Skocz do zawartości
DEVILEK

Nuclearus Benchmark

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie sobie przepuściłem Nucleara przez lapka (Celeron M 430, 512MB RAM, HP Compaq NX6310) i dziwny wynik mam :) Tylko jestem ciekaw czy jest dziwny dla lapka czy stacjonarki (taka jak w sigu). Lapek wyciągnął 3194 a stacjonarka 3775 :D

 

Jak wróci płyta gł. z reklamacji to puszczę raz jeszcze i zobaczymy :)

Edytowane przez Misza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Właśnie sobie przepuściłem Nucleara przez lapka (Celeron M 430, 512MB RAM, HP Compaq NX6310) i dziwny wynik mam :) Tylko jestem ciekaw czy jest dziwny dla lapka czy stacjonarki (taka jak w sigu). Lapek wyciągnął 3194 a stacjonarka 3775 :D

 

Jak wróci płyta gł. z reklamacji to puszczę raz jeszcze i zobaczymy :)

U mnie:

stacjonarka standard:

 

Dołączona grafika

 

stacjonarka oc:

Dołączona grafika

 

stacjonarka oc i parę poprawek

Dołączona grafika

 

 

lapek bez żadnych zmian:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykorzystujac poranne wodopragnienie wskutek oczywistego wczoraj zajscia ;) plus wspomagajacy wiaterek ze wschodu wpadajacy oknem do pokoju postanowilem nuclearusa pocisnac na kentsfieldzie ;]...

 

24080pkt.

 

Jak to dobrze ze nuclearus nie jest specjalnie pazerny na stabilnosc cepa bo wszystko inne dawno temu by sie wylozylo ;].

a mowia ze ze wschodu jeszcze nigdy nic dobrego nie przywialo ;].

Słabo.

Na 4 jajach to 30k rusków powinno być :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabo.

Na 4 jajach to 30k rusków powinno być :rolleyes:

 

 

 

trzebaby popatrzec jakie wyniki ludki na XS maja. na dniach bede mial wlasnego kentsfielda, troszke lepsze OC afaik. i druga parke AE zaraz potem. moze jeszcze cos podgonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabo.

Na 4 jajach to 30k rusków powinno być :rolleyes:

Na 4 jajach 30K ? to jakieś 4,8, może 4,9 :) Tak mówi kiełbasa :)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez pmp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super wynik i ładne zegary. Gratulacje.

Kiełbaski dziękują. Tak czy siak - inna płyta, takty lepsze ale wynik już niekoniecznie. Widać do czystej matematyki (SuperPi ?) P35 nadaje się bardziej niż nF680i.

Być może mój drugi CPU okaże się lepszy w kategorii OC, ale póki co, chroniczny brak czasu - może update za jakiś czas :gitarzysta:

Dołączona grafika

 

Bezpośrednie porównanie starszej wersji nuclearusa z bieżącą na dzisiejszy dzień. Jak dla mnie wniosek jest taki, że powyższe wyniki są do poprawki :|

Dołączona grafika

Edytowane przez pmp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma z czym ale trzeba się pokazać:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Wyłączenie Sidebara dałoby z 200pk więcej ale komu by się chciało przy wynikach poprzedników :blink:

Na koniec

Dołączona grafika

Edytowane przez anemus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imo nie warto raczej. różne wersje softu, wypluwają różne wyniki - mało to praktyczne.

Chyba, że zabawę ograniczymy do wersji b2 - chyba większość wyników. Edytowane przez anemus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ten benchmark to żadna zabawa - już lepiej PI liczyć, chociażby w lowclocku.

Dokladnie... ten test nie pokazuje niczego z "umiejętności użytkownika" bo ram i wszelkie ustawienia prawie nic nie dają... w przeciwieństwie do Pi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...