Skocz do zawartości
Wronek

Konkurs Modyfikacji @ Ttk Wrocław 21-22 Iv

Rekomendowane odpowiedzi

@PelzaK

 

Wszyscy tylko siedzieliście oglądając publikę, która przyszła pooglądać Wasze mody ;] Natomiast gostek z ostatniego stoiska (btw, kolega po fachu z PWR z EiT ;)) zagadywał do każdego, pokazywał zdjęcia z budowy, widać było, że dalej jest sprawą podekscytowany - dostał ode mnie 3ci głos (pierwszy na Doniczkę, drugi na TV :)) Trzeba było trochę autoreklamy zastosować, mod na pewno zostałby bardziej zauważony :D

Edytowane przez Ghazi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Msn czy to natchnienie tego gościa z niemiec co zrobił kompaw doniczce? tylko że ceramicznej

nie widziałem, z resztą pomysł na tego moda miałem już w noc po ogłoszeniu wyników na Oc&Moders 2006

 

są... bio-reactor nie zajął żadnego miejsca.... icon_smile3.gif...

 

jak zwykle to bywa.. publiczność patrzy tam gdzie są wyświetlacze LCD, ładne katodki i jeszcze żeby cos się ruszało...

 

Choć czeski wojenny mod był faktycznie dobry, to zaraz za nim powinien być hammer, całkowicie wykonany ręcznie z MDFu. Ale kurde ramka z wstawionym laptopem i zainstalowanym linuksem medialnym... no bez jaj, to jest robota na 2 dni.. a niektórzy, wliczając mnie icon_smile3.gif robili modo po kilka miesięcy i zajęli dalsze miejsca.

 

Tak, że wyciągając wnioski.. zaczynam szykować moda na następny wrocek 2008... i czechy.. bójcie się... bo dobra passa minie icon_twisted.gif .. plan już mam icon_wink3.gif

No niestety, powtórka z rozrywki.

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
tak między nami, to nie wiem co mam sobie o tym myśleć, ale jak po konkursie poszedłem zabrać obudowę, to jak przechodziłem koło czechów to stała z nimi ta niska pani w krótkich włosach odpowiedzialna za głosowanie i wymieniali między sobą grubą gotówkę... :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PelzaK

 

Wszyscy tylko siedzieliście oglądając publikę, która przyszła pooglądać Wasze mody ;] Natomiast gostek z ostatniego stoiska (btw, kolega po fachu z PWR z EiT ;)) zagadywał do każdego, pokazywał zdjęcia z budowy, widać było, że dalej jest sprawą podekscytowany

nie wiem które to ostatnie, ale ci panowie od laptopa w ramce reklamowali strasznie... namotali ludziom w głowie ,że ful wypas i wogle.. ale nie tylko moje głosy sa takie, że ani to fajne ani praktyczne.. a całą robotę odwalal linuks... Wiem, że mówię jakbym zazdrościł wygranej, ale trochę krew zalewa jak wygrywa coś co można wykonać w 2 dni, nad czymś co było robione parę miesięcy. Z drugiej strony nie będę płakał, byłem pierwszy raz jako moder i raczej jako obserwator.... Poza tym bio-reactor nie był planowany nigdy na targi... to miał być komputer użyteczny i wygladający ciekawie... a nie włożony jednorazowo na pokaz. No ale co ja będę tłumaczył... Ci, którzy na to zasługują swoje uznanie wśród elity mają... :). Acha.. bioreactor jest jeszcze nie ukończony, ino szybko przygotowany na targi.. choć wątpię czy ukończony spisał by się lepiej...

 

Cichaczem dodam, że głównemu bosowi, który to organizował akurat moja buda się podobała, ale jak sam stwierdził.. ludzie zagłosują i tak na komerchę... Poza drobnymi wyjątkami jak FIST ARMY, czy Hammer miał rację...

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
tak między nami, to nie wiem co mam sobie o tym myśleć, ale jak po konkursie poszedłem zabrać obudowę, to jak przechodziłem koło czechów to stała z nimi ta niska pani w krótkich włosach odpowiedzialna za głosowanie i wymieniali między sobą grubą gotówkę... :huh:
myślisz, że korupcja? Trzeba było to nagrać i byśmy bojkot zrobili... Choć akurat buda,która wygrała nie musiała by opłacać ludzi aby wygrać.

