Skocz do zawartości
Donciu

Geforce 6600 ...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Mam problem , otóż chciałbym sobie kupić Geforce 6600 , tyle że słyszałem że chodzi ona na jakimś specjalnym AGP (3.0 czy cos takiego) , a ja mam płyte główną na AGP 8X (Chipset SiS746FX) na płycie MSI 746F Ultra. Czy bedą dobrze ze sobą współpracować ?

Edytowane przez Donciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

jesli masz agp x8 to powinno chodzic.

Jeżeli będzie coś uszkodzone to nie zadziała. Ten 6600 raczej musi zadziałać na tej płycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

nooo wiem ze powinno chodzić ale gdzieś wyczytałem że ta karta chodzi na specjalnych napięciach AGP, ale nie pamiętam wartośći :]

Nawet wikipedia by Ci pomogła, warto tam zajrzeć...

 

@Grzechu_1990

 

napisalem powinien bo to nigdy nic z sis'em nie wiadomo ;)

Wiem [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekhm ... po prostu pytam czy potrzeba jakiegoś 'specjalnego" AGP to tej karty ... Ma ona napięcie 0,8V , a AGP 8X 1,5V. Nie wiem może są na niej jakieś stabilizatory zeby mogła poprawnie chodzić. Nie ma nikt z was 6600 na APG ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekhm ... po prostu pytam czy potrzeba jakiegoś 'specjalnego" AGP to tej karty ... Ma ona napięcie 0,8V , a AGP 8X 1,5V. Nie wiem może są na niej jakieś stabilizatory zeby mogła poprawnie chodzić. Nie ma nikt z was 6600 na APG ?

Daj mi linka gdzie znalazles 0,8V bo na razie zastanawiam sie czy nie ubic tego watku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sie do cholery zastanawiam o co biega z tym APG

 

@Donciu

Nie ma nikt z was 6600 na APG ?

wytlumaczysz? :|

 

bo 6600 sa tylko na pci-ex i agp, a jak na agp to agp 8x, a jak agp 8x to 1.5v . :|

juz wszystko wiesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...