Skocz do zawartości
rice

Tania pleksi !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Najtańsza pleksi jest w sklepach OBI i Leroy Merlin (najczęściej przy Auchan)

- OBI 25 cm x 50 cm x 4 mm grubości kosztowała mnie 11 zł

 

- Leroy Merlin 50 cm x 50 cm x 2 mm grubości kosztowała mnie 8 zł

 

wieksza a tańsza: tańsza jest dlatego bo jest cieńsza 2 milimetry. Jak ktoś chce przykręcać wentyl lub coś cięszkiego to niech lepiej kupi taką o grubości 4 mm. :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja sie moze podlacze i tez zapytam:

Gdzie w Warszawie mozna kupic pleksi ale gruba tzn 10 mm i wiecej (tak do 15mm) Bylem dzis w praktikerze w markach i taka 10mm to mieli tylko przyciemniana brazowa - cena >100zl/m2 (dokladnie nie pamietam) . Przezroczysta byla ciensza - chyba ok 6mm - nie mialem ze soba suwmiarki. - cena 89zl/m2.

W Castoramie przy alejach jerozolimskich bylem jakies 2 tygodnie temu i tam ogolnie to nic ciekawego nie mieli.

 

A i jeszcze jedno: czy nie wiecie gdzie mozna kupic np prostopadlosciany z pleksi (np 30mmx30mmxdlugosc dowolna).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do plexi w wawie to tu masz liste sklepow/hurtownihttp://www.yp.pl/YP/5162/Handel_hurtowy_-_...ne,_formy,_hurt

tylko nie zauwazylem paru firm - np jak ktos juz bedzie w AKCES (filia ul.Muszkieterow 31) to moze zahaczyc o Plastics (http://www.plasticsgroup.com.pl/ - ul.K.Kolumba 40) - bo to rzut beretem od siebie :) obie na Okeciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde evendim po co ci taka gruba pleksi. :)

 

Ja tam widziałem tylko w OBI i LEROY MERLIN ale to były grubości po 2 - 4 mm. Ale warto sie spytać tych debili co tam pracują czy maja grubsze - a może szkło akrylowe :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem w starej budzie okno z plexy i powiem wam, że to max kapa -pare razy boczek mi spadł na różne paści na biurku i się trochę porysował :?

szkło nie jest aż tak drogie, by go nie stosować - za trzy dychy można mieć fajne okno z dziurą na wentyl.

pozostaje jedynie kwestia uszczelek..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkło jest dużo cięższe od pleksi i moim zdaniem z tego powodu gorsze.

 

Jam mam pleksi 4 mm i jest okej a 6 mm była by poprostu super więc niemyśle że większa była by potrzebna.

 

Mam pytanie a co wy przykręcacie do tej pleksi że potrzebna jest wam 10 mm :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mozecie mi powiedziec gdzie mniejwiecej jest jakies Obi w krakowie albo katowicach? lub gdzie w tych miastach mozna dorwac tania plexe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem niektórych ludzi co zadają pytania : gdzie jest OBI ?

Ludzie przecie jest panorama firm i inne tego typu badziewia po za tym takie sklepy jak obi raczej som znane i z założenia siem wie.

Po za tym kupowanie plexi w sklepach typu market jest do bani, wiem że tanio, ale jest to kosztem jakości. lepiej znajdzcie hutrownię w swoim mieście i tam kupcie to co kcecie

polecam strone www.pf.pl

nara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lubmich- a tam tez czasem nie jest terz practiker?

Practicer jest chyba w M1 - tzn reale, i tp... OBi jest na Bora Komorowskiego (gdybyś szukał na mapie...)

No i Practiker Jest też na A4 jakbyś jechał z Krakowa w stronę Katowic (ps.Prawie na samym końcu autostrady, na przeciwko Geant)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie w jaki sposób połączyć ścianki plexi, bo chce kupić o grubości 4mm i nie wiem jak połączyć ścianki czy kleić czy cos bo na wkręty to chyba za cienka, ale jak zrobić wyjścia na karte, głowie się z tym i nie wiem jak to zrobić. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...