Skocz do zawartości
Mastaaah

Czy Procomp Pociągnie?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy procomp 400w pociągnie taki sprzet, ewentualnie jak dlugo :]

 

Kupilem:

 

asus p5b

c2d e4300

his x1650xt

 

i reszte czyli dysk, pamieci.... ale nie starczylo mi juz na zasilacz... mam w domu procomp 400w i zastanawiam sie czy pociagnie mi moj zestaw zanim nie ustukam 200pln na cos lepszego.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:| moze byc az tak zle?! kurcze chociaz miesiac niech pochodzi! a ma moze ktos jakies propozycje na tani i w miare dobry zasilacz. Zaznaczam ze propozycje jak najtansze beda jak najbardziej mile widziane. Wiadomo jak to jest z hajsem.

 

yo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile pochodzi? To już zależy od szczęścia. Procomp, jak i reszta zasilaczopodobnych urządzeń, ma bardzo duży rozrzut jakościowy. Możesz trafić na niezły egzemplarz, który będzie działać, a możesz trafić też, co jest znacznie bardziej prawdopodobne, na chłam który przy pierwszym mocniejszym obciążeniu popłynie zabierając do towarzystwa resztę podzespołów. Jednym słowem nie warto ryzykować.

 

Tanio? Najtaniej będzie Delta z allegro. Później po ewentualnym dozbieraniu funduszy możesz zmienić na coś mocniejszego i nieco pewniejszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może pociągnie - komputer nie jest przesadnie prądożerny.

Co do tanich zasilek, to u góry jest przyklejony temat o Fortronach - choć osobiście nie polecam - jednemu trafi się "rakieta", która ciągnie C2D i GF8800GTX, inny umiera przy A64 2,8GHz i GF6600GT (mowa o modelach z "mocną" 12V). Szkoda nerwów.

Wogóle to poprzeglądaj trochę ten dział, bo tematów takich jak twój to jest multum. Od razu mówię - nic nowego, sensownego poniżej 120zł nie dostaniesz.

Edytowane przez luk1999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak uzbierasz odpowiednie fundusze, lepiej weź coś lepszego. Moim zdaniem i wielu innych osób z tego forum bardzo dobrym wyjściem będzie Amacrox Warrior 400-450W. Nie jest to totalny high-end, ale sprawność przewyższająca 70% (stosunek prądu dostarczanego do PC do pobieranego z sieci; im wyższa, tym lepiej, bo nawet bardzo mocożerny sprzęt może brać mniej energii niż np. beznadziejny Procomp...) i względna stabilność to ogromne zalety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...