Skocz do zawartości
greg505

Delta Dps-400mb-1 3x12v

Rekomendowane odpowiedzi

To ma słabą, pojedynczą linię +12V, więc raczej się nie nadaje do współczesnego kompa.

 

Ja go mam u siebie... a komp raczej nówka.....

testuję go tydzień (bez wyłączania)- wrażenia:NÓWKA,wentyl 12, bardzo ciężki( prawie jak DELTA DPS-400MB-1 A) stabilny jak ściana, nie grzeje się....nie mówiąc o dB -niesłyszalny :wink:

a to że ma tylko jedną 12 -ke...a czy słabą???? ...Obciążenie dla linii +12V: 248W

mankamenty:, brak sATA, Pin 20, krótkie kabelki.... ale jaka cena 30 ZŁ!!!!!!!!!:D

Edytowane przez keriz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja go mam u siebie... a komp raczej nówka.....

testuję go tydzień (bez wyłączania)- wrażenia:NÓWKA,wentyl 12, bardzo ciężki( prawie jak DELTA DPS-400MB-1 A) stabilny jak ściana, nie grzeje się....nie mówiąc o dB -niesłyszalny :wink:

a to że ma tylko jedną 12 -ke...a czy słabą???? ...Obciążenie dla linii +12V: 248W

mankamenty:, brak sATA, Pin 20, krótkie kabelki.... ale jaka cena 30 ZŁ!!!!!!!!!:D

Dlatego wolałbym dopłacić te 20zł i kupić TEN zasilacz: nowocześniejszy, ze wszystkim wtyczkami i mocniejszą linią +12V i roczną gwarą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie zlozylem sprzecior, sprobowalem odpalic go mimo wszystko z delta, a tu zdziwko . normalnie wszystkie wentylatory dzialaja, niestety brak obrazu na monitorze . czy jest tak, jak ma byc, czy moze sa szanse na uruchomienie tego zestawu? :)

 

'na zasilaczu pali sie zielona lampka - nie wiem czy to cos pomoze, ale podaje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w końcu niech ktoś napisze czy uruchomił ten zasilacz z płytą z którą się nie uruchamia podpinając np 5V do Power_OK czy jakimś innym patentem?

umijętność czytania jest skarbem , mi nie chciał się odpalić chodzi bez zmuleń po dziś dzień więc trochę czasu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam dla was zadanie ;) ocencie czy do konfigu:

X2 3800+ @ 2.8GHz s939

1gb ram

7900gt ( w przyszlosci moze 8800gts)

2x 250gb Samsung

 

byl by lepszy Huntkey (do ktorego kolege namawiam) czy moze ta Delta? :)

Sam mialem ten zasilacz, jednak u mnie nie dzialal. ;) Delta ma 3x12v, a HK 2x12v . Jestem na 99% przekonany ze HK bedzie jednak lepszy ze wzgledu na to, ze w przyszlosci bedzie mozna jeszcze cos wymienic, a on to uciagnie. W przeciwienstwie do delty ;)

 

Prosil bym o 'normalna' odpowiedz, poniewaz nie chce koledze polecic czegos, czego potem bedzie zalowal.

 

(a i jesli odpuscil by sobie 8800gts to czy oplaca sie dokladac 150zl do HK? )

Edytowane przez xacti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serio? zasilacz 4 razy tanszy - lepszy? (;

 

jak ja mialem ta delte nie dzialajaca to nie chcialo mi sie babrac w przerobki, i kupilem (wtedy wydawalo mi sie) lepszego HuntKey'a :mur:

wiec wpakowalem sie w g**** ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

delta ma 28A na 12v i to bez łaski. O bebechach pisał wcześniej m.in. Benito. Śladów serwisowania nie dostrzeżono. Idąc twoim tokiem rozumowania im drozszy zasilacz tym lepiej. W HK płacisz za to, ze masz pewność nowości i nieleżakowania zasilacza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, nie. ja wcale nie mysle ze im drozej tym lepiej .

tylko, ze huntkey zawsze byl tak dobrze oceniany . ;)

 

hmm. a wiec kolega zamowi delte - bedzie dzialac to zostawi, nie bedzie to kupi HK .

