Skocz do zawartości
Rearus

Cpu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam maly problem, otoz Abit KN9 i Special Opsy kupione, no i zostala kwestia, ktorego Athlona x2 wziac... sklep praktycznie zostal juz wybrany tylko teraz czas na model, kupowac powinienem w przyszlym tygodniu, najpozniej po przyszlym tygodniu, w gre wchodzi:

3600+ (rozmawialem z pracownikiem, nie maja brisbane i czekaja na dostawe, tylko nie znaja terminu :mur:, poza tym brisbane = o/c, a ja chcialbym krecic proca dopiero po kupieniu 79xx/8xxx w grudniu <_< )

3800+ (do tej pory kandydat n1 :x)

4200+

 

chcialbym zauwazyc ze przez najblizsze pare lat procesor nie bedzie raczej wymieniany, ew. dokupowane ramy, zasilacz etc. czyli "pomniejsze wydatki"

 

pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak juz napisalem, w gre wchodzi tylko Infoglob, ew. sklepy z Lodzi...

w pierwszym lepszym na piotrkowskiej powinni mieć w ofercie :]

 

ps - zapytaj tu jeszcze http://www.sirius.com.pl/

 

a oc ew. w grudniu dopiero

co z tego czy w grudniu czy teraz :]

te stare x2 sa mierne do O/C i przez te pare miechów w kompie nie nabierze ci potencjału do OC :rolleyes:

a piszesz ze nie chcesz wymieniać przez dluzszy czas ...

Edytowane przez Chemik16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli 90 nm X2 to w wersji 65W.

Dotychczas nikt nie zgłaszał problemów z OC Brisbane do 2700 MHz.

(2600 bez podnoszenia napięcia CPU a to ważne dla zasilacza)

W wersji 90 nm łatwo trafić na taki (zwłaszcza 89W) że będzie problem

z dojściem do 2600 MHz i do tego prąd żre (chłodzenie zasilacz).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak 90 nm to ktora z w/w?

Wyżej wymienione to nie wiadomo co to jest bo nie ma jednoznacznych oznaczeń CPU.

Jeśli X2 90 nm to bierz takiego ADO4200CZBOX lub takiego ADO3800CZBOX (pierwszy troszkę mocniejszy ale przy OC

to ma niewielkie znaczenie, dopłata daje mniejszy pobór prądu przez płytę dzięki niższemu HTT i średnio odrobinę lepsze OC)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak juz napisalem, w gre wchodzi tylko Infoglob, ew. sklepy z Lodzi...

a oc ew. w grudniu dopiero

W grudniu to będzie złom na skale światową i te 2.6 będziesz mógł wsadzić między bajki i wierszyki. Sam wiem bo miałem kiedyś 3 gigowego Conroe teraz siedzie na Venice 2000mhz i patrze na procesy i cały czas 100 procent (chyba tylko ja wiem co przechodzę) poprostu się nie da z czegoś dobrego wrecz super szybkiego przejśc na jakiś low endowy shit.

 

Kręć teraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, na stronie jest 0,09 ... musialbym obejrzec tego x2,

 

chociaz z tym ze sa nie swiadomi juz sie raz przekonalem bo inny probowal mi wcisnac '3600+ x2 na jadrze Orleans' <_<, oczywiscie 0,65 :|

Edytowane przez Rearus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dokładnie będę kupował ten sam zestaw, zdecydowałem się na 3600+ Brisbane, ale ja większy problem miałem z pamięciami :D Bierzesz Spec opsy 800 czy 667 ?

sry nie zauwazylem posta, kupione juz 800

 

btw, myslalem juz o freezerze, ale ile powinienem na freezerze pojsc w oc? a jak scythe to ktory?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz kwestia zdobycia Brisbane w Lodzi ;), a co do 0,9 nm zaintrygowalo mnie to ze uzytkownik Kaz!o wykrecil 3800+, na 2,7 ghz na obnizonym napieciu, a w temacie o Brisbane ktos osiagnal w koncu stabilne 3 G? Pozdrawiam i dzieki za podpowiedzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...