Skocz do zawartości
kucyk

Pro Evolution Soccer 2008

Rekomendowane odpowiedzi

Witka!

 

Mam problem, odpalam PES2008 na sprzęcie: Barton 2500, 768ramu, gf7600gs i gra chodzi beznadziejnie (obraz rzucony na TV - 640x480, medium tekstury i nie da się grać, normalnie koło 50klatek, a przy zadymie 20-25...). Nie da się grać... Jakieś sugestie??

zagraj sobie trening - przy 11 grajkach na boisku chodzi idealnie :lol:

 

A na powaznie to chyba nic nie zrobimy ,ja tez mam bartona , tez mi kisi i mysle ze to wina wlasnie proca.Szkoda ze tym razem sie nie postarali by dalo sie grac na slabszych zlomach.

 

Co ciekawe ,jak zmieni sie detale na low to niedosc ze wyglada jak PES 2 na Pstation 1 to jeszcze jest blokada na 30 klatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak wam wychodzi symulowanie fauli? :D Ja mam srednio 5 zoltych kartek na mecz za nurkowania, ale za to raz udalo mi sie wymusic karnego :D I to w meczu z kolega , a przegrywalem wtedy hehe :D

 

Brameczka Robinho w meczu z Olympiakos'em. ;]

no niezle. :D ja poki co 'jaram' sie lobami - wkoncu zaczynaja wchodzic , nie to co w 6. I to calkiem fajne :) Edytowane przez Itachi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje Ci sie. ;] Dla mnie nowa odslona PESa jest trudniejsza od poprzedniej. Czasem zdarza mi sie przegrac dosc wyraznie grajac mocna druzyna przeciwko slabeuszowi co w poprzedniej wersji mi sie raczej nie zdarzalo. Moze mam jeszcze za malego skilla. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema na gamingaccess znowu duzo nowych rzeczy do ściągnięcia m.in. stroje dla Manchesteru, Werderu, FUlham, sporo mordek (messi, r9, bojan, dos santos) itd. zapraszam http://www.gamingaccess.com/welcome.php?domain=pes2008

 

 

Fernando Torres Face by fjcc_92   MGC InGame Editor Faces Pack 1 by MGC   Terry Face by Manduca#11   Fernando Torres Face by pako71   Werder Bremen Kits Pack by ZaGabria   Wigan Kits Pack by The_Juice   Manchester United Kits Pack by The_Juice   Fulham Kits Pack by The_Juice   Manchester United Kits Pack by YZ   kit Juventus goalkeeper away by Frank Titas   fulham kit 07/08 home by FrankTitas
WIE KTOS JAK WRZUCAC KITSY DO GRY WIEM ZE ROBI SIE TO GGS ALE JAK DOKLADNIE? BO NIE MOGE ZNALEZC STROJU MANCHESTERU W TYM PROGRAMIE Edytowane przez Itachi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kaczala nie wydaje Ci się .... PES jest łatwiejszy niż rok temu... zagrałem pięć meczy na 3 z 5 poziomów trudności i zaczęło mnie to nudzić ... wyniki moze były 2:0 dla mnie, ale ja mialem 15 strzałów w światło bramki a komp np. 1.... zmieniłem na TOP PLAYER... pierwszy mecz zremisowałem 2:2, pozniej z 4 wygrane i znowu remis... jak tak dalej pojdzie to się zanudze... dajcie jakis patch na szósty (siódmy!) poziom trudnosci ;] bo póki co nawet na TOP PLAYER wchodzi się w obrone przeciwnika jak w masło

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz co...

ja sie dopiero wpakowałem...:)

wziąłem sobie Milan i amatora:/, miałem zacząć od nowa bo 0 w tym przyjemności, ale pomyślałem ze w połowie sezonu zmienię a tu... :mur: . Czy po sezonie mozna zmienić poziom? bo w 6 można było już w pierwszej przerwie na transfery:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość OpenSource

hmm, u mnie gra niegrywalna w 1024x768, dropy animacji przy wiekszej ilosci pilkarzy niz 7 na ekranie. Przy zmianie na 800x600 i medium jest juz 60fps, chyba ze widac ponad 10 pilkarzy, wtedy tragedia. Na high detalach pilkarze wygladaja jak ubrani w tekstylia, zywcem wyjeci z fify prawie.

Ogolnie porazka bo widze ze to port z X360 a PES jak wiadomo zawsze wychodzil na konsole Sony i dopoki byly to porty z Playstation wszystko pieknie chodzilo. Teraz to juz optymalizacja jakby na zlosc z [gluteus maximus] jest mimo ze grafika jest brzydka :( szkoda ...

 

Odkrylem co zzera duzo wydajnosci w czasie meczu - TRYBUNY !!!

podczas treningu stale 60fps bez tych beznadziejnych bitmap imitujacych kibicow ! Niech ktos teraz znajdzie sposob jak wylaczyc trybuny.

Edytowane przez OpenSource

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajny Option file -

 

* wszystkie prawdziwe nazwiska graczy reprezentacyjnych

* wszystkie pominięte transfery

* uaktualnienie holenderskiej Eredivisie

* wszystkie największe kluby otrzymały aktualne formacje

* wszystkie teamy angielskiej Premiership mają nowe, prawdziwe loga

* wszystkie puchary otrzymały prawdziwe nazwy

 

http://downloads.gamingaccess.com/index.php?file_id=14482

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie sam nie wiem :D To bylo szczescie ale udalo mi sie strzelic jeszcze jednego takiego gola tylko ze strzal byl prosto w bramkarza, ale strasznie mocny i pod poprzeczke i jakos wpadlo :D

 

W porownaniu z Pes6 mi sie tu ciezej strzela w rog gdzie nie ma bramkarza (nad murem), za to jak się ma zawodnika z dobrym shot power mozna probowac wlasnie strzelac tam gdzie stoi bramkarz, choc BARDZO czesto golkiper to broni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość OpenSource

w PES6 odkrylem fajny patent.

100% bramka grajac real madrit, wykonujac rożny z lewej strony beckhamem. wpada zawsze. postaram sie umiescic filmik pozniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajny Option file -

 

* wszystkie prawdziwe nazwiska graczy reprezentacyjnych

* wszystkie pominięte transfery

* uaktualnienie holenderskiej Eredivisie

* wszystkie największe kluby otrzymały aktualne formacje

* wszystkie teamy angielskiej Premiership mają nowe, prawdziwe loga

* wszystkie puchary otrzymały prawdziwe nazwy

 

http://downloads.gamingaccess.com/index.php?file_id=14482

(you have to load the optionfile everytime your start PES2008) wtf?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa wersja kitservera. ;]

Kitserver 7.0.0f

First release of LOD-mixer module. Limited functionality so far, but the following is implemented:

- custom screen resolution supported

- aspect ratio correction

- now works with original exe, FairLight no-dvd, and ViTaLiTY no-dvd.

 

DOWNLOAD (188 KB):

http://files.filefront.com/kitserver+700fz...;/fileinfo.html

http://rapidshare.com/files/66169755/kitserver-700f.zip.html

http://www.speedyshare.com/363527770.html

Wreszcie sa zachowane proporcje w rozdzialkach 16:10. ;]

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...