Skocz do zawartości
xpektor

Fuji 5600

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od pewnego czasu, po kilku miesiacach bezproblemowej pracy, wycykaniu kilkutysiecy zdjec, moj aparacik zaczal sie buntowac. Nie mam pojecia co jest tego przyczyna i czego to jest wina. Jedyne co moge pokazac to fotki, ktore zrobiłem w czasie tych dziwnych awarii.

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Jest to bardzo wkurzajace. Czasem zrobie kilkadziesiat zdjec i nie ma zadnych problemow, a czasem tak jak dzis, 5 zdjecie i juz wyskakuja te krzaki. Ekran zaczyna migotac i szalec, wyskakuja te kolorowe pasy, po chwili zanika obraz i aparatu nawet sie wylaczyc. Jedynie pomaga wyciagniecie baterii.

Mial ktos juz cos takiego? Wiecie co moze to powodowac? Myslicie ze gwarancja cos takiego obejmie?

Pomozcie mi, sezon na zdjecia sie zaczyna i tu takie szopki aparat odstawia ;\

Edytowane przez xpektor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie grzeb tylko wysyłaj na gwarancje, powinna zostać uwzględniona o ile nie ma żadnych śladów uszkodzeń mechanicznych.

 

sprzedaje takie aparaty więc mogę ci nawet podać adres serwisu, i dam ci rade wyślij to sam zaoszczędzisz pare dni ;)

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zepsuty aparat ;)

 

Oddaj na gware i tyle, duzej filozofii w tej sprawie nie ma.

Jak możesz to daj znać czego to może być przyczyną. U mnie podobnie jest z Canonem A70, tyle że to już staroć, więc gwarancja w moim przypadku nie wchodzi w grę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy miał podobnie z olimpusem. Wystarczy tak średni mocno walnąć w aparat i uszkodzenie znika. Wiem że to brutalne i tak się sprzętu nie traktuje ale u niego to pomaga bo gwarancja się skończyła i innego wyjścia niema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym trzaskaniem sobie podaruje i wysle na gware bo jescze 1,5roku jest wazna ;) Pozostaje tylko zamowic DHLa i pozegnac sie z aparatem na miesiac czy dwa. Szkoda ze akurat teraz, gdy wakacje sie zaczynaja ;\ Przy okazji wysle tez kamerke, tkora rowniez przestala dzialc. Mam jakiegos peszka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...