 

Jako, że potrafię obsługiwać aparat trochę lepiej niż autorzy niektórych fotorelacji to zamieszczam kilka fotek ze świętą trójcą w temacie przewodnim :D. Za parę dni zmontuję filmika jakiegoś to zapodam, bo mam więcej filmów niż zdjęć..

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pelzak Twój modzik zacny rzeczywiście ale chyba musisz go troszeczkę "postarzyć" hummer też super sprawa. odgrzewanych kotletów nie będę komentował :)

Pelzak możesz dać fotkę frontu budy z grawerką ?

Edytowane przez RadeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dużo więcej fotek nie mam.. nie wiem jak to zrobiłem - cały czas z aparatem chodziłem i tak mało wyszło :D. Frontu tego chyba też nie mam.. na filmach będzie widać więcej... ale teraz ide spać.. 4 ciężkie dni pracy i hałasu od rana do wieczora nie wpływają korzystnie na samopoczucie :).

 

Postarzał nie będę, nie chciałem robić dirty moda... Dokończę go jeszcze, trochę ulepszę i korzystając z nabytych doświadczeń zabieram się za nową budę.... którą już dziś wymyśliłem :D. Jeśli czesi nie wymyślą czegoś lepszego to będą za cieńcy w uszach, że tak powiem i przestaną wywozić LCDki, GF8800, płyty główne i zestawy audio za granicę Polski :twisted: - jeśli nie za moją sprawką.. to za sprawką kogoś, kto wymyśli coś lepszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też nasuwa się kilka wniosków:

1. Targi modingu to inaczej zbiór firm z nieco bardziej świecącymi/lśniącymi/egzotycznymi produktami.

2. Są głównie dla laików. Stąd wykłady o rzeczach oczywistych i wyniki konkursu na moda.

3. Mało miejsca dla modów.

4. Brak kontroli nad uczestnikami konkursu w modowaniu. Moim zdaniem dla sponsorowanych konstrukcji (czyli mniejszości) powinny być osobne konkursy lub ich brak. Dodatkowo zwycięskie mody z poprzednich lat powinny być wykluczone z konkursu ale nie z wystawy.

5. Panowie od Laptopa w ramce przegięli.

6. Publiczność podnieciła się kompem w oleju z katodami :mur:

7. Następnym razem chciałbym zobaczyć mniej zdzirowatych hostes.

8. Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie ekipa PurePC + Uniwerek Wrocławski. Moim zdaniem dawali najlepszy pokaz (zabawy azotem).

9. Fajne były konkursy organizowane przez firmy. Szkoda że nikt nie dał ich oficjalnej listy. Czyli trzeba było spędzić 100% czasu na targach aby coś zgarnąć.

10. Było za głośno...nie wiem jak Pelzak tam wytrzymał dzień w dzień.

11. Dyplomy ala word. :mur:

12. Smycze za free B-)

13. Deszcz pierdół (rzucali smycze, opaski, nalepki itd.) :rolleyes:

14. Ulotki firmowe to tylko ładne kartki ze zdjęciami. Żadnych danych (cena, techniczne) a jedyny tekst to nazwa produktu.

 

Pobożne życzenia na przyszłe targi:

1. Kontrola Modingowców.

2. Więcej Modingu a nie komerchy.

3. Możliwość przeprowadzenia przez moderów multimedialnej prezentacji w sali wykładowej. Chodzi mi tu głównie o pokazanie pracy włożonej w moda i myśli technicznej. Czyli aby otworzyć oczy widowni.

 

lub

 

Aby moderzy zrobili filmy o swoich modach i żeby w jakieś sali były puszczane non stop.

 

4. Żeby Politechnika Wrocławska ruszyła dupska i coś pokazała.

5. Lepszy bufet :razz:

6. Dodatkowe wykłady na bardziej zaawansowanym poziomie.

7. Żeby Pelzak wygrał :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejne targi minęły i znowu kicha

 

mnie niestety nie było więc nie mogę ocenić co jak i w którą stronę (no może poza tym że budy na ziemi musiały kurz zbierać...)

