Skocz do zawartości
dszywala

Problem Z A64tweaker....

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z a64tweakerem, otóż nagle przestał on funkcjonować i od pewnego czasu pokazuje tylko takie wartości:

 

klikanie w refresh nie pomaga, wiem że czasami a64tweaker potrafi się zbuntować, ale zawsze po kliknięciu w refresh bądź włączeniu cpuZ'a wszystko wracało do normy.

Nie mam pojęcia czym to jest spowodowane, wkładałem inne pamięci, resetowałem bios ustawiając domyślne timingi bo myślałem że może któregoś program nie potrafi rozpoznać... NIC dalej to samo.

Instalowałem również wersję 05XT to samo.

Prosze o pomoc jeśli ktos ma jakąś radę.

 

pozdrawiam

dszywala

post-15179-1176228265_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyłącz wszystkie progsy korzystające z czujników mobo/tweakujące, takie efekty daje np włączony clockgen, i jeszcze sporo innych.

A64tweaker jest wrażliwy i nie lubi konkurencji:)

Edytowane przez Gerlath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyłącz wszystkie progsy korzystające z czujników mobo/tweakujące, takie efekty daje np włączony clockgen, i jeszcze sporo innych.

A64tweaker jest wrażliwy i nie lubi konkurencji:)

 

Włącz i wyłącz clockgena, powinno pomóc ;]

Wszytstkie progsy powyłączane, clockgen resetowany, i dalej nic :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic z wyżej wymienionych rad nie pomaga. Trzeba będzie postawić sysa bo i tak coś ostatnio szwankuje(znowu).

U mnie też tak było przez długi czas, a gdy z pomocą przyszedł MemSet (również dobry do timingów) to a64tweaker wział sie wkurzył i też zaczał działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem z A64tweakerem (0.6beta, 0.31final, 0.5xt). Pojawił się gdy pierwszy raz odpaliłem MemSet. Wczesniej za to tweaker źle zapisywał ustawienia przez co nie działało ładowanie przy starcie systemu.

 

Znacie może jakiś inny program do podkręcania RAMu pod A64 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...