Skocz do zawartości
jaros79

Goodram Pro 900

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie

GoodRam PRO 1GB 900MHz

Chodzą

 

730 3-3-3-9

930 4-4-4-12

1130 5-5-5-14

 

2.2V

 

Rewelacji nie ma ale w porownaniu do moich poprzednich geili to jednak jest rewelacja

 

I są ledwo ciepłe

Podbij trochę V. Puść też SPI 16M przy 2500MHz i memkach na 833MHz 4-4-4-8 - zobaczymy co abit pokaże :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skad wiesz ze DeyWies ma sys przystosowany do pi? bo tylko na przystosowanym mozna ta wydajnosc sprawdzic...

Proponuje żeby DeyWies postawił windowsa na innej partycji, lub chociaż na czas testu odsyfił swojego (to tylko moja propozycja - nie chce Ci się, nie musisz tego robić :wink: )

 

Zero instalowanego oprogramowania, zero sterowników, powylaczane uslugi, przyciety nLite ;]

To jeszcze może maxmema, CW, LSC itd...

 

Zainstaluj XP SP2 i uruchom SPI ;) Jeśli (teoretycznie - tyle wyszło z testów Pumy) microny są 200MHz w plecy w porównaniu do innych memków, to jaki ten system by ztweakowany nie był, różnice będzie widać :wink:

 

Ewentualnie skorzystaj z trybu diagnostycznego ;)

Edytowane przez kretfr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli (teoretycznie - tyle wyszło z testów Pumy) microny są 200MHz w plecy w porównaniu do innych memków, to jaki ten system by ztweakowany nie był, różnice będzie widać icon_wink3.gif

U mnie była taka różnica, bo mój egzemplarz KN9 ma jakieś widzimisie i nie lubi D9. Nie wiem czemu, ale tak jest. Na innym KN9 już normalnie wszystko śmiga...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrzucilem na warsztat 2x512mb pro 7200 zdobycznych z gdanska.

 

podjalem wyzwanie actimela, zdjalem radiator :lol: . latwo sie odkleil. kostki d9gmh.

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

na 2,1v wstaly na 800 i 4-4-4-4.

 

chwile pozniej dalem 2,4v i 960 4-4-4-4 smigaja poki co bez problemu.

 

wyzsze vdimm nie pozwolilo obudzic ich na 1000 nawet na 5-5-5-15.

 

ciekawostka, cpuz widzi je troche inaczej :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrzucilem na warsztat 2x512mb pro 7200 zdobycznych z gdanska.

 

podjalem wyzwanie actimela, zdjalem radiator :lol: . latwo sie odkleil. kostki d9gmh.

 

na 2,1v wstaly na 800 i 4-4-4-4.

 

chwile pozniej dalem 2,4v i 960 4-4-4-4 smigaja poki co bez problemu.

 

wyzsze vdimm nie pozwolilo obudzic ich na 1000 nawet na 5-5-5-15.

 

ciekawostka, cpuz widzi je troche inaczej :wink:

O Fuck :mur: hmmm musialbys sprawdzic na innej plycie... i wrzuc te 1066 bo jetsem ciekawy :) (i chetny na zakup);p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe. sprawa wymagala podkarmienia mostka pod konewka blitza ;). na ten moment sprawa wyglada tak:

 

prawie maksymalny valid - http://valid.x86-secret.com/show_oc.php?id=224830

 

i jakastam stabilnosc Dołączona grafika

 

w tym super przezroczystym systemie trudno cos innego pokazac...

 

aha. ramki podkarmione na 2,6v

Edytowane przez sobih

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe. sprawa wymagala podkarmienia mostka pod konewka blitza ;). na ten moment sprawa wyglada tak:

 

aha. ramki podkarmione na 2,6v

no no wiedzialem... ze cos nie tak z plyta... :P

 

Ps jak znajdziesz czas to potestuj te 1066 (chyba ze ja pmp ma)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te drugie sa na gkx'ach. pmp mowil ze wstepnie 2,4v 1100 na 5'tkach jakos ida.

2,4v na gkx ach to mozna powalczyc o 1100 4-4-4-4 :)... no ale zobaczymy co wyciagna tamte... wkoncu to wstepne testy :P

 

Moje D9GMH robia 1100 na 5'tkach na 2,05v (tak na codzien smigaja)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak najłatwiej te radiaxy zedrzec? bo chyba czs moje 900-ki oskalpować-podobno readiatory na goodach są do kitu, a ja już popnad 2.8v im zapodawałem to nie chce ich usmażyc :-|

 

swoją drogą cena tych 1066 jest z kosmosu- mając tyle dac za memki to wolal bym kupić ocz reaper 1066 <_<

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak najłatwiej te radiaxy zedrzec? bo chyba czs moje 900-ki oskalpować-podobno readiatory na goodach są do kitu, a ja już popnad 2.8v im zapodawałem to nie chce ich usmażyc :-|

swoją drogą cena tych 1066 jest z kosmosu- mając tyle dac za memki to wolal bym kupić ocz reaper 1066 <_<

 

lekko podwazylem srubokretem plaskim z obu stron i same zeszly bez walki. zadna filozofia ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acha czyli 0 filozofii- nie to co np z crucialami- operacka zdejmowwania kończyła sie sukcesem ale pacjenttego nie przezywał zwykle

 

:wink:

Czasami nadaje sie rozgrzanie radiatorow na pamieciach np. suszareczka :)... ja tak musialem postapic w przypadku geil bo tak mocno trzymaly radiatory :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą cena tych 1066 jest z kosmosu- mając tyle dac za memki to wolal bym kupić ocz reaper 1066

Znajdź mi pamięci, które są 100% na GKX w normalnej cenie :wink: IMO 500 zł za 2 GB to cena do przeżycia, bo od tej ceny zaczynają się dopiero GMH.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

goody pro 1066 za 500? pokaż mi gdzie- ja widzę w okolicach 750 :-|

 

poza tym obserwując swoje goody pro 900 to same kości to nie wszystko- w porównaniu do bardzioej markowej konkurencji i tak idą kulawo-albo dalej pcb odstaje albo po prostu gorszy sort...

 

 

 

dla przykładu do spi ma cl5 640mhz musze dawać pod 2.9v.. reapery robią tyle na 2.45...chyba wszystko jasne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...