Skocz do zawartości
czocza

Jaka Mysz Do 100zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

Jaka mysz możecie polecić do ceny 100zł. Myszka ma służyć do gier, do pracy w aplikacjach ale najwięcej do gier. Najlepiej jak była to mysz bezprzewodowa bo mam dość myszek przewodowych. Ale jeśli nie ma nic ciekawego w tej cenie z myszek bezprzewodowych to może być przewodowa jakoś to przeżyje.

 

Czekam na wasze propozycje. Z góry wielkie thx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile razy to już było?

Pytania odnośnie kupna myszy, powinny być chyba zadawane w wątku "profesjonalne myszy", lae nikt na to uwagi nie zwraca i powstaje 1000 podobnych tematów.

Bezprzewodowej za tyle nie kupisz.

Z kabelkiem też masz dość wąski wybór - A4Tech X-718BF i FAtal1ty 1010 (AxL mówi, że dobra :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, zastanówcie się dwa razy zanim coś poradzicie T_T

czocza najprawdopodobniej jak więszkość zwykłych userów gra na high sens i w dużej rozdziałce - do czego mu więc mysz 400 czy 800 dpi?

Edytowane przez pwlj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, jakby grał nieco bardziej na powaznie niż 4fun, to nie zastanawiałby się nad bezprzewodówką.

 

Noo, ja obstawiam, że gra na high sens w normlanej rozdziałce, jeżeli nie, to oczywiście ie byłby dobry (choć nieco drogi jak na swoje mozliwości).

Z myszy 400DPI to wartym polecenia jest też MS Wheel Mouse Optical 1.1a - w środku to samo co w IE3.0, do tego wykonany dużo lepiej i kosztuje... 35zł.

 

Odstek zwykłych userów grających na low jest naprawdę niski.

 

Myszy trzymane całym łapskiem do high sie nie nadają.

Edytowane przez pwlj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za wypowiedzi w tym temacie. Przepraszam ze tak długo nie odpisywałem ale miałem problemy z internetem.

 

Co sadzicie o myszce Razer Krait. Kosztuje trochę ponad 100zł ale czy opłaca się do niej dopłacić? Jak leży w reku, jak się sprawdza się w grach itd... Czytałem opinie ale chciałem zapytać was graczy, userów tej mychy jak ona się sprawuje. Z góry dziekuje o opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się byc niezła, ale ja mialem z nia lekkie problemu na.... steelpad qck - kursor czasem dziwnie chodził.

Jest to straszny mikrus (ale to plus, jak grasz hi-sens) - mogą Ci przeszkadzać boczne "węże", ale najpierw spróbuj jak ci leży.

Edytowane przez pwlj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się byc niezła, ale ja mialem z nia lekkie problemu na.... steelpad qck - kursor czasem dziwnie chodził.

Jest to straszny mikrus (ale to plus, jak grasz hi-sens) - mogą Ci przeszkadzać boczne przyciski, ale najpierw spróbuj jak ci leży.

No własnie tez myslalem zeby sprawdzic jak lezy tylko gdzie mozna to sprawdzic najlepiej to w MM ale nie wiem czy maja tam Razorki :P czy w takich normalnych sklepach komputerowych pozwola to nie wiem. Chce ja zakupic w proline bo chyba najtaniej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy temat jeszcze aktualny, ale sam mam A4tech R7-70D. Kształt identyczny jak cała seria x7, ale bezprzewodowa. Zamiast zmiany rozdzielczości jest niesamowicie przydatny w pracy przycisk office. Jest może sztywno ustawiona na 900dpi, ale dla mnie to idealnie do gier.

 

Jeśli będzie używana cały czas na podkładce (ja przy lapie nie mam tego komfortu) to może te genialne ślizgacze też się tak szybko nie zużyją i mysza będzie chodzić jak po lodzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy temat jeszcze aktualny, ale sam mam A4tech R7-70D. Kształt identyczny jak cała seria x7, ale bezprzewodowa. Zamiast zmiany rozdzielczości jest niesamowicie przydatny w pracy przycisk office. Jest może sztywno ustawiona na 900dpi, ale dla mnie to idealnie do gier.

 

Jeśli będzie używana cały czas na podkładce (ja przy lapie nie mam tego komfortu) to może te genialne ślizgacze też się tak szybko nie zużyją i mysza będzie chodzić jak po lodzie.

No to ja zapytam o tę mysz o której piszesz. Jak to wygląda z odległością, z której mysz zaczyna reagować NAD PODKŁADKĄ. Bo ostatnio naciąłem się na straszną mychę laserową, które reaguje już ok. 2cm nad podkładką. Co to znaczy to pewnie nie muszę wyjaśniać - TRAGEDIA.

 

Dla mnie mysz powinna reagować nie dalej niż 3mm od powierzchni.

 

Jak jest z tą R7-70D??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wavemaster.. jeśli wolisz tą wersję kolorystyczną to ok, ale z tego co tu czytam, to bardziej dopracowane są wersje BF z "wężową skórą".

Wygląd i ergonomia mojej myszy jest praktycznie identyczna jak x750BF (moja zamiast wężowej skóry ma coś co jednym przypomina nitowany metal, a innym zamszową kanapę :lol:). Nie ma co porównywać rozdzielczości, ale za to R70D daje wolność od kabla, a baterie przez miesiąc użytkowania ładowałem 1 (słownie jeden) raz. Myślę że warto ją brać, zwłaszcza do pracy w windowsowych aplikacjach, choć pewnie zapaleni gracze mieliby inne zdanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...