Skocz do zawartości
Gość hooded man

X-fi Xtreme Audio Notebook

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hooded man

musze przyznc ze troche nie rozumiem teog "zwisania" :lol2: bo biorac pod uwage to co zwisa mi teraz z Audigy 2ZS (ta wiazka z rozdzielaczem) to jest to tak samo nieporecze jak bym mial miec jeden solidny kabel i mala puszke na kablu. Dziwne, pewnie kazdy ma inne podejscie do tego. Ja sam nie wiem co jest w tym momencie bardziej nieporeczne. Osobicie nigdy nie przenosilem lapa w plecaku z karta :blink: uwazam ze jest to zbyt niebezpieczne, poza tym jak biore gdzies lapa to przewaznie zestaw glosnikow 5.1 zostawiam w domu :lol2:

Jesli chodzi o sluchawki to w "terenie" bardziej sie sprawdzaja sluchawki bluetooth. Wlasnie z tego powodu bardzo czesto wylaczam karte, malo tego czesto przelaczam ja miedzy 2 laptopami, moze dlatego bardziej mi odpowiada karta na kablu, caly czas pod warunkiem ze bedzie wielkosic x-moda :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ale niestety creativ nie widzi chyba w ogole przyszlosci w usb! w koncu ostatnio wypuscil dwie "nowe" karty na usb a z tego co ja o tym wiem to maja sie nijak do tego starego aud2 NX, hym a ze i tak nie mam glosnikow do tak dobrej karty,i takiej kasy na karte to spokojnie moge sobie poczekac,moze zrobia x-fi na usb. co do obciazenia procka,to zalezy od konstrukcji,np sb 1024 vs ten NX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zadzwoniłem do Creative Online Store IE i zapytałem się kiedy będą dostępne te karty i czy wiedzą jaka cena. Facet powiedział, że w tym tygodniu ale ceny nie zna. No bo się tak zastanawiam co lepsze - zakup w Polsce + wysyłka czy zakup tutaj + wysyłka. Wszytko zależy od ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zadzwoniłem do Creative Online Store IE i zapytałem się kiedy będą dostępne te karty i czy wiedzą jaka cena. Facet powiedział, że w tym tygodniu ale ceny nie zna. No bo się tak zastanawiam co lepsze - zakup w Polsce + wysyłka czy zakup tutaj + wysyłka. Wszytko zależy od ceny.

A nie pytales przypadkiem czy da rade jakos ta przejsciowke dokupic??

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HA! Ja już zamówienie złożyłem bo się nareszcie pojawiła ;]]] 79E + wysyłka express 15E - także bardzo się cieszę bo cena karty w przeliczeniu na PLN to również 300zł. W Polsce z tego co widzę jeszcze nie ma (przeglądając przykładowo komputronik, sirius itp) - pewnie też się pojawi na dniach. Teraz tylko czekać ;ss A co do przejściówki to nie pytałem bo jak wcześniej wspominałem - mnie to nie potrzebne. Ale myślę, że jednak będzie można ją kupić osobno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ;oo Teraz wchodzę na stan zamówienia i pisze że dziś wysłane ale co ciekawe... Departed from DHL facility in Amsterdam - Netherlands, . Pewnie czw/piatek bedzie u mnie.

Na www skąd kupowałem obecnie pisze "(Pre-order - Stock expected 21/6/2007)" ;o bo zabrakło im.

A w Polsce nie ma jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B-) B-) B-) B-) B-) B-) B-)

lol... kurier był 2 godziny temu! ;ooooo

 

Pudełeczko jest małe, trochę większe od tego od dvd. W środku intrukcje, płyta cd ze sterami, czarny usztywniony skórzany pokrowiec, słuchawki Creative'a których jeszcze nie otwierałem oraz.... Sound Blaster X-Fi Xtreme Audio Notebook ;o

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Na pudełku jak widać, nalepka "Works with Windows Vista", czego i tak nie sprawdze bo Viste mam w 4 literach ;] No dobra, wsadziłem kartę do slotu ExpressCard - niebieska dioda power on idealnie komponuje się z innymi diodami mojego lapka, aczkolwiek nie wiem ale dziwnie odstaje ta karta - może tak musi być choć mogłaby wejść do końca. Instalacja driverów i softu, wyłączenie karty dźwiękowej laptopa i restart. Podłączenie X-230 (2.1) i moje wrażenia:

 

;OOOOOOOOOOOOOO

 

Nie no, a tak na poważnie to

 

:

 

 

 

 

 

 

 

O

 

Po przesłuchaniu kilkunastu różnych mp3 (m.in. ost "300", ATB, Evanescence, FU); paru klipach HD i filmów DVD (gier jeszcze nie testowałem) - cały się trzęsę ;oooo Krystalicznie czysty, soczysty i mocny dźwięk, dobre podbicie basów, niesamowite efekty (konkretne), a to wszystko z karty która waży niecałe 50 gram. Jestem niesamowicie podjarany bo ostatnią kartą z Creative'a jaką miałem był Sound Blaster LIVE! Raz słyszałem jak gra Audigy u znajomego, ale nie ma co porównywać. X-Fi ma tak ogromy potencjał, że nie sposób go chyba ogarnąć.