 

szumnych zapowiedzi składał nie będę, ale jak wrócę z wojaży to może zmajstruję coś na październik - pod publiczkę ofcrs :rolleyes:

 

Pelzak i msn - szacuneczek za pomysły i wykonanie - następnym razem będzie lepiej (w końcu musi)

Edytowane przez simic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3. Możliwość przeprowadzenia przez moderów multimedialnej prezentacji w sali wykładowej. Chodzi mi tu głównie o pokazanie pracy włożonej w moda i myśli technicznej. Czyli aby otworzyć oczy widowni.

o! to jest myśl!

 

ja mam sporo fotek, jutro powrzucam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

msn wrzuć kilka fot doniczki m8 :)

ja myślami jestem w gdańsku, miejmy nadzieję że organizacja będzie lepsza niż ostatnio :? no i mam nadzieję że znowu bedziemy mięli okazję się tam spotkać drodzy purepc'towcy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślisz, że korupcja? Trzeba było to nagrać i byśmy bojkot zrobili... Choć akurat buda,która wygrała nie musiała by opłacać ludzi aby wygrać.

pech chciał że nie miałem czym, to było już po wszystkim, zaniosłem rzeczy do auta i tylko po doniczkę przyszedłem, nie było jak wejść, to musiałem tam od lewej i siłą rzeczy przejść obok nich, wyglądali na dość zaskoczonych jak wszedłem im w kółeczko :wink:

 

msn wrzuć kilka fot doniczki m8 :)

ja myślami jestem w gdańsku, miejmy nadzieję że organizacja będzie lepsza niż ostatnio :? no i mam nadzieję że znowu bedziemy mięli okazję się tam spotkać drodzy purepc'towcy ;]

jako współorganizator zadbam o to osobiście 8)

 

 

Fotki:

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

 

 

 

Fotki cz. 2:

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a hamera nie uraczyliście swą punktacją.. ja tam przed nim chylę czoła :).. Moze nei każdy wie.. ale hamer jest zrobiony cały od podstaw z mdfu... Nie jest to gotowy model jak wielu sądzi :).

 

Ale dzięki za uznanie... jak skończę bio (bo na razie jest w wersji beta-targowej) zapodam jakiś topic, coby odsłonić zakamarki potwora :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz co następne szykujesz ?? Żeby znowu nie było że dwa TV :rolleyes:

 

dwa TV...to jest myśl. 40 ekraników LCD o różnych wielkościach i każdy wyświetlający inny film erotyczny. WYGRANA GWARANTOWANA !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe... w sumie wymyśliłem coś... myślę ze takiego czegoś jeszcze nie było.. nigdzie :twisted:.. tak, że jeśli wyjdzie to będę mistrzem świata prawda :)...

 

powoli zabieram sie za gromadzenie materiałów, na razie cały plan objęty tajemnicą.., przed czechami i panami z laptopami w ramkach :).. choć wątpię by stworzyli takie monstrum jakie teraz przewiduję... :twisted:. Póki co wiedzą o tym 3 osoby na globie i niech tak zostanie, żaby nie zapeszać :)

 

a i kfh13.. dziękuje raz jeszcze :)

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a i kfh13.. dziękuje raz jeszcze icon_smile3.gif

RAZ nie ma za co !!

DWA nie dziękuj tylko rób aby zdążyć na następną wystawę !!

 

A ja postaram się być dla Ciebie konkurencją i lepszym kierowcom, bo na razie to żenada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli mógłby ktoś dać zdjęcie tej ramki od tych panów to byłbym wdzięczny ...

bo mnie ciekawość zżera o co chodzi....

 

Moje typy...

bardzo fajne są hamer, bio i ten kosz na smieci

duzy plus za pomysł daje doniczce...

 

a kiszka... ta w szachownice i dreniana z kolcami

 

oceniam na podstawie zdjeci które zobaczyłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO ogólnie konkurs powinien być zorganizowany inaczej, w każdym lepszym takim są dwie kategorie nagród, jedna ta główna to nagroda jakiegoś jury obeznanego w temacie a druga to nagroda publiczności.

Tak właśnie powinno być podczas tego konkursu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO ogólnie konkurs powinien być zorganizowany inaczej, w każdym lepszym takim są dwie kategorie nagród, jedna ta główna to nagroda jakiegoś jury obeznanego w temacie a druga to nagroda publiczności.

Tak właśnie powinno być podczas tego konkursu.

NIE.

