Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

miałem właśnie 1isać o brak2 abs. śmiesznie to wygląda jak bejca 7 1łóży 1rzodem jak jakieś chinqechento na letnich o1onach 1o lodzie , albo mercowi s blok2ją się koła 1rzy hamowani2 . Moim zdaniem trochę za d2ża jest też 1odsterowność a2t, ale t2taj 1roblemem jest to, że w grze nie cz2ć 1rędkości. Jedziesz szybko a i tak wydaje Ci się to wolno i się nagle okaz2je że nie wyrabiasz. "Leniwa" kamera też wk2rza, ale ogólnie m2szę 1owiedzieć że z fizyki jazdy jestem zadowolony, bo mimo że jest arcade'owa w 100% jest jakimś wyzwaniem, a takie coś l2bię. oza tym to śmiać mi się chce, że nowe GTA ma fizykę jazdy o wiele le1szą niż nowy NFS. :lol:

 

sorry za to jak 1iszę, ale klawiat2ra w la1to1ie mi sie ze1s2ła i zamiast 2 literek 2żywam cyferek. mam nadzieję że jest to czytelne.

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

No z ABS jest duża głupota bo nie które nowe fury nie mają a muscle cary i jakieś rzęchy posiadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zrozumiales chyba co mam na mysli ..

Zrozumiałem, ale tu brakuje bardziej analoga niż ABSu. Na klawie jest coś za coś...

Trochę przesadzili z tymi kołyskami i poślizgami, ale można się przyzwyczaić i jest frajda :)

 

A też tak sobie myślałem, że na tym silniku R* mógłby zrobić lepszą sicigałkę niż ostatnie NFSy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a na zwykłym piecu musisz mieć śmietnik w systemie,frameworki jakie? pewnie format by się zdał

komp jest świeżo po formacie, bo mi stara płyta główna poszła i trzeba było jakąś nową kupić.

a co do podkręcania procka do tych 3.2, jak to można bezpiecznie zrobić?? :D bo teraz w biosie się trochę bawiłem i dla tego z 1,8 pokazuje mi , że niby mam 2,5 . Jest do tego jakiś specjalny programik?? czy w biosie wszystko??

 

Jestem laikiem jeżeli chodzi o komputery więc złożony został z takich części jakie mi polecono......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry za OT. Jak system wywala sie z BSOD po godzinie grania, a pozniej po ok. 15 min po restarcie to znak ze sie proc przegrzewa ? Artow zadnych nie widac. Bo tak wlasnie mam jak podkrece Q6600 na 3GHz. Czy moze dowoltowac go ? Temp. nie sprawdzalem bo zapomnialem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również uważam, że w GTA IV jest najlepszy model jazdy ze wszystkich czesci. W koncu auta sie fajnie zachowuja na drodze i mozna fajnie sie poslizgać, a nie tak jak w poprzednich czesciach model jazdy był aż do przesady uproszczony i auta jeździły jak po szynach i zatrzymywały sie z pełnej predkosci do zera niemal w sekunde.

sorry za OT. Jak system wywala sie z BSOD po godzinie grania, a pozniej po ok. 15 min po restarcie to znak ze sie proc przegrzewa ? Artow zadnych nie widac. Bo tak wlasnie mam jak podkrece Q6600 na 3GHz. Czy moze dowoltowac go ? Temp. nie sprawdzalem bo zapomnialem

Pewnie za bardzo podkreciłes tego proca. Spróbuj zejsc troche z taktowaniem i ewentualnie zmniejsz napiecie jak dawałes wieksze i zobacz jak bedzie chodził. Edytowane przez pawel1710

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprobój dodać troszkę napięcia (o 1 kroczek wyżej daj). Pewno w obudowie robi Ci się piekło - grafika obciążona, pamiątki tak samo, procesor - wszystko na prawie 100% chodzi. Mimo iż procesor może wyglądać na stabilny po testach prime95 itp. to jednak podczas grania wydziela się dodatkowe ciepło choćby z karty graficznej i może już nie być stabilnie.

 

Ktoś wyżej pisał, że na tym silniku możnaby zrobić NFS :) Pewnie tak, ale ciekawi mnie jakie byłyby wymagania. Okta-core 8x5Ghz, 2x16GB ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wyżej pisał, że na tym silniku możnaby zrobić NFS :) Pewnie tak, ale ciekawi mnie jakie byłyby wymagania. Okta-core 8x5Ghz, 2x16GB ??

