Skocz do zawartości
Yossarian

Lubisz Pepsi albo CocaCole ????

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie ma byc gorzkie, to tylko Warka Strong.

Od momentu gdy pierwszy raz skosztowalem Warki, nie pije nic innego

Zgadza się, to jedno z lepszych piw w Polsce (poza tymi po 10zł za butelkę). Jedyne lepsze jakie piłem to Amstel Gold (Belgijskie), ale niestety w Polsce kosztuje bardzo dużo - na Węgrzech za to kosztuje jak normalne piwo.

 

Hehe, ale w sumie na piwo też trzeba uważać. Starsza mi opowiadała, jak była w Kopenhadze oprowadzali ich po browarze Tuborga, a tam nagle mysz przez kadź płynie

Myszy też lubią piwo :lol: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam, zostańmy przy 0.5l ;-) a tak w ogóle cola jest bleee, i pepsi też. Za parę dni idziemy z klasą do fabryki Coli. Zobacze jakie są tam świństwa :-)

 

wez ze soba jakas cyfre :) :D bedzie mozna im obciachu narobic ;) :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ale w sumie na piwo też trzeba uważać. Starsza mi opowiadała, jak była w Kopenhadze oprowadzali ich po browarze Tuborga, a tam nagle mysz przez kadź płynie :D ;) :D

Ty tez uwazaj jak mleko pijesz, bo w mleczarni tez mozesz znalezc mysz jak w mleku plywa :P

 

ps. cos od tematu odbiegamy :D piwo rulez :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię pepsi, nie lubię zaś zbytnio cili pozniewać: 

-jest za słodka

-za mocna ;)

- jest to coca-cola, jeśli wiesz o co chodzi to zrozumiesz czemu jej nie lubię :)

oj namieszales nic z tego posta nie sqmalem :wink:

Bo nic konkretnego nie powiedziałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem ze pepsi blue rulezzz

Zawsze chcialem sprobowac jak smakuje plyn do spryskiwaczy :P

NIe ma to jak dentaurat pod marka PEPSI, kumpel mowil ze po tym miał zieloną kupe 8O Zwariowałem jak to usłyszałem . A tak wogole to ja pije cole sporadycznie najczesciej to Kubusie albo inne takie soczki . Oczywiscie nie pogradze wódką no i moim kochanym piwkiem, WARKA STRON RULEZ. Aha współczucia dla osób które są uzależnione od coli .

W USA jest pełno klinik gastrologicznych gdzie leczy sie takie przypadki latami , tutaj prośba do osob uzaleznionych :jakos sie pohamujcie z ta cola chyba ze do konca swoich lat macie zamiar jesc papki (wytna wam poprostu żołądek) . Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo jak ktos jest babą to pije slodkie siki czyli warke - prawdziwe piwo jest troche gorzkie jak nalezy a nie jakies slodowe kurna Bok wie co

ZYWIEC ONLY :!

I tak ma być człoweiku! :twisted: Ja też nie lubię tej Warki- słodkawa jakaś i bez goryczy- to jakby do piwa nalać soku błeee. :x Takie mocniejsze Karmi :lol:

 

Żywiec i Magnat RULEZ 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo jak ktos jest babą to pije slodkie siki czyli warke - prawdziwe piwo jest troche gorzkie jak nalezy a nie jakies slodowe kurna Bok wie co

ZYWIEC ONLY :!

I tak ma być człoweiku! :twisted: Ja też nie lubię tej Warki- słodkawa jakaś i bez goryczy- to jakby do piwa nalać soku błeee. :x Takie mocniejsze Karmi :lol:

 

Żywiec i Magnat RULEZ 8)

widze ktos podziela moje zdanie - WARA SUXX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...