Skocz do zawartości
Rudesmen

Wentylator Min 100 Cfm

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.allegro.pl/item205235396_nowy_s...120x120x38.html

oto odpowiedź na twoje bolaczki, sam kupiłem dwa takie i o dziwo dostałem wersje jeszcze mocniejszą bo 1,60A (3700obr/min)

 

edit:

wentylatory są nowe i o dziwo maja znikome wibracje jak na swoją moc :)

Edytowane przez svende

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

svende

ale pewnie juz hałas znaczny,ale jak bardzo? Bo jakby przy takiej wydajności hałas był mały to by było coś :D

bo 48dba to już helikopter prawie ;) ale jak to wygląda w praktyce?

Edytowane przez Tony Soprano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edit:

wentylatory są nowe i o dziwo maja znikome wibracje jak na swoją moc :)

To sobie postaw tą deltę na stole, tak żeby kabel był luźny i ją włącz. Gwarantuje, że w przeciągu minuty przemieści się o paręnaście centymetrów ;]

 

Co do głośności to po godzinie spędzonej w towarzystwie 2 delt @ 12v chce się jak najszybciej ten pokój opuścić i nigdy do niego nie wrócić :blurp:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sobie postaw tą deltę na stole, tak żeby kabel był luźny i ją włącz. Gwarantuje, że w przeciągu minuty przemieści się o paręnaście centymetrów ;]

no tak, ale to nie pod wpływem wibracji tylko przepływającego,powietrza, które odpycha wentylator B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, tylko ze jeden rodzaj a rodzina jest duzo wieksza.

Taki z przeplywem rzedu 220CFM by sie przydal do zabawy.

o czym ty piszesz, Rodzina jest owszem większa, ale VHE (z aukcji) to przednajmocniejszy model, najmocniejszy jest SHE (3700obr, te co ja mam) i ma on 152 CFM, wiec nei wiem skad te 220CFM stworzyłeś, żeby wentyl osiagnął taki przepływ musiałby mieć ponad 5000obr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Orgiusz: tak, ok 20W bo 12V i 1,6A

@Kojiro: Masz racje, jest mocniejszy, cholernie drogi, ale to juz nie ta rodzina wentylatorów edit[(TFB)], ma znacznie wiecej łopatek, a Delta z Allegro to AFB

Edytowane przez svende

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...