680x1050. Tylko nie znalazlem zadnych informacji nt. matrycy i ogolnych wrazen z korzystania. A przede wszystkim porownania wzgledem 931BW. Wieksza rozdzielczosc widzialem w naturze i wystarczyla do w/w pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam kilka pilnych pytań - musze sie zdecydowac na monitor do jutra.

Monitora bede uzywać do internetu,filmow mniej do gier.

 

Czy nie brakuje wam miejsca w Pionie ? Przeszkadza to ?

jak sie sprawuje przy codziennym uzytkowaniu ?

Jak wyglada sprawa ze starszymi grami ? Moge np. uruchomic w kwadracie 800x600 reszta czarne ?

Mozna wylaczyc podsietlanie guzika zasialnia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopie temat.

Kupiłem ten monitor, wszystko fajnie ale mam problem z MagicTune. Ściągnołem wersje 2.0.13 premium pod Viste ze strony samsunga. Zainstalował się bez problemu, działał także ale do pierwszego restartu. Przy zamykaniu wyskoczył błąd a po ponownym uruchomieniu wina info że program nie obsługuje tego systemu (Vista).

Zna ktoś lekarstwo na tą bolączkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam lekki problemik z tym monitorem wczoraj go zakupilem, i nie wiem gdzie wylaczyc przyspieszanie czy cos takiego, nie jestem informatykiem tylko mi kumpel podpowiedzial ze to moze byc to, musze to wylaczyc poniewaz w grach takich jak CS (Counter-Strike) mi hmm nie wiem jak to nazwac - przycina...

z gory dziekuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W OSD się włącza, zerknij może do instrukcji? "Przyśpieszenie" domyślnie jest włączone. O ile pamiętam dobrze to na tym monitorku gry takie jak CS (Counter-Strike) chodziły mi płynniutko, bez smug, przycinek, itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...