Skocz do zawartości
kucyk

Pro Evolution Soccer 2008

Rekomendowane odpowiedzi

Od czego sterowników??

 

ja mam wsyztskie najnowsze. A odglosy pilki słychac tak wytraznie??

No to chyba logiczne że skoro problemy są z dźwiękiem to sterowników od dźwiękówki? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sterownikow nie ruszalem...ale problem udalo sie rozwiazac zmniejszajac przyspieszenie sprzetowego dzwieku w opcjach Direct X. dzwiek pilki jest, gwizdki tez.

 

Teraz jeszcze musze wyczaic jak wgrac tego patcha na brak kibicow zeby przyspieszyc gre bo przy importowaniu plikow pojawia sie pytkomunikat : couldn't insert file.check afs file is not protected and there is enough reserved space for this file

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej wersji angielski komentator jest inny niż zawsze i trzeba przyznać że nie mówi on "cicho" lecz bardziej "niewyraźnie" (samym basem, pewnie był tenorem ;)).

Osobiście zawsze ustawiam komentatorów zagranicznych, włoskiego czy hiszpańskiego, wtedy to dopiero jest klimat ;)

Edytowane przez snaker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba logiczne że skoro problemy są z dźwiękiem to sterowników od dźwiękówki? :blink:

Juz instalowałem wszystkie od nowa i różne wersje i to samo mam nadal

@leborg a u Ciebie smiga dobrze?? tzn masz wtrażny odgłos kopnięcia piłki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie 169.04. Ściągne jakieś nowsze jeszcze. Ile masz FPS przy powtorkach ? ;]

Ja uzywam sterow 169.09, proc @3GHz grafa @720/1000 i podczas gry (kamera wide) caly czas 60FPS w rozdzialce 1680x1050. Podczas powtorek FPS 'leci' ostro w dol nawet do 20, ale jakos nie widac wielkiego spowolnienia i gdyby nie wartosc klatek w gornym rogu to bym nie powiedzial, ze tak malo jest. ;] Gram oczywiscie w high detalach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam taki problem sprzet jak z siga stery do grafki XTreme-G 93.81 wszystko dziala tylko czasami przeleci taki smieszny pasek przez ekran, jakby delikatne zalamanie obrazu pewnie wina sterownikow moze mial ktos podobny problem i pomoze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś widzę, że w porównaniu do PES6, ten topic wolniej się rozwija. Czekam na jakiegoś konkretnego nieoficjalnego patcha i zabieram się za tą gierkę, tzn dam jej drugą szansę, wszystko jest niby, pięknie, ładnie, ale czegoś brak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś widzę, że w porównaniu do PES6, ten topic wolniej się rozwija. Czekam na jakiegoś konkretnego nieoficjalnego patcha i zabieram się za tą gierkę, tzn dam jej drugą szansę, wszystko jest niby, pięknie, ładnie, ale czegoś brak...

www.fpfrance.com/news-507-Big-Patch-PES-FM-2008-V-1-1-PES-2008.html ;) W sumie 2.8gb, podobno sporo rzeczy zmienia. Ja jeszcze nie sprawdzalem

 

Tutaj mozna zassac przez torrenta http://www.mininova.org/tor/995706

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś widzę, że w porównaniu do PES6, ten topic wolniej się rozwija. Czekam na jakiegoś konkretnego nieoficjalnego patcha i zabieram się za tą gierkę, tzn dam jej drugą szansę, wszystko jest niby, pięknie, ładnie, ale czegoś brak...

podpisuje się rękami i nogami pod tymi słowami... jak tylko światło dzienne ujży coś w stylu Superpatcha to zabieram się za ML.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włącz/wyłącz V-Sync - powinno pomóc!

prędzej należałoby zablokować odświeżanie (w dxdiag), bo na upartego gra idzie w 60 i takie łamanie się obrazu jest tego skutkiem

btw... u mnie z vsync na ON gra jest niegrywalna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prędzej należałoby zablokować odświeżanie (w dxdiag), bo na upartego gra idzie w 60 i takie łamanie się obrazu jest tego skutkiem

btw... u mnie z vsync na ON gra jest niegrywalna

Tzn.? W jakim sensie nie grywalna? Co się dzieje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Nie śledze tematu ale zdążyłem go przeszukać i niestety nie znalazłem odpowiedzi.