 

Bo raz nagroda od takiego jury byłaby na pewno słaba. Bo przecież paru gostków nie może dawać nagród na takim samym poziomie co cała publiczność targów. Lud wołałby o rewolucje !!!

 

Po 2 jakie byłyby kryteria ?

 

Czas pracy ? Przecież mogę nad czymś spędzić 10 lat i nadal będzie wielkim g w porównania do innych modów.

 

To co ? Efektowność ? To już rola publiczności. To im wpadają w oko katody i piloty do ramek.

 

Może jakość ? I jak to kurna ocenić ? Totalna abstrakcja ! Przecież wszystko można podciągnąć pod tzw. zamiar artystyczny.

 

Może oryginalność ? Pecet w gnojówce oryginalność TAK mój głos... NIE.

 

Ogólnie nie podoba mi się pomysł z jury. Takie sądy są stronnicze i zależne od osobistych gustów sędziów.

 

Moim zdaniem najlepszym wyjściem jest przekonywanie publiczności przez moderów do swojego moda. Jaką oni (moderzy) drogę obiorą to mam już to w d.

 

Najlepszym wyjściem była by osobista prezentacja. No i pojawiają sie problemy techniczne !

Bo jak zorganizować 20 moderów aby występowali po sobie przez całe 2 dni ? Bo w końcu każdy chce zobaczyć JAK TO JEST ZROBIONE. Sądzę że taka impreza zamieniła by się dla moderów w koszmar, a Ci którzy by nie uczestniczyli w tej gonitwie po prostu by przegrali.

 

Rozwiązanie ostateczne B-)

Poprosić moderów aby nagrali 10 min film o swoim modzie. Film ten wraz z 20 innymi byłby pokazywany w sali wykładowej. Przyjemne z pożytecznym ! Mamy konkurs na moda i dobre kino :D

 

Dodatkowo wpakowałbym moderów i mody do sami z filmami. Tak aby widz mógł od razu spojrzeć na moda z innego punktu widzenia. Dodatkowo zaraz wydawanie innych dzwięków !! Tyczy to się zwłaszcza Panów od TV co napierniczali 2 dni bassiorami.

 

I mam nadzieje że wtedy olśni tą szarą masę !!!

 

A nie żeby laptop w ramce z dwoma napalonymi chłopaki posiadającymi wiedzę o obsłudze pilota wygrywali nagrody. Takie pi... na pewno by nic interesującego nie zrobiły na film bo nie byłoby o czym...o tym jak okleili lapa wykładziną i zainstalowali Linuksa ?

 

Sorka ghazi ale moim zdaniem Ci kolesie nie zasłużyli na żadną nagrodę...no może ściemniacza roku.

 

Jakieś inne propozycje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE.

 

Bo raz nagroda od takiego jury byłaby na pewno słaba. Bo przecież paru gostków nie może dawać nagród na takim samym poziomie co cała publiczność targów. Lud wołałby o rewolucje !!!

 

Po 2 jakie byłyby kryteria ?

 

Czas pracy ? Przecież mogę nad czymś spędzić 10 lat i nadal będzie wielkim g w porównania do innych modów.

 

To co ? Efektowność ? To już rola publiczności. To im wpadają w oko katody i piloty do ramek.

 

Może jakość ? I jak to kurna ocenić ? Totalna abstrakcja ! Przecież wszystko można podciągnąć pod tzw. zamiar artystyczny.

 

Może oryginalność ? Pecet w gnojówce oryginalność TAK mój głos... NIE.

 

Ogólnie nie podoba mi się pomysł z jury. Takie sądy są stronnicze i zależne od osobistych gustów sędziów.

 

Moim zdaniem najlepszym wyjściem jest przekonywanie publiczności przez moderów do swojego moda. Jaką oni (moderzy) drogę obiorą to mam już to w d.

 

Najlepszym wyjściem była by osobista prezentacja. No i pojawiają sie problemy techniczne !

Bo jak zorganizować 20 moderów aby występowali po sobie przez całe 2 dni ? Bo w końcu każdy chce zobaczyć JAK TO JEST ZROBIONE. Sądzę że taka impreza zamieniła by się dla moderów w koszmar, a Ci którzy by nie uczestniczyli w tej gonitwie po prostu by przegrali.

