Skocz do zawartości
DEVILEK

Nuclearus Benchmark

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie, wrzućcie na luz. Jest długi majowy weekend i nie każdy musi codziennie siedzieć na forum...

Codziennie jak codziennie, ale tematu jest 6 stron a wyników 6 sztuk w rankingu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Codziennie jak codziennie, ale tematu jest 6 stron a wyników 6 sztuk w rankingu :P

Przynajmniej wyniki się w miarę ustabilizują bo przez pierwsze dni nie nadążyłby z ich wprowadzaniem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym tak jeszcze vote za większą ilością miejsc w rankingu 5-10, w single 10 na pewno skoro wchodzi wszystko poza c2d/x2,, może na dole zrobi się ciekawy wyścig netburstów :P

Też ta myślę.

Aby ułatwić sobie pracę devilek mółby podać na pierwszej stronie wzór zgłoszania wyników np. coś jak ma AndyN w zestawieniu "prime full stable"

Edytowane przez WormBoy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też ta myślę.

Aby ułatwić sobie pracę devilek mółby podać na pierwszej stronie wzór zgłoszania wyników np. coś jak ma AndyN w zestawieniu "prime full stable"

A jak nie chce szukać wyników na stronach to niech wysyłają je na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyżby?

2601485[/snapback]

zarzuc jakies porzadne takty, co to jest 2.1GHz :P

no to zarzuć większe na biostarze am2l i kingstonach 667 cl5 :mur:

Edytowane przez Trylobit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie też bez optymalizacji tylko procek wykrecony w dodatku nie moge nawet vcore zmianiac to jest dopiero zabawa :damage_wall: u mnie to max wiecej nie wycisne chyba ze z optymalizacja, mialem screena z 3962 ale proc byl tak nie stabilny ze wcielo go jakims sposobem :damage_wall:

btw. nie cytuj obrazków :wink:

Edytowane przez hubi_89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie też bez optymalizacji tylko procek wykrecony w dodatku nie moge nawet vcore zmianiac to jest dopiero zabawa :damage_wall: u mnie to max wiecej nie wycisne chyba ze z optymalizacja, mialem screena z 3962 ale proc byl tak nie stabilny ze wcielo go jakims sposobem :damage_wall:

ja też nie mogę zmieniać vcore, ta płyta to jakaś porazka htt290 to max,

 

ale i tak wygrałem 4010 :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i troszeczkę poprawiłem wyniczek :lol2:

 

4444

 

Dołączona grafika

 

Sempron64 2800+ @ 2741MHz

512MB DDR500 ( 2,5-3-3-8 )

Gigabyte K8NS ver. 1.1

Edytowane przez janusdel25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej wątpię, niestety to jest powoli koniec tego procka, szczególnie chłodzenie lepsze by się przydało. Ale bardzo chętnie zobaczę twoje wyniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla sportu na sempinie, ciepło ostatnio tyo nawet do 3GHz nie dobiłem, max wynik miałem 4987 ale nie zapisywałem bo mi się nie chciało :-P

 

4977

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm - moj na szybko robiony na systemie do pracy (utorrent w tle i nie moge go wylaczyc - pozniej postaram sie poprawic wynik, bo jak widze w testach pamieci wypadlem tragicznie)

 

 

na zyczenie moge walnac 3.1 Ghz (bo widze , ze sie taka kategoria tworzy dla sandiego)

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że twój semp bez niczego robi takie takty o jakich mój se może pomarzyć... i inny socket ponadto :P

Mój semp to robi na fc, a ja będę się bawił na zwykłym zalmanie żeby było fair play :P A do tego włoże 1x512 single żeby wszystyle robi na fc, a ja będę się bawił na ac, a żeby było fair play dodatkowo włożę 1x512 single .

Pasi :-P :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na FC czy nie... mój semp o FC se może tylko pomarzyć :lol: Ja mam 256 ramu teraz, ale ram w tym benchu to chyba 0 roznicy robi ;] Ale poscigac sie mozna jak chcesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozniej postaram sie poprawic wynik

 

Dołączona grafika

To Poprawiaj bo P4 631 Ciebie wyprzeda i to na 4640Mhz :)

 

Dołączona grafika

 

Ps. Zacytowalem obrazek bo mysle ze sie to przyda do porownania :)

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm - moj na szybko robiony na systemie do pracy (utorrent w tle i nie moge go wylaczyc - pozniej postaram sie poprawic wynik, bo jak widze w testach pamieci wypadlem tragicznie)

na zyczenie moge walnac 3.1 Ghz (bo widze , ze sie taka kategoria tworzy dla sandiego)

 

http://img408.imageshack.us/img408/5858/wynikhw6.jpg

to mnie pozamiatales kolego, napisz na jakich taktach pamieci lecialy i z jakimi CL'kami ?

tak sie zastanawiam ile daje tu cache proca

 

dla przypomnienia moj wynik 5,5k

Edytowane przez meeron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...