Skocz do zawartości
sparda

Ustawienie Programu Bearshare

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

na wstepie chce zaznaczyc ze uzywam tego programu do sciagania muzyki na probe ktora kasuje po 24 h i dem gier

kilka dni temu jak mialem neta 512 i ustawione w zakladce downloads:

files at a time : 15

connections per file 15 i

connections total 20

i bylo wszystko ok, mialem max trransfer

ale teraz jak mam neta 1024 i te same ustawienia co mialem to nie dam rady uzyskac max transferu, brakuje mi kilkunasty KB

jak podnioslem troche te ustawienia w gore to transfer jeszcze troche bardziej sie w dol obnizyl

pls powiedzcie jakies ustawienia bede dobre do mojego neta

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co proponujesz w zamian? po formacie program sie wykrzacza nie wiem czemu i nie wiem z jakiego teraz zaczac korzystac, a no i najwazniejsze mam poblokowana wiekszosc portów w mojej sieci odblokowany jest ten do bearshera wlasnie :damage_wall: nie wiem co instalowac teraz ;/

edit: wszystkie wersje miśka mi sie wykrzaczaja odrazu po wlączeniu oprócz najnowszej ale najnowsza to sobie mozna o kant d*** potłuc

Edytowane przez hubi_89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bear share jest the best do sciagania muzy, innego tak szybkiego i z taka iloscia muzy nie ma. Zeby sciagac fast ustaw w opcjach connection download na np 5000, a up na np 10. mam tak ustawione na neo 1024 nutke 5 mb sciaga mi w 2 minuty (jak jest duza dostepnosc)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta pewnie bo to przyjemność słuchać poucinanych mp3 i z reklamami. Na dodatek byś szpiegowanym. <_<

ja sie nie spotkalem zeby mi poucinalo mp3 w miśku, troche przesadzasz kamilo z takim sadzeniem na ten program on jest naprawde niezly do sciagania mp3 w emulu teraz mi sie sciaga chyba 10x dłużej troche to irytuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ty gadasz? jakie ucinanie? jakie reklamy? jest to co ludzie wrzucają. i wątpię żeby najlepiej skonfigurowany osioł dorównał szybkości ściągania muzy bearshare'owi

A ty rozróżniasz ściąganie osłem a miśkiem.

 

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywal ten syf bo to najgorszy program. Który ma spyware.

Właśnie, że BS, ale stara wersja Pro, jest naprawdę bardzo dobra :D.

 

 

Ta też ma bo sprawdzałem. :wink:

Tjaa, bo program o nazwie Spybot wykrywa u BS Pro spyware? Taki tam z niego spyware jak z kozie [gluteus maximus] trąbka ;). Spybot go wywali i po kłopocie, Nod32 nic nie wykrywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A takie glupie pytanie, czy te cale spyje w BS instaluja sie czy cos wraz z BS czy po prostu aktywuja podczas uruchamiania...no bo ja mam BS od 2lat i tylko za pierwszym razem instalowalem, potem dziala juz zawsze nawet bez wpisow w rejestrze itd. Wiec czy spyware'y dzialaja w takim przypadku?

A tak btw, to oprocz BS jest LimeWire, chyba najpopularniejszy w USA tego typu program. Masa muzy jak na BS. Chyba ta sama siec nawet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...