Skocz do zawartości
waldemas

Głośniki 2.1 Ale...

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam problem mam stare 2.1 i się sypią, poczytałem różne fora i problem co kupić;

 

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=14510 dobre ale brak pilota na kablu jak u creativa

 

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=22204 ma pilot na kablu ale dzwięk podobno słaby

 

może macie coś innego lub podobnego , a może tego samego co można wybrać rozsądnych granicach

cenowych (głośniki do gier rzadko do filmów) około 200-250 zł

sprzęt jak w sygnaturce na razie! karta muz. zespolona . na forach co osoba to inny komentarz!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele dobrego słyszałem o tych Logitechach które podałeś i ja wybrałbym je również ze względu na wygląd i regulacje na jednej z satelitek.

Ciekawi mnie tylko jak grają niższe zestawy Alteca 2.1 bo można już kupić za 85 zł wyższy model to bodajże 150zł :D no i oczywiście w górę :D. Tym można by było się też przyjrzeć.

Edytowane przez Lukiluki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecałbym X-230. To dudnienie w zestawach 2.1 o którym każdy pisze w większości przypadków jest efektem umieszczenia subwoofera w nieodpowiednim miejscu. Pamiętać trzeba że woofer powinien stać conajmniej 0.5 metra od każdej płaskiej powierzchni. Dobrze byłoby również gdyby nie stał na podłodze tylko na jakiejś podstawce np. małe krzesełko. No i oczywiście basu nie podkręcamy :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z3 moze sa ladniejsze i tyle:).Posiadalem wczesniej x-530,ale podlaczone tylko 2+1, czyli prawie x-230, graly lepiej od tych pierdziawek Z3,ktore jak dla mnie graja zenujaco zle.

Edytowane przez grzeg255

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...