Skocz do zawartości
kapi32

Wielka Prośba!!

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wielką prośbę.

Wiem że temat przerabiania R9500>R9700 był już parę razy opisywany, ale nie chce mi się szukać na tych siedmiu stronach odpowiedzi na 4 konkretne pytania.Więc jeżeli możecie to po prostu mi na nie odpowiedzcie.OK?

Więc:

1.Radeony (9500) których firm można bez problemów przerobić?

2.Czy można przerobić R9500 Pro?

3.Jakie chłodzenie powinienem sobie załatwić po przeróbce R9500 na 9700?

4.Po czym można rozpoznać, że Radeon jest na starym PCB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj sobie spokuj,w tej przerobce nic do konca nie jest wyjasnione,a szukanie teraz tych PCB to tak jak szukanie igly w stogu siana,tyle czasu minelo,ze wszystkie dostepne sa na nowym PCB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Z tego co ja wiem na radeonach od firmy X-Power (czy coś takiego) można było się w to bawić.

2. Nie

3. Najlepiej WC ale standardowe spox wystarczy.

4. W lewym górnym rogu ( po stronie gpu) powinna być napisana wersja pcb

jak 1.0 to oznacza że to, to czego szukałeś, możesz się jeszcze zapytać sprzedawcy kiedy dostał tego radeona jak na jak mniej więcej na jesień 2002 to też może być oznaką że tę karte można przerobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz odp. do KGB:

Jeżeli nie wiesz że w Warszawie jest coś takiego jak WGK(Warszawska Giełda KOmputerowa) to mi przykro.Widać że jesteś z jakiejś wsi i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem ze wsi i teraz siedze na wsi zwanej w podrecznikach historycznych stolica a w mowie potocznej Warszawa i tak sie sklada ze jestem stalym bywalcem WGE i WGK. Jedyne co tam mozna kupic ,a czego nie ma w innych miastach to elementy do WC,a na WGK widzialem Abita KX7 za 560pln 8O ,wiec jezeli tam znajdziesz te karte ,ktora ci interesuje to zaplacisz tyle co za 9700 :P ,bo tanio to tam tylko aktualne czesci chodza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...