 

Narazie ściągnąłem demko. Z tym że, nie mogę go odpalić.

 

Wyskakuje błąd o treści: Your computer does not meet the minimum specyfications bla bla bla.

Żadnych konkretów. Najnowsze stery poinstalowane.

 

Komp z podpisu + Vista 64bit. Help !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Nie śledze tematu ale zdążyłem go przeszukać i niestety nie znalazłem odpowiedzi.

 

Narazie ściągnąłem demko. Z tym że, nie mogę go odpalić.

 

Wyskakuje błąd o treści: Your computer does not meet the minimum specyfications bla bla bla.

Żadnych konkretów. Najnowsze stery poinstalowane.

 

Komp z podpisu + Vista 64bit. Help !

na viscie 64 byl problem z pesikiem. wyszedl patch 1.2 ktory poprawil ten problem ale niewiem czy z demem bedzie dzialal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Nie śledze tematu ale zdążyłem go przeszukać i niestety nie znalazłem odpowiedzi.

 

Narazie ściągnąłem demko. Z tym że, nie mogę go odpalić.

 

Wyskakuje błąd o treści: Your computer does not meet the minimum specyfications bla bla bla.

Żadnych konkretów. Najnowsze stery poinstalowane.

 

Komp z podpisu + Vista 64bit. Help !

Blue już Ci napisał odpowiedź - patch...

 

Widzę, że jesteś z Wrocławia - może jakaś ustawka na PES6 lub PES2008??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ja mam takie odczucie czy to najgorszy pes w historii? zagrania pilkarzy (te skryptowe odbiory typu dostajesz pilke i ktos ci wchodzi w plecy i ci ja odbiera) zrobily sie irytujace juz po kilku godzinach gry, w poprzednich wersjach robilo sie to irytujace po kilku dosc ostro przergranych miesiacach, :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ja mam takie odczucie czy to najgorszy pes w historii? zagrania pilkarzy (te skryptowe odbiory typu dostajesz pilke i ktos ci wchodzi w plecy i ci ja odbiera) zrobily sie irytujace juz po kilku godzinach gry, w poprzednich wersjach robilo sie to irytujace po kilku dosc ostro przergranych miesiacach, :cry:

@ kucyk

dla mnie jest to najlepsza odsłona. Troszke gra powinna byc trudniejsza, ale dla mnie i tak jest duzo lepiej niz w poprzednich czesciach. Czym wiecej ja pogralem tym bardziej przekonalem sie do tej czesci i naprawde z czystym sumieniem moge powiedziec ze gra jest bardzo dobra!, choc na poczatku mialem mieszane uczucia, ale z meczu na mecz coraz bardziej gra mi sie podobała i jest bardzo dobrze. Teraz tylko czekac na jakis konkretny patch i bedzie miodzio!

Edytowane przez Blue

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ kucyk

dla mnie jest to najlepsza odsłona. Troszke gra powinna byc trudniejsza, ale dla mnie i tak jest duzo lepiej niz w poprzednich czesciach. Czym wiecej ja pogralem tym bardziej przekonalem sie do tej czesci i naprawde z czystym sumieniem moge powiedziec ze gra jest bardzo dobra!, choc na poczatku mialem mieszane uczucia, ale z meczu na mecz coraz bardziej gra mi sie podobała i jest bardzo dobrze. Teraz tylko czekac na jakis konkretny patch i bedzie miodzio!

A mi tak jak Kucykowi, średnio przypadła :( Ta gra powinna się nazywać PES2008SE -Slow Edition... Kurcze, wszystko jest takie wolne, strzały jakoś tak nie widać w nich siły, podania beznamiętne... Gra już jakoś nie sprawia tyle radości co choćby PES6... My z kumplami co tydzień w 3-4 się spotykamy i pykamy PC-TV i heja, ale pograliśmy 2-3razy w nowego i wróciliśmy do 6stej odsłony... Raz, że PES2008 jest żałośnie prosty, 2 - jakiś taki schematyczny na maksa jak fifa się zrobił... Te gole są takie podobne do siebie - nie to co w PES6... Nie wiem, poczekam na patcha - co 3-4dni próbuję podejść, pograć 5-6meczy - ale to nic nie daje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...