Seria NFS nareszcie przechodzi do historii i EA zakonczy juz coroczna profanacje tego niegdyś dobrego tytułu. EA oficjalnie zapowiedziało koniec serii NFS po podsumowaniu sprzedazy NFS Undercover, która okazała sie bardzo niska.

 

Zrobiliby porzadna gre, nawet raz na dwa-trzy lata, zamiast co roku wydawać niedopracowany gniot, to by nie musieli narzekać na słaba sprzedaż. :razz:

Edytowane przez pawel1710

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiliby porzadna gre, nawet raz na dwa-trzy lata, zamiast co roku wydawać niedopracowany gniot, to by nie musieli narzekać na słaba sprzedaż.

 

A i tak wszystko zwalą na piratów...

 

Autorzy GTA IV nie skarżą się na słabą sprzedaż ? A może wręcz przeciwnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i tak wszystko zwalą na piratów...

 

Autorzy GTA IV nie skarżą się na słabą sprzedaż ? A może wręcz przeciwnie ?

GTA IV jak na razie chyba sprzedaje sie dobrze pomimo swoich wad technicznych. Tytuł te swoje wady techniczne nadrabia swietna grywalnościa i klimatem, a w NFS, to i optymalizacja licha, grafika słaba i grywalnośc do bani i tytuł ten nie ma praktycznie nic dobrego do zaoferowania. Ale co fakt, to fakt i tak pewnie wszystko zwala na piractwo, bo teraz taka moda. :razz: Edytowane przez pawel1710

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

A też tak sobie myślałem, że na tym silniku R* mógłby zrobić lepszą sicigałkę niż ostatnie NFSy :lol:

Już zrobili - Midnight Club Los Angeles.

 

Patrząc na GTA to się boję pomyśleć co by było jak by zechcieli zportować to na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy bylo ale jak sie wpakuje serie z ak'a z tylnie kolo - tak kolo baku ;p to samochod sie zapala natomiast trudniej go zniszczyc strzelajac po calej jego powierzchni :D takie cos wczoraj wypatrzylem jak sie bronilem przed policja :D - wreszcie mam granaty drogie jakies 1 kosztuje 1k :D ale nie ma przyjemniejszego widoku jak exploduja za toba radiowozy jak juz jeden z userow wspomnial szkoda ze ulice pustoszeja jak nas policja goni byc moze jest to swiadomy zabieg tworcow gier aby bylo wiecej funy ze sie mozna rozpedzic .. nie wiem :) ale moglo by tego troche jezdzic

Druga rzecz szukalem w instrukcji przegladalem net w grze i znalazlem ze mozna sobie samochod kupic i takie tam - ale czy mozna komorke bo chcialem sobie dzwonek kupic to mi powiedzialo ze model ktory posiadam nie obsluguje tego typu - druga sprawa musze sie przyjzec czy jest nr na taryfie mozna po nia zadzwonic ? - i czy jakos mozna kazac kierowcy zaczekac ?;p

aha i czy mozna kierunkowskazy wlaczaC?:P bo chyba probowalem juz wszystkich mozliwych kombinacji ale moze cos przeoczylem

Edytowane przez GURU500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki, że znowu wam zagracam topic moim pytanie, czy karta dźwiękowa może mieć coś wspólnego z tym, że gra nie chce się do końca załadować?? Dzisiaj z ciekawości zrobiłem ten Benchmark test co jest w opcjach i wyszło mi takie coś :

Average FPS - 32,18

CPU usage - 90%

System Memory usage - 88%

Video Memory usage - 71%

Video Mode - 1360 x 768 60Hz

Texture Quality - high

Render Quality - high

view distance - 32

detail distance - 58

 

ale gra dalej nie działa, jest jakiś crack lub coś da się zrobić, żeby zadziała ?? Naprawdę jestem laikiem w tym temacie a chciałbym sobie pograć. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak najlepszy jest ten program z czarnym sedzia, co ma na wszystkich ciach!ne - a moment jak koles na rozprawie sie chwali, ze nasral zonie do filtra powietrza w aucie wygrywa chyba nawet z tekstami w integrity 2.0 xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam problem, otóż gra po dłuższym czasie drastycznie mi zwalnia, pojawiają się "doczytki" z dysku, znikają tekstury i po prostu się tnie (czasem nawet gra wychodzi do pulpitu). Mam 4GB ramu i podczas gry jest ponad 85% zajęte. Procek to E8400@3,6GHz, karta HD4850, sterowniki 8.12. Patcha wgrałem, ale nic nie dało. Pomóżcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam problem, otóż gra po dłuższym czasie drastycznie mi zwalnia, pojawiają się "doczytki" z dysku, znikają tekstury i po prostu się tnie (czasem nawet gra wychodzi do pulpitu). Mam 4GB ramu i podczas gry jest ponad 85% zajęte. Procek to E8400@3,6GHz, karta HD4850, sterowniki 8.12. Patcha wgrałem, ale nic nie dało. Pomóżcie.