 

Rozwiązanie ostateczne B-)

Poprosić moderów aby nagrali 10 min film o swoim modzie. Film ten wraz z 20 innymi byłby pokazywany w sali wykładowej. Przyjemne z pożytecznym ! Mamy konkurs na moda i dobre kino :D

 

Dodatkowo wpakowałbym moderów i mody do sami z filmami. Tak aby widz mógł od razu spojrzeć na moda z innego punktu widzenia. Dodatkowo zaraz wydawanie innych dzwięków !! Tyczy to się zwłaszcza Panów od TV co napierniczali 2 dni bassiorami.

 

I mam nadzieje że wtedy olśni tą szarą masę !!!

 

A nie żeby laptop w ramce z dwoma napalonymi chłopaki posiadającymi wiedzę o obsłudze pilota wygrywali nagrody. Takie pi... na pewno by nic interesującego nie zrobiły na film bo nie byłoby o czym...o tym jak okleili lapa wykładziną i zainstalowali Linuksa ?

 

Sorka ghazi ale moim zdaniem Ci kolesie nie zasłużyli na żadną nagrodę...no może ściemniacza roku.

 

Jakieś inne propozycje ?

To powiedz mi dlaczego w różnego rodzaju tego typu konkursach zazwyczaj główną nagrodę przyznaje Jury? Gdyż to są zazwyczaj ludzie obeznani w temacie, wiedzący na co zwracać uwagę.

 

Jeżeli chodzi o kryteria to końcowa ocena IMHO jest wypadkową tego wszystkiego co podałeś wyżej.

 

Jeżeli chodzi przekonywanie publiczności to moje pytanie jest takie: "To jest konkurs modingu czy marketingu???"

 

A co do prezentacji też IMHO nie ma prawa bytu bo największe szanse miałby wtenczas ten kto by wylosował najbardziej oblegane przez widzów godziny odwiedzin.

 

Prezentacja w postaci filmów, też totalna abstrakcja na targach, gdyż 20 filmów po 10 minut daje nam 200 minut, czyli 3 h 20 min. Jest to niezbyt możliwe do organizacji biorąc pod uwagę fakt że większość odwiedzających z tzw ulicy odwiedza targi na godzinę, góra dwiw.

 

 

A wygranej nie będę komentował bo to jest żenada poprostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli mógłby ktoś dać zdjęcie tej ramki od tych panów to byłbym wdzięczny ...

bo mnie ciekawość zżera o co chodzi....

obawiam się że będzie ciężko, ten...mod był tak badziewny, że chyba nikt nie uznał go za warty fotografowania, a jednak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To powiedz mi dlaczego w różnego rodzaju tego typu konkursach zazwyczaj główną nagrodę przyznaje Jury? Gdyż to są zazwyczaj ludzie obeznani w temacie, wiedzący na co zwracać uwagę.

to zauważ jakie te konkursy nudne. Jeśli sam w czymś uczestniczysz to zazwyczaj jest ciekawiej. Jak by było jury to bym nawet na targi nie poszedł tylko poczekał na wyniki w netku.

 

Jeżeli chodzi przekonywanie publiczności to moje pytanie jest takie: "To jest konkurs modingu czy marketingu???"

Właśnie bez tego to tak wygląda czyt. dwóch beep* napastujących każdego pilotem. A tak będziesz miał czyste zasady.

 

* - cenzura by ULLISSES; następnym razem ostrożniej dobieraj słowa

 

A co do prezentacji też IMHO nie ma prawa bytu bo największe szanse miałby wtenczas ten kto by wylosował najbardziej oblegane przez widzów godziny odwiedzin.

Random Playlist ?

 

Prezentacja w postaci filmów, też totalna abstrakcja na targach, gdyż 20 filmów po 10 minut daje nam 200 minut, czyli 3 h 20 min. Jest to niezbyt możliwe do organizacji biorąc pod uwagę fakt że większość odwiedzających z tzw ulicy odwiedza targi na godzinę, góra dwiw.

Jakby były na min. poziomie ludzi z Czech to bym mógł i 10 godz. oglądać. To już problem modera aby jego dzieło nie przynudzało.

 

A wygranej nie będę komentował bo to jest żenada poprostu.

Przynajmniej w jednym się zgadzamy.