Karta obsługuje zestawy 5.1 i 7.1 a w instrukcji wyraźnie pisze: " WARNING! Your Speaker Docking Module is the ONLY adapter that should be used with your X-Fi Xtreme Audio Notebook. Connecting other speaking docking modules may permanently damage it" i dodatkowo, że dostpny jest/będzie na creative.com. Są pokazane schematy podłączeń (głośniki 4.1; 5.1; 7.1; przez ten kabel właśnie), home theater bezpośrednio do optycznego wyjścia także myślę, że kolega akslow ma odpowiedź na dręczące go pytanie.

To tyle na razie, idę się upajać nowym wymiarem dźwięku ;o

 

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RIP niezla reklama ;) ... mow gdzie kupiles a moze sie skusze ;)

 

Jaki koszt z wysylka do polski ??

Kolega niech lepiej uważniej czyta moje posty to się dowie. A to że wystaje to w niczym nie przeszkadza, tylko tak dziwnie wygląda... może tak musi byc w expresscard? ;o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, tak musi być u creative'a- moje dwie a2zs pcmcia w dwóch różnych lapkach też tak wystają (btw, identyczny "case" ma xfi i a2zs pcmcia).

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no gratuluje i chyba sie takze skusze na nia. No ale po przeprowadzce do UK :)

 

No a ta dioda z karty rzeczywiscie podpasowala Ci po lapka.

 

Ile czekales na realizacje zamowienia z Amsterdamu?

Edytowane przez Andi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odziwo z tego co widzę całe zamówienie trwało jeden dzień! :blink:

 

Zamówił wczoraj, w trackingu wystukało że karta leci z NL (Amsterdam) i już dziś rano ją dostał. Jestem zaskoczny. ;)

Sam może się skuszę bo też mam slot express.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrde szkoda, ze dopiero we wrzesniu jade do stanow. Karty sa juz tam dostepne we wrecz smiesznych cenach. W sklepie DELLA karta kosztuje 74 dolary z wysylka 80$ :), a na nextagu.com znalalzem oferte za 70$. Szkoda tylko, ze nie sla do polski :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrde szkoda, ze dopiero we wrzesniu jade do stanow. Karty sa juz tam dostepne we wrecz smiesznych cenach. W sklepie DELLA karta kosztuje 74 dolary z wysylka 80$ :) , a na nextagu.com znalalzem oferte za 70$. Szkoda tylko, ze nie sla do polski :(

Wez nawet nas nie denerwuj ;)

 

@R.I.P. Moglbys zmierzyc ile ci ta karta wystaje (w cm)? Bo niestety moj lapek ma EC po prawej stronie...

Z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla porównania moj audigy wystaje tylko 19mm.<-- pomylka edit

R.i.P. tymi 2,7 cm bym sie nie przyjmował bo ty nie uzywasz przejsciowki/rozdzielacza ktora dopiero wystaje z karty i szpeci estetyke lapka jak to u mnie jest.

 

 

 

Ogolnie widze ze karta kosztuje okolo 80e u mnie.(pixmania, elara)

Edytowane przez DaRo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

dla mnie wygla to zalosnie. Ale to naprawde ZALOSNIE. Karta wyglada jak by nie byla podlaczaona (u mnie tak wyglada Audigy jak ja "wybije" bolcem z PCMCIA).

Audigy 2zs tak nie wystaje, tzn wystaje tylko ta zgrubiona czesc ktora - wiadomo - schowac sie nie moze, ale sama karta wchodzi do konca. Tutaj jest cos ewidentnie nie tak.

Ja jestem esteta i bym nie strawil czegos takiego, po prostu "cos" na tym zdjeciu sie kloci i nie pasuje, az chce sie dopchnac karte do konca a tu lipa

Edytowane przez hooded man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za pieknie to to nie wygląda ale przynajmniej ładnie gra, pozatym patrzy się w ekran a nie na boki. Ja tam jestem zadowolony jeszcze tylko musze głośniki porządne 2.1 kupić i będzie OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...