Dołaczam sie do pytania. Mam podobny config do kolegi ;) W zasadzie chodzi mi o to ze przez 5 minut zaraz po odpaleniu gry gra chodzi wysmienicie fps utrzymuje sie na granicy ~38. Po 5-10 minutach gra drastycznie zwalnia, doczytki tekstur etc. Czy ma na to wplyw ram ? (Gram na 2gb bo druga kostke pozyczylem kumplowi )

Edytowane przez NZR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez mozna krecic w miejscu

a model jazdy jest jak najbardziej poprawny

W miejscu tak, ale bączków już nie...

Jak model jazdy jest dla Ciebie poprawny to chyba nigdy nie jeździłeś samochodem poza grami.

 

No i postać się jakośwolno obraca wokół własnej osi... nie wiem nic mi nie pasuje, słaby "remake" 3ki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W miejscu tak, ale bączków już nie...

Jak model jazdy jest dla Ciebie poprawny to chyba nigdy nie jeździłeś samochodem poza grami.

Da się kręcic bączki.

Model jazdy poprawny nie oznacza, że jest on realistyczny. GTA4 to nie symulator samochodowy i nawet lepiej, że jazda samochodem nie jest w nim dokładnie przeniesiona z "reala". Ten model nazwałbym przyjemnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mowie ze takie teksty sypia w radiu ze mozna sie czasami usmiac do lez :D :D jesli dobrze (raz) slyszalem to ten brucie ma nawet swoja reklame na ktorejs stacji, radiowej oczywiscie.

Poza tym Brucie to najbardziej polewkowa postać wg mnie :D :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W miejscu tak, ale bączków już nie...

Jak model jazdy jest dla Ciebie poprawny to chyba nigdy nie jeździłeś samochodem poza grami.

 

No i postać się jakośwolno obraca wokół własnej osi... nie wiem nic mi nie pasuje, słaby "remake" 3ki.

Zainwestuj w lepsza klawe :lol2:

 

Poza tym Brucie to najbardziej polewkowa postać wg mnie :D :lol2:

No gosc to jest istny kosmita ktorego rozpiera energia. hahaha najlepsza byla akcja jak kazal niko'wi sie uderzyc :lol2: albo jak rozwalil glowe na scianie

 

ps. a model jazdy nazwalbym "elastyczno-gumowym" ;) w przenosni i doslownie. Moze i nie ma zadatkow na konkurowanie z fizyka od simbina ale jezdzi i rozbija sie bardzooo przyjemnie. Dzisiaj jak np gralem to mialem taka akcje ze rozpedzony (hummerem) przejechalem obok samochodu ktory wlasnie wylecial w powietrze, obrocilo mnie z kilka razy, ale to co zobaczylem jak juz sie zatrzymalem wywolalo na mojej twarzy mine typu: "nie no ta gra jest niemozliwa". Pognieciony lewy tyl, kolo wgniecione prawie do polowy wozu, na dodatek zablokowane tak ze jak jechalem to tylo sie guma palila. Cos pieknego.

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze jestem nietolerancyjny ale jak tylko spotkalem Bruciego, myslalem ze jest innej orientacji seksualnej niz powinien byc. Szkoda ze z Florianem nie mieli okazji sie spotkac. Pewnie by wyszlo z tego cos grubszego hehe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja najbardziej l2bie "me badman'a" Li'l Jacoba. Jego jamajski angielski roz1ierdziela na lo1atki. :lol: W ogole jesli zna sie Angielski ta gra jest 100 razy le1sza i za2waża sie w niej o wiele więcej smaczków, a właśnie za te smaczki ja ją kocham. Swoją drogą dziwi mnie jak chciało im sie robić te wszystkie filmiki które lecą w telewizji w GTA albo nagrywać te wszystkie śmieszne a2dycje radiowe, a nie mogli zobić tak żeby kamera działała 1o l2dzk2.

 

sorry za to jak 1isze, ale mam ze1s2tą klawiat2re w la1to1ie. mam nadzieję że możecie rozszyfrować, bo nie chce mi sie wklejać brak2jących literek. 1eace! :D

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...