 

Jeszcze zdjęcia "sławnego" "moda"

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

A tym napastowali wszystko co się rusza !

 

Sorka za jakość ale to zdjęcia z kamery a nie aparatu.

Edytowane przez ULLISSES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zauważ jakie te konkursy nudne. Jeśli sam w czymś uczestniczysz to zazwyczaj jest ciekawiej. Jak by było jury to bym nawet na targi nie poszedł tylko poczekał na wyniki w netku.

Ja mówiłem o połączeniu tego i tego, i IMHO takie konkursy nie są nudne, bo tak to nikt by nie oglądał oscarów np:P

 

Właśnie bez tego to tak wygląda czyt. dwóch beep* napastujących każdego pilotem. A tak będziesz miał czyste zasady.

Właśnie w to zmieni się to do końca, bo będzie to bardziej konkurs marketingowy, zbyt duży wpływ będzie miał na wynik sposób "sprzedaży" moda publice.

 

Random Playlist ?

Ok, zgodzę się ale na dużym ekranie w głównej hali targów.

 

 

Jakby były na min. poziomie ludzi z Czech to bym mógł i 10 godz. oglądać. To już problem modera aby jego dzieło nie przynudzało.

No Ty tak bo się interesujesz modingiem, ale na hali zawsze będzie mnóstwo osób niezwiązanych z tematem.

 

 

P.s. Apropo samego moda, jak widziałem to po raz pierwszy z oddali to zadałem sobie pytanie: "Co ten odtwarzacz i wyświetlacz robią na konkursie modingu obudów":)

Edytowane przez ULLISSES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo zaraz wydawanie innych dzwięków !! Tyczy to się zwłaszcza Panów od TV co napierniczali 2 dni bassiorami.

Nie wiem co nimi kierowało, że przez całe 2 dni od rana do wieczora... z $&$@#*@#$ telewizora leciało w kółko 5 muzyczek... Już je cholera na pamięć znam... Chwilami myślałem, że pójdę i im zaraz nareguluje ten odbiornik :D.. żeby grał kurde inaczej... A ci napierali ciągle to samo... na charczących głośnikach... sic! Ktoś mi to wyjaśni? :blink:

 

Właśnie w to zmieni się to do końca, bo będzie to bardziej konkurs marketingowy, zbyt duży wpływ będzie miał na wynik sposób "sprzedaży" moda publice.

 

P.s. Apropo samego moda, jak widziałem to po raz pierwszy z oddali to zadałem sobie pytanie: "Co ten odtwarzacz i wyświetlacz robią na konkursie modingu obudów":)

no to dzwonię do Chin żeby mi dzieci porobiły maskotki i koszulki z bioreaktorem, długopisy i baloniki... Do tego wynajmę ze 3 hostessy każda ubrana inaczej aby dogodzić każdemu... :D i jeszcze jakiegoś przystojnego pana w garniaku coby wyłapywał z tłumu kobiełki i nagabywał do głosowania na bio... Nie może tez zabraknąć prywatnego projektora na ścianę ,pokazu laserów i sztucznych ogni... no i nie ma szans nie wygrać... Choćbym pojechał ze zwykłą szarą obudową... :wink:

 

Co do digilamki :D... jeśli mówimy o modingu obudowy. to ich obudową jest kawałek drewnianej ramki... gratuluję zatem wszystkim ludziom, którzy nie wiedzą na co właściwie głosują :lol:.. ale twórcom lamki chyba najbardziej... Ino nie zdolności moderskich a marketingowych :)

 

Dla zainteresowanych.. na mojej stronce są kolejne 4 częsci workloga... na PPC zapuszczę go jak bioreactor zostanie skończony :)

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to dzwonię do Chin żeby mi dzieci porobiły maskotki i koszulki z bioreaktorem, długopisy i baloniki... Do tego wynajmę ze 3 hostessy każda ubrana inaczej aby dogodzić każdemu... :D i jeszcze jakiegoś przystojnego pana w garniaku coby wyłapywał z tłumu kobiełki i nagabywał do głosowania na bio... Nie może tez zabraknąć prywatnego projektora na ścianę ,pokazu laserów i sztucznych ogni... no i nie ma szans nie wygrać... Choćbym pojechał ze zwykłą szarą obudową... :wink:

nie zapomnij o darmowym browarze i kiełbaskach... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...