Skocz do zawartości
alberto56

Mod Monitorów ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Carlos czytajac Twojego posta wykonalem przypadkiem moda mojego monitora - parsknalem na niego twarozkiem z nutella. Poczekac az wyschnie? :DD

 

Sciana mi sie podoba, ale monitory... Na dno jeziora...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PC_speaker --- to sie nazywa ironia... ale to może by dla ciebie nie do przełknięcia....

 

Ironią jest to, że założyłeś temat o "obesranych" monitorach, które niestety nijak nie mają się do tematu "mod", a na dodatek chcesz swój własny temat: "odstąpić komuś innemu"... Ironią jest to, że - "czytanie ze zrozumieniem boli" - a jeszcze większą, że tych co zrozumieli, zaszczycasz stwierdzeniem: " może być nie do przełknięcia..." miło..., ironicznie i miło. Wiesz, przypominasz mi tego prezesa z kawału co na hasło "pocałuj mnie Pan w d...." odpowiedział "I Vice Versa...". Może uda Ci się skojarzyć z tematem.... polecam zajrzeć do encyklopedi kto i zacz li ta tajemnicza "Ironia" ... I nie zrób literówki, żeby nie wyszło, że: "...owoc, cierpki w smaku, winu dodajacy mocy ..." lub coś podobnego. Nawet nie odpowiem, jeśli pozwolisz.... osobistą wycieczkę poproszę na PW. I koniec.

 

EDIT: @SanChin: to jest modzik ekstra.... BodyPaintin' na chasisie to jednak potęga prawda ? :twisted:

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez PC_Speaker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ironią jest to, że założyłeś temat o "obesranych" monitorach, które niestety nijak nie mają się do tematu "mod", a na dodatek chcesz swój własny temat: "odstąpić komuś innemu"... Ironią jest to, że - "czytanie ze zrozumieniem boli" - a jeszcze większą, że tych co zrozumieli, zaszczycasz stwierdzeniem: " może być nie do przełknięcia..." miło..., ironicznie i miło. Wiesz, przypominasz mi tego prezesa z kawału co na hasło "pocałuj mnie Pan w d...." odpowiedział "I Vice Versa...". Może uda Ci się skojarzyć z tematem.... polecam zajrzeć do encyklopedi kto i zacz li ta tajemnicza "Ironia" ... I nie zrób literówki, żeby nie wyszło, że: "...owoc, cierpki w smaku, winu dodajacy mocy ..." lub coś podobnego. Nawet nie odpowiem, jeśli pozwolisz.... osobistą wycieczkę poproszę na PW. I koniec.

 

Jak ja kocham to forum:)

Oaza inteligencji na jalowej pustyni wszech(polskiego?)obecnego debilizmu...

PC-Speaker masz u mnie duze zimne pyszne piwo za przywrocenie mi humoru:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@alberto56

A mi się podoba [; Takie klimaty postnuklearne (Fallout rządzi).

Pomysł : pomalować sprayem na maskuące kolory (moro ma wiele wzorów więc specjalnie nie napisałem jakie :D) i masz sprzęt 'powojenny' jak ta lala a te przypalania z daleka mogą uchodzić za dziury po pociskach czy też odłamki x]

Jednym słowem COOOL!!.Powodzenia w przyszłych modach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:-P Mi sie podoba :wink: super zrobione ja mialem taki pomysl zeby u siebie grafiti namalowac takie mini :lol: mam kumpla na osiedlu ktory sie tym zajmoje i dobze mu to wychodzi i mowil ze y mi to zrobil :-P

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...