Skocz do zawartości
smiglusarek

Przegrzewający Się Dell C610

Rekomendowane odpowiedzi

Laptop to normalny komp - grzeje sie praktycznie wszystko - dysk, napęd CD i inne podzespoły. Jeśli komp się nie wiesza i nie resetuje, to nie widzę problemu - gdyby się przegrzewał, to by sprawiał problemy.

Oczywiście wiesz, że nie powinno się kłaść laptopa na kolanach i innych podobnych nierównych powierzchniach, bo musi brać zimne powietrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to raczej normalne, nie przejmuj się tym za bardzo. W laptopie wszystko jest bardzo ściśnięte, nie ma przepływu powietrza tak jak w budzie więc nie porównój tego z pc - wiadomo że będzie grzał się mocniej.

W moim np dość mocno grzeją pamięci.

Sprawdź w którym miejscu grzeje najbardziej, jeżeli jest klapka to ją odkręć i będziesz wiedział, ale nie przejmuj się tym za bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podales jak bardzo sie grzeje, jesli nie parzy, to nie powinno byc problemow :) Raczej uzywasz NHC (notebook hardware control) i monitorujesz temperature proca. Do grafy nVidii uzywam: NvTempLogger.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za te informacje

laptop nie wiesza mi sie, a klapke odkrecałem i wydawalo mi sie ze to pamieć wiec moze macie racje nie bede sie tym przejmował

za te informacje z góry dziekuje!!

 

 

laptop trzymam na biurku więc stoi na równej powierzchni

na obudowie od spodu (klapka do karty wifi" tem wynosi okoł 50 stopni celcjusz

kartę wifi wyjołem bo myslałem że to ona ale to nie pomogło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za te informacje

laptop nie wiesza mi sie, a klapke odkrecałem i wydawalo mi sie ze to pamieć wiec moze macie racje nie bede sie tym przejmował

za te informacje z góry dziekuje!!

laptop trzymam na biurku więc stoi na równej powierzchni

na obudowie od spodu (klapka do karty wifi" tem wynosi okoł 50 stopni celcjusz

kartę wifi wyjołem bo myslałem że to ona ale to nie pomogło

Prawdopodobnie pod kartą, już w bebechach znajduje się jakaś część chłodzenia lapa :) Albo coś innego (jakiś element zasilania, cokolwiek co daje ciepło) co się tak nagrzewa. Dopóki nie ma żadnych niepokojących objawów jak pisali koledzy wyżej nie masz się czym przejmować. Jak masz jakieś pojęcie o kompach - to możesz się zabawić w smarowanie proca/grafy pastą termo. Ale z tym już jest trochę zabawy :)

pozdrawiam

sansaba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...