Skocz do zawartości
dziadek lucek

Karta Graficzna Do 150 Zł ! Pci-ex

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć potrzebuje karty graficzne do kompa który jest w sygnaturce. Naszła mnie ochota na gierki po pracy. Chciałbym zagrać w nowsze i starsze tytuły chociaż na średnich detalach. Mam na to ok 150 zł bo po prostu żal mi więcej ładować w kompa. Co mam wybrać ? Jaką fajną 6600GT czy taniego kastrata 7300GT ? Co możecie mi polecić w tej cenie ? Potem może kupię już coś na dx 10. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A która z tych kart jest po prostu wydajniejsza ? 6600GT to już leciwa karta ale ponoć wciąż nadaje się do mniej wymagających gierek. 7300GT nowsza ale za 160 zł chyba nie uda mi się jej wyrwać. A może coś od ATI polecicie ? X700 ? POZDRAWIAM :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YogiCK myślisz że taki 6600GT trochę jeszcze pociągnie ówczesne i przyszłe gierki ? Chociaż na średnich lub minimalnych detalach ?

Spoko uciągnie :) Ja na 6600 bez GT grałem w wiekszość gier na High no ale to było rok temu :) GT jest szybsza więc powinna dać rade ;) jednak spróbuj złapać cos z 7300GT na alegro :) a nóż się uda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Palita z 256mb nie ma szans, wersje ze 128mb moze i by sie urwalo za 150zl, ale to juz trzeba szukac okazji. Ja ostatnio kupilem sobie Sapphire X700PRO za 100zl. Moze troche slabszy od 6600GT, ale i cena sporo nizsza. Naprawde fajna karta. Przykam w UT2004 na wszystkim na max.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy proszę powiedzcie mi czy taka karta 6600GT będzie dobra ? Bo widzę że z 7300GT nic ciekawego nie dostanę chyba że jakiegoś kastrata na DDR2, a on chyba nie będzie już taki wydajny. Bo w sumie czy 7300GT od 6600GT się dużo różni prócz nową architekturą ? Proszę pomóżcie mi...opłaca się teraz pakować w tego 6600GT ? Czy zbierać kasę na coś lepszego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sprawa jest nie na teraz, chyba warto trochę dozbierać i kupić sobie fajną 7300 GT : ). btw Znajomy sobie niedawno taką kupił bardzo chwalił , przy starym kompie ( Athlon XP 2.0 @ 2100 , 1.5 GB ram 333 MHz) i tej karcie pyka sobie w NFS U2 na bardzo wysokich detalach i dużej rozdzielczośći , przy carbonie proc nie wyrabia :P i musiał trochę zmniejszyć ustawienia. W imieniu kolegi - polecam. Tylko ten głupek wziął ze sklepu za 350 zł -.- Bo niby ma wiatraczek zalmana i ładnie taktowany proc i pamięć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sprawa jest nie na teraz, chyba warto trochę dozbierać i kupić sobie fajną 7300 GT : ). btw Znajomy sobie niedawno taką kupił bardzo chwalił , przy starym kompie ( Athlon XP 2.0 @ 2100 , 1.5 GB ram 333 MHz) i tej karcie pyka sobie w NFS U2 na bardzo wysokich detalach i dużej rozdzielczośći , przy carbonie proc nie wyrabia :P i musiał trochę zmniejszyć ustawienia. W imieniu kolegi - polecam. Tylko ten głupek wziął ze sklepu za 350 zł -.- Bo niby ma wiatraczek zalmana i ładnie taktowany proc i pamięć.

I wcale nie zapłacił dużo. Tyle to zapłaci się za wersje z Zlamanem i na allegro. Nie ładnie wyzywać innych tym bardziej że wcale racji nie miałeś ;)

A w carbonie u mnie na X2 by płynnie grać trzeba było zjechać na medium by płynność złapać. Ale tak już jest z konwersjami :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DzikiDaniel

Skoro tak to "pseplasam". Wydaje mi się dziwne płacić 5 dych więcej za wersję ,która ma wiatraczek innej firmy i taktowania minimalnie większe :S

Nie chodzi tylko o chłodzenie. Ta wersja w porównaniu do innych ma DDR3 a taki Zalman kosztuje ok 50 zł. A taktowanie 500/1400 jest sporo wyższe niż innych firm. Standardowo powinno być 400/800 MHz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...