Skocz do zawartości
kszychooo

Ktora Delte Wybrac ?

Rekomendowane odpowiedzi

A64 3000+ ۞ DFI LP UT ultra-D ۞ 2x512 PDC1G3200+XBLK ۞ Galaxy 7300GT

Samsung HD080HJ ۞ Samsung SP2504C ۞ Plextor PX-708A ۞ Audigy 2 OEM

PixelView PlayTV Pro ۞ Samsung 226BW ۞ Delta DPS-350AB ۞ Chieftec BA

On do dobrego kompa (jak kupował to był pewnie drogi napewno powyżej 1,5k) i używa delty 350 za 39.90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ty jak bys byl zorientowany, to tez bys wiedzial, ze palily sie glownie wersje 360W robione przez Sirteca.

 

EDIT:

 

Tony Soprano - ja bym predzej podpial sprzet pod Delte, niz pod Tagana.

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok powiem inaczej Delta moze nie jest najgorsza

buhaha :lol:

ale jak ktos daje za kompa 1500 zl i wiecej to chyba lepiej jak ma pewniejszy zasilacz. To jest moja opinia nie musisz sie zgadzac.

Ciekaw jestem czy sam uzytkowal bys drogiego PC na Delcie za 50 zl?

Żebyś sobie nie myślał to właśnie na Delcie 350AB chodzi mi komputer DFi LP UT nF4 Ultra-D, AMD64 X2 3800+@2,5GHz, 2GB Patriotów ELK@500MHz i parę innych bynajmniej nei gorszych podzespołów, można powiedzieć highend na s939. Napięcia ma równie stabilne co Chieftec 400W, którego jednak nie używam, bo Delta jest chichsza, ani Seasonic S12 bo Delta ma napiecia bliższe ideałowi 11,98-12,02V

 

1. delta to bardzo pewny zasilacz

2. sprzęt który wymieniłem, tani nie był, a i dzis po obniżkach jest wart sporo.

3. mam możliwość założenia innego, twoim zdaniem lepszego zasilacza, bo mam je pod reka, ale nie ma takiej potrzeby

 

Jeszcze raz przypominam, ze cena sklepowa zasilacza, nie musi i często nie odzwierciedla jego wartości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam ze ktorys z was sprzedaje te Delty na allegro :)

Stad takie pochwaly :))

A ja podejrzewam, ze Ty nawet kolo Delty w zyciu nie stales, a co dopiero testowales. Szybko bys zmienil zdanie.

PS.

Nie sprzedaje Delt ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie nowych zasilaczy a tanich Delt z Allegro.

Małe ALE odnośnie sprzedającego, co stanowi jednak dla mnie podstawę do braku zaufania:

ZASILACZE SĄ FABRYCZNIE NOWE

NIE SĄ ZDEMONTOWANE

NIE SĄ POSERWISOWE

SĄ W 100 PROCENTACH PEŁNOWARTOŚCIOWE !

a tuż powyżej:

DZIAŁA PRAWIDŁOWO ZE WSZYSTKIMI PŁYTAMI

KŁOPOTY Z "POWER OK" W TEJ WERSJI USUNIĘTE !

Jak dla mnie jedno przeczy drugiemu - skoro nie są poserwisowe to jak usunęli problem z 5V. Odesłali do producenta, wróciły nowe ?? Jeśli nawet producent naprawił to już są poserwisowe.

Nie wierze w nową wersję - sami dokonali jakiejś tam korekcji / naprawy. ALE grzebali w środku.

Dodatkowo parę osób które kupiło, stwierdziło że są ślady przykręcania lub / i odkręcania.

Więc:

FABRYCZNIE NOWE - hmm, co najmniej wątpliwe, jeśli już to leżaki magazynowe.

NIE SĄ ZDEMONTOWANE - duże prawdopodobieństwo kłamstwa

NIE SĄ POSERWISOWE - duże prawdopodobieństwo kłamstwa

SĄ W 100 PROCENTACH PEŁNOWARTOŚCIOWE - możliwe,

 

Gdyby napisał:

wykręcone z obudów, nieużywane, przeszły kontrolę sprawności, wyeliminowano wady (niezgodność z ATX...) - ok, wierzę i mogę rozważać.

A tak, to dziękuję ....

 

Tym bardziej, że klasyką jest: "Polak potrafi..."

