Skocz do zawartości
mohito

Corsair Twin2x Ddr2 2x 1gb 675mhz Cl4-4-4-12

Rekomendowane odpowiedzi

Do E4300 na Ab9. Beda sie nadawaly do krecenia powiedzmy tak na @3ghz? Czy w tej cenie znajde cos lepszego? max to 350 zl co mam robic? :) Prosze o szybka pomoc.

każde 667mhz/675 nadają sie do OC E4300 bo 3 ghz na procu masz bez jakiegokolwiek ruszania pamięci oczywiście przy mnożniku 1;1 , ale na pewno coś wyciśniesz więcej z tych pamięci :rolleyes: za tą cene to możesz brać , a gdzie sa za tyle ?

POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każde 667mhz/675 nadają sie do OC E4300 bo 3 ghz na procu masz bez jakiegokolwiek ruszania pamięci oczywiście przy mnożniku 1;1 , ale na pewno coś wyciśniesz więcej z tych pamięci :rolleyes: za tą cene to możesz brać , a gdzie sa za tyle ?

POZDRO

pytanie tylko czy nie lepiej dorzucic 100zeta i kupic takie same tylko PDP albo OCZ? Bo zastanawiam sie w czym jest haczyk z ta cena... mysklalem ze corsair to ta sama srednia pulka co geil/pdp/ocz a tu maja cene jak goodramy i kingstone. O co tu chodzi? Edytowane przez mohito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie tylko czy nie lepiej dorzucic 100zeta i kupic takie same tylko PDP albo OCZ? Bo zastanawiam sie w czym jest haczyk z ta cena... mysklalem ze corsair to ta sama srednia pulka co geil/pdp/ocz a tu maja cene jak goodramy i kingstone. O co tu chodzi?

za 420zł masz w znaku PDP patriot 800mhz CL5 do twoich potrzeb starczą w 100% , wiesz tylko czy lepsze pamieci sa ci potrzebne czy np starczą ci 2x1gb kingstony 667mhz , bo mówiłeś o 3ghz a to bez niczego osiągniesz no chyba że proc ci nei pozwoli :mur: no chyba ze bawisz sie w benchamarki typu Super PI tam pamieci mają spore znaczenie , bo np w grach liczy sie bardzie że masz 2 gb ramu a nie czy on jest 667 czy 800 :rolleyes:

POZDRO

Edytowane przez lukaspl21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wziac te corsair czy moze a-data 800? musze dokonac wyboru miedzy tymi dwoma.

hmm A daty chyba bym brał , choć widziałem ostatnio że ktoś te corsaire ładnie podkręcił ale to tez sporo jak to w ramach od sztuki zależy , a A daty masz już 800 setki co do OC ci spoko wystarczy :rolleyes:

POZDRO

Edytowane przez lukaspl21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ci mowie wciaga CORSAIR 675mhz (jak je jeszce gdzies znajdziesz)pamieci sa bardzo dobre leza na polce z PDP ,OCZ ... (sam sie zastanawialem nad wyborem PDP,OCZ,Corsair trafilem w 10) mam te memki i chodza u mnie na 2.05V 1000mhz 5-5-5-15 pelna stabilnosc :D . na 900mhz ida 4-5-5-X i na 800mhz 4-4-4-12 :D .

Co do ceny to jest wrecz promocyjna osiagnela najnizszy pulap teraz bedzie juz tylko drozej.Dodam ze te pamieci przed obnizka cen ramu kosztowaly blisko 1000zl :D

Na chwile obecna z tego co wiem to nie dostaniesz tych pamieci nigdzie w kraju przyczyna producent wstrzymal dystrybucje pewnie szykuje sie nowa cena (podwyzka pamieci )

Mze w jakims sklepie znajdziesz jeszce jaka parke ostatnia :) a jak nie to A-Data 165zl 1Gb w emarket.pl kupuj 2 kostki i bedzie OK.

No chyba ze masz kase na A-Data Vitesa 2.1GB :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...