Skocz do zawartości
sz3lo

Prawie Jak Forum ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do oceny i rejestracji:

 

http://forum.ubao.eu/

 

Naszym założeniem było postawić forum, które będzie miejscem dla swobodnych, luźnych dyskusji, w przyjacielskiej atmosferze.

 

Wszelkie wasze sugestie będą bardzo mile widziane.

Sądzicie że to może wypalić? Chcemy także uruchomić portal, może podsuniecie nam jakiś pomysł? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2615358[/snapback]

Już szturmem wykop.pl próbowali zdobyć.. nie wyszło im.
No cóż od tego przecież ten serwis jest. Profil użytkowników jest jak się okazało inny. Edytowane przez sz3lo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

http://forum.ubao.eu/index.php?showtopic=226

"Przestały ja bawic romantyczne wieczory,spędzane razem na GG"

"Juz jestem dorosły. 16 lat mam... ona ma 15"

Leże i kwicze:D

Zastanowil sie ktos , ze to forum to taki pic na wode dla robienia jaj?? <_<

 

 

Szlo , odpowiedz Ty mi prosze na jedno...po co wam kolejne forum z wolna strefa , ze tak powiem skoro na Labie nie ma z takimi postami problemu?? Tam jesli nie lamiesz regulaminu to ci nie zamkna tematu. A do tego same geby z Laba tam :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.ubao.eu/index.php?showtopic=226

Nie no, sorry. IMO poroniony pomysł. Chyba, że chcesz aby forum było rozwinięciem myśli A.E.: "Nieskończone są tylko 2 rzeczy: wszechświat i głupota ludzka(..)"

Przeciez to byla prowokacja.. :-P . Kto siedzi na PCLabie ten wie o co chodzi. Zresztą wystarczy przeczytac temat do konca :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że prowokacja to widzę. Tyle, że mi by było szkoda każdego bita przesłanego do/z tego tematu.

Temat już trafił do kosza.

Ale jak już mówiłem, założenie było takie że nie każdy topic ma być drogą do duchownego katharsis.

 

IMO to zaśmiecanie Sieci. :]

Wiesz może na czym polega spa... pozycjonowanie strony w google? :) Jeżeli jeszcze nie to się nie dziwie że nie wiesz jak wygląda prawdziwe zaśmiecanie sieci. B-) Edytowane przez sz3lo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat już trafił do kosza.

Ale jak już mówiłem, założenie było takie że nie każdy topic ma być drogą do duchownego katharsis.

Temat był hm..."denny" i taki miał byc. Kto siedzi na Labie wie dlaczego pojawił sie w takim dziale, z takim tytułem , w takiej formie.... Zresztą myslałem ze własnie Ubao jest dla przyslowiowej "BEKI" przynajmniej Wy bardzo sie staraliscie/staracie aby własnie tak na to sie zapatrywac. Widzę jednak ze nie do konca bo wystarczy ze ktos czegos nie rozumie, nie akceptuje i juz... Pfff Panie Sz3lonk nich mi Pan nie mowi ze sie przejmuje ludzmi "z sieci" ? :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się dziwnie składa, że wiem jak wygląda pozycjonowanie.

A co do forum, to nie widzę w nim sensu. Będzie to składowisko bezsensownych postów i spamu. Szczerze mówiąc zawartość merytoryczna forum będzie znikoma. To raczej coś w stylu partyjki Q3/UT dla odstresowania. Zastosowań praktycznych ja tam nie widzę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...