 

P.S.

Żeby nie było wątpliwości - do Delt nic nie mam.

Porządne zasilacze.

ALE ich pochodzenie i opis aukcji jest co najmniej wątpliwy.

Edytowane przez Conti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nowe to one na bank nie sa. Podejrzewam, ze przelezaly swoje w jakims magazynie, bo jak otworzylem ta Delte, to w srodku zero kurzu, wszystko jak ze sklepu. A usuniecie problemow z 5V, wizalo sie oczywiscie z otwarciem obudowy, bo trzeba bylo wlutowac jeden rezystor.

Tak czy siak, ja do tego sklepu nic nie mam. Zawsze bez problemu wszystko zalatwiaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wavemaster

 

ja bym tak zrobil. sie nie podoba to nie czytaj, nie pisz. Ja i 99,9% userow delty jest zadowolna i wrecz ciesze sie ze ja kupilem a nie jak Ty wydalbym 200zl po to zeby miec ladne logo i wieksza kwote na paragonie za to samo (a nawet lepszy sprzęt)

co do CHIEFTECa to druga polowa szefow a nawet wiecej niz polowa robiona jest przez sirteca. zgadnij ktore sie bardziej psuja?

 

co do tego dlaczego nie jest sprzedawana, bo tak juz jest z source'ami, Przyklad :

Akumulatorki Energizer czy sanyo sa lepsze? odpowiedz sanyo robi dla energizera i jest to praktycznie to samo, a mimo to wiekosc ludzi widzi marke Energizer i mowi super, a sanyo - a co to jest?

 

No i kwestia ze to zasilacze dedykowane (mowie o 400'etce) i jest zrobiona typowo pod IBM'a i jak wiesz albo i nie wiesz dziala(i tak ma dzialac) na wybranym sprzecie - przez to nie spelnia norm UE.

 

________

Edit

 

Dopiero zobaczylem ze jest 2'ga strona tematu :>

Edytowane przez bleys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item209414179_delta_...owych_plyt.html

Czy ten zasilacz także jest niesłyszalny?

I czy starczy do:

s.754

Althon 3000@2600MHZ - napięcie 1,5

Epox 8NPA7I

Samsun 250GB STATA II - niesłyszalny

Palit 7900GS @ 630/800

Nagrywarka DVD oraz napęd DVD

Chodzi o to żeby komp był niesłyszalny. Na procku mam bezgłośniego Freezera, na płycie zmieniłem wiatraczek na radiator, dysk twardy także niesłyszalny a palit tylko w 3D (akurat mi nie przeszkadza jego głośność w 3D bo i tak wtedy gry wydobywają z siebie własny dźwięk). I został zasialcz. Czy ta Delta będzie pasować do reszty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze czytam o tych deltach i naprawde się dziwie. W sumie jak ostatnio się zaczałem przekopywać przez tematyke komputerową to przeraziły mnie ceny zasilaczy. Znaczy jak one mogą być az tak drogie? A tu bach Delta - mocno, stabilnie, cicho i tanio. Żeby tylko mialy jeszcze odpinane kabelki. Ale tak gdybam że jak wydam 50 zł na zasilacz to nie będe mial oporów samemu coś takiego zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buhaha :lol:

 

Żebyś sobie nie myślał to właśnie na Delcie 350AB chodzi mi komputer DFi LP UT nF4 Ultra-D, AMD64 X2 3800+@2,5GHz, 2GB Patriotów ELK@500MHz i parę innych bynajmniej nei gorszych podzespołów, można powiedzieć highend na s939. Napięcia ma równie stabilne co Chieftec 400W, którego jednak nie używam, bo Delta jest chichsza, ani Seasonic S12 bo Delta ma napiecia bliższe ideałowi 11,98-12,02V

 

1. delta to bardzo pewny zasilacz

2. sprzęt który wymieniłem, tani nie był, a i dzis po obniżkach jest wart sporo.

3. mam możliwość założenia innego, twoim zdaniem lepszego zasilacza, bo mam je pod reka, ale nie ma takiej potrzeby

 

Jeszcze raz przypominam, ze cena sklepowa zasilacza, nie musi i często nie odzwierciedla jego wartości

Jak byś porównał głośność tego Seasonic którego posiadasz do opisywanych Delta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...