Skocz do zawartości
kucyk

Pro Evolution Soccer 2008

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba i tak czekac na lodmixer'a ktorym ustawimy sobie proporcje 16:10.

 

Skoro full juz jest to teraz tylko czekac za patch'ami. Mam nadzieje, ze szybko wyjdzie paczka z murawkami i przyspiewkami. ;]

 

Koowi takie bledy bramkarze popelniaja w najlepszych ligach swiata. Dobrze, ze czasami zdarzy sie taki 'babol', gorzej jakby nie bylo takich pomylek bramkarskich w grze. ;]

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa mam jeszcze takie pytanie, zauważyłem to w demie jak i full wersji. Chodzi o dźwięk muzyki w menu, okrzyki kibiców i głos komentatora, są strasznie cicho. Suwaki mam ustawione na full, mam nowe sterowniki do karty dźwiękowej, ale to też nic nie pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fix jest i dziala http://rapidshare.com/files/64393690/PES_2...ution_fixes.rar

Najlepsze, ze posiadacze 4GB nie moga gry uruchomic w normalnych ustawieniach, lol.

Fajno, tyle że obsługuje rozdziałki Wide:

1152x864

1360x768

1440x900

1680x1050

a ja potrzebuję 1600x1200 :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może mi ktos wytlumaczyc dlaczego ta gra mi tak zapiernicza? Tak jakby opcja w pes6-> double speed :lol:

 

EDIT; hm wylaczylem opcje vsync i juz jest ok ale teraz mam taki przedziwny przezroczysty paseczek czasami wzdluz srodka boiska nie wiem jak to wytlumaczyc :wink: miewalem juz to z pes6 i gf6600 myslalem ze karta walnieta :D any ideas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy ustawieniu High nie mogę ustawić rozdziałki większej niż 1280x720 :mur: W medium spokojnie 1920x1200... o co biega? Rozumiem, że dla żółtych ludzików z Konami 8800GTS i C2D@3,6 to za słaby sprzęt na wysokie ustawienia :huh:

u mnie wszystko ok , do 1920x1200 moge ustawiac :rolleyes: sterowniki 163.75 windows xp, na viscie nie sprawdzalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktos moze na sprzęcie podobnym do mojego ? Mi na 1024x768 i medium detalach jak jest duzo zawodnikowna ekranie gra przymula :> ze az sie grać niechce zmiana rozdz na 800x600 i LOW tez nic nie daje dodam że bawiłem sie z ustawieniamii Use Frame Skiping tutaj gra zacina i chodzi za szybko zdecydowanie i Vertical SynC tutaj gra chodzi najlepiej lecz dzieje sie to co napisalem powyzej :/ Sterowniki probowalem 77.77 najlepiej mi sie sprawowaly w grach dotychczas teraz zaistalowalem NVIDIA Forceware 163.15 ale zadnych zmian nie widać w płynności

Edytowane przez bunioslaw1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam p4 3 Ghz ,2 giga ramu ,radeon x1950 pro 512MB i wystepuja spadki fpsow pod bramkami do 47-50 przez co widac wyrazne spowolnienia.Rozdzielczosc zmenialem na nizsza i bez zmian :mur: Czy to procesor jest za slaby??Czy karta rowniez.Gram na 22 calowym samsungu.Na mniejszym monitorze chodzi lepiej ,ale nie wywale przeciez nowego monitora :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam p4 3 Ghz ,2 giga ramu ,radeon x1950 pro 512MB i wystepuja spadki fpsow pod bramkami do 47-50 przez co widac wyrazne spowolnienia.Rozdzielczosc zmenialem na nizsza i bez zmian :mur: Czy to procesor jest za slaby??Czy karta rowniez.Gram na 22 calowym samsungu.Na mniejszym monitorze chodzi lepiej ,ale nie wywale przeciez nowego monitora :damage_wall:

pewnie procesor nie wyrabia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiership Flags -> http://www.mediafire.com/?2mqjdfl1yjt

Dołączona grafika

 

Pierwszy OF, ktory wyszedl juz pare dni temu -> http://files.filefront.com/SGZOPT2008rar/;...;/fileinfo.html

 

Drugi OF -> http://hosted.filefront.com/racecar101/

 

B-)

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do już grających:

są jakieś polskie drużyny z "ligi"?;]

jak wygląda nasza reprezentacja, poprawili statystyki w stosunku do ubiegłorocznej wersji?;>

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...