Skocz do zawartości
nrl

Soul Calibur 4

Rekomendowane odpowiedzi

btw prawdopodobnie dostaniemy postać Vadera jako DLC. :]

Jesteś zabawny...

 

 

btw dla porownania wersja PS3:

-no Rumble

-no in-game music

-no trophies

wnoski wyciagnijcie sami ;)

Będą patche. Co za problem.

No Rumble nie potwierdzone!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

btw dla porownania wersja PS3:

-no Rumble

-no in-game music

-no trophies

wnoski wyciagnijcie sami ;)

 

no to juz chyba wiem jaka wersje wybrac ;)

 

z drugiej strony-co tak pocieli wersje ps3?

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś zabawny...

Zabolało? :(

Nie martw się....to działa w drugą stronę, ściągniesz sobie yode :lol:

 

z drugiej strony-co tak pocieli wersje ps3?

Potęga cella? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, wszystko to o kant [gluteus maximus] potłuc jesli mam grać na padzie od Xa.

W sumie pograłem trochę dłużej i nie jest tak najgorzej. Idzie się przyzwyczaić, choć na ps3 na pewno będzie grało się lepiej/wygodniej.

 

Takie cos znalazlem na paru forach anglojezycznych - prawda czy ktos sobie nastroj poprawial ?

Prawda ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toszkę czasu już z gierką spędziłem to się wypowiem. Ogólnie to stary dobry Soul Calibur, tak samo przyjemnie się gra.

Fajne jest to, że można teraz ubierać głowne postacie wg własnego widzimisię (albo rozbierać :) ), można spędzić przy tym trochę czasu.

Jest oczywiscie online, ale jak narazie nie udało mi się jeszcze z nikim zagrać, kumpel za to grał i mówił, że jest nieźle, ale da się czasem odczuć lagi i jakies opóźnienia, mimo wszystko dobrze, że online jest.

Story mode jest króciutki, 5-10 min, za to jest jeszcze tryb Tower Cośtam i tam można już dłużej się pobawić z wykorzystaniem dopakowanych postaci. Swoją drogą dobrze dopakowana postać wygląda zazwyczaj smiesznie ponieważ ciuszki dodają jakies bonusy i jak się już ubierze postać w części garderoby z zupełnie innej bajki to efekt jest lekko żałosny.

No i graficznie jest świetnie, plansze są świetne, modele też, ogólnie najlepiej wyglądająca bijatyka jak do tej pory.

 

Ode mnie 9/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IGN-87.0%

TeamXbox-88.0%

Electronic Gaming Monthly-88.3%

1UP-95.0%

Digital Chumps-96.0%

 

Czyli gra w pełni udana ;]

Oj tak wlasnie wrocilem z weekendu z kumplami gdzie zesmy tlukli w SC IV przez jakies 80% czasu :) Zdecydowanie warto kupowac , gra sie rownie przyjemnie co w stare czesci, a opcja customize pozwala tworzyc rozne zabawne modyfikacje postaci jak komus sie bazowe znudza:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest to czego chciałem, online gra sie całkiem dobrze. Jak narazie łupałem ustawione mecze z polakami i większych problemów nie było. 3 osoby w lobby i dało rade, z większą ilością mogą być problemy. Co do gry, to ma swój urok i tyle, choć stare techniki mogą zawodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz bawię się wierzą dusz i jest fajniej niż w strory mode :P

A na duet Amy+Yoda nie ma mocnych ;]

No nie wiem ja zrobilem calkiem sporo pieter duetem Taki+ Taki ewentualnie Taki+ Mitsurugi , poki sie nie przerzucilem na custom Taki mk III z drain lifem i przechodzeniem ciosu przez bloki po odblokowaniu skilli 9 poziomu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ps3site.pl/porownanie-wersji-soul-calibur-iv/

 

Ha a to potega cella w dzialaniu czyli lepsza fizyka ruchow najwazniejszych elementow kazdej wojowniczki w grze (poza Talim :D )

 

Edit: jakby ktos nie skapowal to jest dowcip bo nie mam zamiaru siedziec nad tym filmikiem pol godziny i porownywac :D

Edytowane przez Michaelius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osoby odpowiedzialne w tej produkcji za działanie live, powinny smażyć się w piekle.

Już pominę fakt lagów psujących całą grę, ale żebym musiał zakładać serwer po każdej skończonej walce? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz lagi sa tez na PS3, po prostu ciezko zrobic dobry multi przez net w grze gdzie liczą się klatki. Na PS3 rowniez serwer zaklada sie tylko na jedną walkę, ciekawe czemu producenci tak sobie to wymyslili?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No już naprawdę pomijam fakt tych lagów - rozumiem o co chodzi, ogólnie jak się gra ze znajomymi to ich nie ma więc to jeszcze do przełknięcia (boję się grać po necie, za dużo tam mutantów od których zbieram bęcki) ;]

Ale z tym zakładaniem pokoi to ich chyba pokręciło ostro. Chociaż kiedy gra się z jakimś friendsem, serwer stoi i nikogo nie wywala po skończonej walce -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka zakupiona.

 

Również ukończyłem Tower Of Lost Souls. Grałem głównie Yodą i Nightmare. Od 10 floor było już ciężko, ale jakoś po trudach dałem radę. Gierka jak dla mnie niesamowicie dynamiczna. Tak jak SC 1 i 2 (w 3 nie grałem). Ktoś coś wie o postaci Vadera dla wersji X360 ? Da się ją odblokować jakoś ? Czy to tylko Exclusive na PS3 z mocarnym Cellem ?

 

P.S no to kiedy się ustawiamy na jakąś łupankę na Live ? Nie mogę się doczekać aż Leborgowi złoję skórę.

P.S 2 granie padem jakoś nie sprawia mi większych problemów. Chociaż w 1 i 2 część grało mi się znacznie lepiej na Dual Shocku.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vader ma być jako dlc, ale nie wiadomo kiedy.

Co do gry, to spoko jestem chętny (jutro się możemy jakoś ustawić)- ale rewelacji się nie spodziewaj. Kiedy wszyscy szlifowali skilla, ja twardo przechodziłem forze :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...