Skocz do zawartości
apo5

Awaria Reaktora Na Ukrainie / Radio Zet Zdementowało

Rekomendowane odpowiedzi

Informacja z pierwszej ręki. Ojciec kolegi własnie dzwonił z palcówki dyplomatycznej na Ukrainie że nastapił wybuch / bądz tez awaria reaktora atomowego (w Równe) ale jeszcze o tym nic nie mówią. Czekamy na dalsze informacje. Platforma medyczna assistance w mojej firmie stoi na bacznosc. Mam nadzieje ze to nic groznego...jak by nie było to tylko niecałe 200 km od Polskiej granicy.

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh a ja czekam na jakies oficjalniejsze info =) poki co tvn24 i serwisy informacyjne milcza.... szybciej bo chce isc na rower i wrocic w miare podobny :lol:

Edytowane przez 4ever_anarchy_soldier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne info. W okolicach Równego jest zakaz wychodzenia z domu, więc na zwykłą awarię mi to nie wygląda. Mało tego, mają przyjąć jakieś leki profilaktycznie...na tvn24 nadal cisza?? Z drugiej strony gdyby był wybuch to by raczej była ewakuacja a nie zakaz wychodzenia z domu.

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezła plotka...a ludzie w domach mają siedzieć. Kręcą coś tak jak Kamilo przypuszcza prawdopodobnie. Radio zet zdementowało pogłoske a pogłoska sie nigdzie nie pojawiła [= (chyba ze kumpel do radia zadzwonił). No nic. Narazie mozemy odetchnąć. Pozdro i przepraszam za zamieszanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, po wybuchu w Czarnobylu wszystkie media mowily, ze wlasnie smiercionosna chmura zabija wszystko w promieniu 100KM i ze za niedlugo moze nastapic wybuch termojadrowy gladzacy pol Europy.

Wiec jak najbardziej to jest plotka bo przeciez ZETka tak powiedziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...