Skocz do zawartości
Snake16

Gdzie moge dostac takie cudenko

Rekomendowane odpowiedzi

spoko stary, postawisz browarka w exicie na strzeleckiej i będzie ok :wink:

żartuję...

 

wracajęc do tematu - martwię się o sposób mocowania...

każdy napęd zaprojektowany jest inaczej, wiec chyba nie można tego stosować zamiennie z normalnym panelm :?

 

prościej ( i napewno taniej ) było by, gdybyś przykleił do traya kawałek odpowiedio przyciętej blach aluminiowej ( tzw. szczotkowanej )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh , ale to bedzie zawsze "kawałek docietej blachy" , ktory nie bedzie idealnie lezal , nie bedzie dobrze wykonczony , nie bedzie mial zadnych nadrukow itp ... :[

 

eh ja wole dac 50 zł i miec cos markowego :]

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sobie cofnij napęd o potrzebne milimetry a wtedy blaszka zrówna ci się z krawędzią budy i będzie ok.

 

podobają ci się napisy?

chcesz by twój komp wyglądzł jak dresiaski malych - kup se naklejkę - cała masa tego na allegro :wink:

według mnie trza być oryginalnym a nie kopiować czyjeś wzorce :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie ;-) jak masz kase to faktycznie wydać włożyc i po bólu... ja tam wole zmajstrować coś swoimi rękami nawet jeżeli jest ten 1mm różnicy... a poza tym z czasem się człowiek wprawia i zaczyna wyglądać lepiej niż kupne :)) :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra trza powiedzieć dla kazdego cos dobrego... jak wolisz kupić OK! ja tu tylko swoje zdanie powiedziałem i widze ze czesc osob sie z nim zgadza wiec luz! A poza tym zeszliśmy chyba nieco offtopic 8O mam rację ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie ze majsterkowanie jest fajne :] , ale wole nie majsterkowac w moim pc , jeszcze nikomu to na dobre nie wyszlo , ani mojemu pc , ani mojemu portwelowi , ani elektrowni (ostatnio wywalilem prąd na calej ulicy :] ) , ani mi :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh bez urazy ale jak taki rozrzutny jestes i masz sprzet z najwyzeszej pułki (droższy nie znaczy lepszy!) to wyjeb te głośniki creative'a bo to zabwki... i kup dobry amplituner i 5 prawdziwych głośników i konkreny woofer... napewno lepiej kasa wydana niż na bude za 1800 chociaz codegen za 100 to głupota w drugą strone...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh ja bardzo lubi moje glosniczki , maja spora moc :] , fajowo wygladaja maja dts , DolbyDigital , i w pelni wspolpracuja z EAX :] . a jak chce poogladac fakies filmy to kino domowe mam obok w pokoju :P .

 

Pozdrawiam Snake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

snake - nie obraz się - rozumiesz sens moddingu?

to co ty robisz - to według mnie zakup drogich akcesori...

 

zapodaj mi real foto twojej budy za prawie dwa kafle 80, bo może nie po TYCH CO TRZA sklepach w katowicach chodziłem.

 

Pozdrawiam mongothealien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja poprostu lubie miec cos firmowego w kompie , obudowe tez moglem zrobic za 100 zł z blach ale ja wolalem kupic sobie cooler mastera za 1800 zł heh.

Nie no co za gosc... typ "co to ja nie jestem. ile to ja chajsu nie mam" heh... buda za 1800... a pozniej "chce kino domowe ide do drugiego pokoju" zaraz sie okaze ze krytykujac Water Cooling powie cos w stylu "chce troche wody to ide pietro nizej bo mam basen".hehe co za typ... Co do budy to napewno jestes z niej zdowolony, ale no widzisz ja bym nie napisal odrazu ze mam bude za 1800zl... tylko np. niewiem... podalbym model ATC-710 SX1... a dopiero jakby sie ktos spytal ile kosztowala to bym napisal ze 1800... glupio by mi bylo tak wywalic ze mam bude za 1800... moze jestem ZA skromny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...