 

a czy mi tez oplaca sie kupic znow delte i ja przerobic? i ile tak mniej wiecej wat moze 'pociagnac' wiecej ta delta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz nie rób kwiatków i nie pisz ze HK ma 30A na 12v, z tabliczki ma razem 18A i max co ma to góra 25A i nie przesadzajmy. Delta z tabliczki ma 28A, a jest na doskonałej elektronice wiec może być to trochę więcej. Prawda jest taka, ze Delta pociagnie megkreconego c2d i 8800gtx, a huntkey będzie miał problem lub zadyszkę

 

póki co nikt nei znalazł wyjscia, (sprawdzonego jak wytworzyc pwr_ok więc jak nie bedzie działać to dla własnego i sprzętu bezpieczeństwa, radzę sie nie bawic w małego macgyvera)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm hk 350 to to samo co 400 ;] a za tabliczki 400ap wynika ze na 12v ma okolo 26~28 . a wiadomo zawsze, ze producenci zostawiaja troche dodatkowej mocy . w huntkey'u jest to bardzo widoczne ;)

wydaje mi sie ze moze osiagnac te 30a na 12v

 

nie znam sie na zasilaczach, jesli sie myle to mnie poprawcie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HK to dobry zasilacz o ciągłej mocy realnej góra 420W. Niestety jakość elektroniki nie umywa się do tej delty. W dużym hurcie te huntkeye kosztują pewnie ze 120 zł/szt jak nie mniej.

 

Gdyby Delta była nowa i w 100% kompatybilna, to u nas w detalu kosztowała by z 250 zł co najmniej. Na takiej jakości elektronice nawet nowe delty GPS (aka chieftec, enlight lub asus) nie są robione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli ze cud miod i orzeszki? ;)

 

wiec prosta pilka - gdyby ktos znalazl jakis dobry sposob na przerobienie delty to wymieniac mojego huntkey'a na nia? :)

 

i czy jestescie aby na 100% pewni tego co piszecie ? (;

 

//i powiedzcie tak szczerze jaka jest 'watowa' przewaga delty nad hk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec zadaje ponownie pytanie:

 

wiec prosta pilka - gdyby ktos znalazl jakis dobry sposob na przerobienie delty to wymieniac mojego huntkey'a na nia? :)

 

i czy jestescie aby na 100% pewni tego co piszecie ? (;

 

//i powiedzcie tak szczerze jaka jest 'watowa' przewaga delty nad hk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HK to dobry zasilacz o ciągłej mocy realnej góra 420W. Niestety jakość elektroniki nie umywa się do tej delty. W dużym hurcie te huntkeye kosztują pewnie ze 120 zł/szt jak nie mniej.

 

Gdyby Delta była nowa i w 100% kompatybilna, to u nas w detalu kosztowała by z 250 zł co najmniej. Na takiej jakości elektronice nawet nowe delty GPS (aka chieftec, enlight lub asus) nie są robione.

heh, dopiero co kupiłem Fortrona FSP350-60HLN

może póki świeży warto wymienić na taką Deltę? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. moich najnowszych testów Be-quiet! straight power 400W aka FSP 400 GLN daje 30A na +12v w mocy ciągłej. Jak ktoś lubi takie wzornictwo można brać, chyba że się trafi coś z allegro (FSP GLN) w dobrym stanie. Pierwszy Be-quiet którego oceniam pozytywnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś kupiłem w PC LOTUS ten zasilacz i po podłączeniu w domu mogę stwierdzić jedno, na pewno nie usunęli tej usterki, bo mój egzemplarz nadal nie uruchamia komputera, a kręcą się jedynie wiatraki.

 

Odradzam jak na razie zakupu tego zasilacza.

 

EDIT:

 

Dziś byłem w sklepie. Zasilacz został mi wymieniony na taki, który faktycznie działa już bez problemów. :) Dostałem nawą gwarancję, od dzisiaj. Plus dla PC LOTUS. Tak więc teraz mogę już polecić i sklep i zasilacz.

 

Niestety nie rozwiązało to moich problemów z dziwną nie podkręcalnością się mojego komputera. :( Najwidoczniej błędnie stawiałem wcześniej na za słaby zasilacz.:(

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez RoyalC333

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...